Jump to content

Mobilus ryšys


mėgėjas

Recommended Posts

Kas kokiu ryšiu naudojatės ir kokiu problemu iškyla ???

Aš perėjau iš omnitelio i bite . Saskaita irgi pasikeitė vietoi 600 lt saskaitos už tris abonentus dabar moku 400 lt už 13 abonimentu .

Šiaip turiu ūkininkams nebloga pasiulimą .

o tai koks tas pasiulymas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas kokiu ryšiu naudojatės ir kokiu problemu iškyla ???

Aš perėjau iš omnitelio i bite . Saskaita irgi pasikeitė vietoi 600 lt saskaitos už tris abonentus dabar moku 400 lt už 13 abonimentu .

Šiaip turiu ūkininkams nebloga pasiulimą .

o tai koks tas pasiulymas?

Mes Šiauliuose turime ikure Jaunujų ūkininkų kluba .

Per ta klubą išsiderėjom tokias salygas :

Pasirašai sutarti 3 metams ,gauni telefonui nuolaida iki 700 lt. , Visa laika nuo sumokėtos sumos kaupiasi 10 proc.tavo saskaitoje . ,

Yra trys planai :

1. Moki 14lt .- už tai gauni 1 valanda nemokamų skambučių i visus tinklus .Tarp visu dalyvaujančių pagal klubo sutarti kalbame nemokamai .

2. Moki 28 lt.- už tai gauni 2 valandas nemokamu skambučiu i visus

tinklus . Tarp visu dalyvaujančių pagal klubo sutarti kalbame nemokamai .

3. Moki 56 Lt . - už tai gauni 4 valandas nemokamu skambučiu i visus tinklus ir jeigu + 20 lt tada bitėje skambini už 1 cent. Tarp visu dalyvaujančių pagal klubo sutarti kalbame nemokamai .

Aš sau turiu pasiėmes 80 lt. plana + telefona už 1100 lt. Darbuotojams 14 lt. planai ir telefonai nokia (guminukai ) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes tai bite turim savi 0, bite 14 kiti 29 atrodo.... seip esu pilnai patenkintas

O pasirašius pas mus dar yra galimybė gauti 10 proc. nuo prašnekėtos sumos ir savi bus visi pasiraše per klubą kalbėsim nemokamai .

Čia tikslas kad su reikalingais žmonėm galėtume kalbėti nemokamai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas kokiu ryšiu naudojatės ir kokiu problemu iškyla ???

Aš perėjau iš omnitelio i bite . Saskaita irgi pasikeitė vietoi 600 lt saskaitos už tris abonentus dabar moku 400 lt už 13 abonimentu .

Šiaip turiu ūkininkams nebloga pasiulimą .

o tai koks tas pasiulymas?

Mes Šiauliuose turime ikure Jaunujų ūkininkų kluba .

Per ta klubą išsiderėjom tokias salygas :

Pasirašai sutarti 3 metams ,gauni telefonui nuolaida iki 700 lt. , Visa laika nuo sumokėtos sumos kaupiasi 10 proc.tavo saskaitoje . ,

Yra trys planai :

1. Moki 14lt .- už tai gauni 1 valanda nemokamų skambučių i visus tinklus .Tarp visu dalyvaujančių pagal klubo sutarti kalbame nemokamai .

2. Moki 28 lt.- už tai gauni 2 valandas nemokamu skambučiu i visus

tinklus . Tarp visu dalyvaujančių pagal klubo sutarti kalbame nemokamai .

3. Moki 56 Lt . - už tai gauni 4 valandas nemokamu skambučiu i visus tinklus ir jeigu + 20 lt tada bitėje skambini už 1 cent. Tarp visu dalyvaujančių pagal klubo sutarti kalbame nemokamai .

Aš sau turiu pasiėmes 80 lt. plana + telefona už 1100 lt. Darbuotojams 14 lt. planai ir telefonai nokia (guminukai ) .

Nieko ipatingo cia tamstos neisiderejot toki plana duoda ir paprastiems pavienems ukininkams. kuri ir as nelaimei vis dar turiu. geriau parasykit tarifus virsijus siu planu nemokamas valandas.

as irgi kai emiau tai atrode kad keturiu valandu bus per akis, deja virsijus nemokamas valandas skambuciai i kitus tinklus buvo apmokestinti 0.65 lt\ min. tarif. tai virsijus limita suma auga kaip ant mieliu. tas pats galioja ir vienos valandos ir dvieju valandu planui. gerai kad dar leido keturiu valandu plana pakeist i vienos tai dabar moku ta keturiolika su centais iki pasibaigs sutartis o naudojuosi tele2 verslas 40

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...