Jump to content

kratomuju lentu remontas.


Ekologinisukis

Recommended Posts

Sveiki gal zinot kur remontuoja kratomases, o dar aktualiau butu kur galima nusipirkti DB kartomosios skardos ruosiniu. Ar tiesiog laikinai butu galima ivirinti paprasta skarda? ( daug kult neliko, tai kazkaip reikia pratempt iki rimtu remontu. Dekui.

Pasvalio Agrodileris gofras daro.. :icon-ugeek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toli labai, sakau o jei tiesiog paprasta ivirint laikinai , as dar nelabai tos gofros principo suprantu uz tai ir klausiu. Paskui ziema isimti ir padaryt kaip reikia

Norint paprasto ir greito remonto, kai nėra laiko rimtai remontuoti ir gaišti kūlimą, tiesiog iš apačios prikniediji skardos ir gali kulti nors ir visą sezoną, nes visi kiaurumai užsineša šiukšlėm. O šiaip neišėmus nieko rimtai nepadarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip as suprantu, bet pas mane rimtas gabalas isplyso, kadangi kombainas stovejo lauke bijau kad tas ikniedijimas bus iki pirmo isvaziavimo. Todel galvoju ispjaut iki pat krastu ir laikinai deti skarda. O kult vistiek reikia

O kuri vieta dirbs, jei vietoj lentos skardą įkniedysi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai paaiskink. ar paciam nelabai aisku ? Kodel gafruota

Pagal pavadinimą jau būtų galima suprasti, kad jinai skirta grūdams iš pelų iškratyti, kad po jos einantys sietai galėtų atsijoti pelus nuo grūdų.

O gofruota todėl, kad kitaip nepadarysi judesio link galo.

Mano kombainiuko kulimo sistema čia pavaizduota. :)

O dėl lentos kaip minėjau žiūrint ko nori rimto remonto ar skubaus. Roges ruošk žiemą, o ratus vasarą. Kombainą rimtai remontuoti dabar irgi tikrai ne laikas, nebent nėra kitų išeičių. Todėl klausimas kokia ta skylė? Jei lystų visas žmogus, tai jau reikia rimto remonto, niekur nedingsi. Jei lystų tik pirštas, tai kniedyji skardą kaip sakiau ne iš vidinės (viršutinės), bet iš apatinės lentos pusės ir kuli be vargo. Dar dėl visko kad tikrai nebyrėtų, galima papūsti putų ar padėti kokio parlono. O esant daugiau laiko darai rimtą lentos restauraciją ar keiti visą lentą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beabejo ja reikia issimti ir rimtai sutvarkyti bet aisku norisi tai atideti ziemai, nes rimtai pasidaryti manau ja reikia imti lauk, ko pasiekoje persiziuret ir kitus mazgus is pagrindu . O skyle gana didele galva beveik tilptu . Ir siaip man pasitikejimo nekelia. Na ka reiks kniedinti ir tiek arba virint ta skyle ir tada paslakscius sventintu vandeniu pasimelst kad su tom kniedem neiseitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beabejo ja reikia issimti ir rimtai sutvarkyti bet aisku norisi tai atideti ziemai, nes rimtai pasidaryti manau ja reikia imti lauk, ko pasiekoje persiziuret ir kitus mazgus is pagrindu . O skyle gana didele galva beveik tilptu . Ir siaip man pasitikejimo nekelia. Na ka reiks kniedinti ir tiek arba virint ta skyle ir tada paslakscius sventintu vandeniu pasimelst kad su tom kniedem neiseitu.

dėk geras kniedes ir turėtu atlaikyti.. :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beabejo ja reikia issimti ir rimtai sutvarkyti bet aisku norisi tai atideti ziemai, nes rimtai pasidaryti manau ja reikia imti lauk, ko pasiekoje persiziuret ir kitus mazgus is pagrindu . O skyle gana didele galva beveik tilptu . Ir siaip man pasitikejimo nekelia. Na ka reiks kniedinti ir tiek arba virint ta skyle ir tada paslakscius sventintu vandeniu pasimelst kad su tom kniedem neiseitu.

dėk geras kniedes ir turėtu atlaikyti.. :eusa-pray:

Jei yra prie ko kniedyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beabejo ja reikia issimti ir rimtai sutvarkyti bet aisku norisi tai atideti ziemai, nes rimtai pasidaryti manau ja reikia imti lauk, ko pasiekoje persiziuret ir kitus mazgus is pagrindu . O skyle gana didele galva beveik tilptu . Ir siaip man pasitikejimo nekelia. Na ka reiks kniedinti ir tiek arba virint ta skyle ir tada paslakscius sventintu vandeniu pasimelst kad su tom kniedem neiseitu.

dėk geras kniedes ir turėtu atlaikyti.. :eusa-pray:

Jei yra prie ko kniedyti :)

svarbiausia yra prie ko prisikabinti. :icon-mrgreen::icon-wink: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...