Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Nea , ten Putins ir prie ko čia tie rusų kolxozai ? a Pats rusijoj gyveni a kaip čia yr , ka be tos rusijos neapseini ?

Pripažint reik , neblogai tada Lietuvą  išdūrino ta ladsberginių šaika , aš pats vienu momentu net buvau ir patikėjęs  :icon-redface:. Sakė sutvers laimingą ir klestinčią , "dirbančią ir dainuojančią " ir kokių tik pievų patsai landsbergis tada nežadėjo - ir nebevergausim , ir laisvas žodis ir pasirinkimas , ir laisvų tautų šeimoj ..... o jau pensinykams esamiem ir busimiem ,sakė , dešimties metų nė nereiks - kartu su vokiečių ir prancūzų senjorais plaukiosit kruiziniais laivais aplink pasaulį ar deginsitės egzotiškiausiose papludimiuose , nes tai jūsų kurtas turtas , jūs jo šeimininkai . Bet praėjo ne tik dešimt , jau ir visi dvidešimt šešeri , o nei vienas pensinyks iš mano kaimo į kruizą taip ir neišplaukė  :icon-mrgreen:, anaiptol keletas jau ir anapilin iškeliavo taip ir nesulaukę nė pavogtos pensijos kompensavimo , nė to žadėto skaniojo pyrago dalybų . ______Teisingai Kaziuk - jie vagys , o vagis reik sodint a ne taip ? tad ir pasodinsim juos žalčius , ir tegul pasedės rupkės .... eilinius ketverius metus . ....Tiesa , įdomu Patsai , nežinau kaip čia korektiškiau paklausus , tai ar planuojat sudalyvaut vagių rinkimuos  :icon-rolleyes:, nete visokių nuomonių , yra ir siūlančių baikuotot , kaip čia naudingiau pasielgus kažin  ?

Senius lengviau apgaut ,po 10metu tu kuriem ka zadejo gali ir nelikt :)

nu as apsiskaiciau kas mano rinkiminej,daba tik nepramiegoti tos dienos reikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Senius lengviau apgaut ,po 10metu tu kuriem ka zadejo gali ir nelikt :)

nu as apsiskaiciau kas mano rinkiminej,daba tik nepramiegoti tos dienos reikia :)

:icon-mrgreen:   :icon-mrgreen: ... ja-ja  lengviau ir buvo juokinga kai po to jie graužėsi , kad per savo godumą taip papuolė ir liko be nieko(žinai seni žmonės daugumoj godūs) , bet daba žvengas jau nebeim nes pačiam irgi artėj , jei tik sulauksiu  :icon-rolleyes: . Bet vat turiu Pačiam vieną klausimiuką , jei gali atsakyk tik 'taip' a 'ne' . Štai už tuos , už partiją kurią žadi balsuot , ar yra tenais Tau ar lietuvai žinomas koks vagis , sukčius , na iš tos kategorijos žmogysta ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-mrgreen:   :icon-mrgreen: ... ja-ja  lengviau ir buvo juokinga kai po to jie graužėsi , kad per savo godumą taip papuolė ir liko be nieko(žinai seni žmonės daugumoj godūs) , bet daba žvengas jau nebeim nes pačiam irgi artėj , jei tik sulauksiu  :icon-rolleyes: . Bet vat turiu Pačiam vieną klausimiuką , jei gali atsakyk tik 'taip' a 'ne' . Štai už tuos , už partiją kurią žadi balsuot , ar yra tenais Tau ar lietuvai žinomas koks vagis , sukčius , na iš tos kategorijos žmogysta ???

Nei vieno ,mano balsianamyj  mokytojas stovi ,tai jam ir atiduosiu balsa :) jei butka butu kategoriskas ir nebutu ju partija kelis kartus susitepus, buciau uz juos balsaves 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei nekilo jų valdymo laikotarpiu, tai šitoj kadencijoje turėjo lyst, jei komunistai matytų kokį skandaliuka tikrai naudotųsi ir keltų ji, ar nespėja savų slėpti.

Čia kaip lakstė plika subinę ir rėkė naktinė reforma, kubilius, nuvarė Lietuva, bet per 4 metus tos reformos įstatymų visai nejudino, matyt nereikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei nekilo jų valdymo laikotarpiu, tai šitoj kadencijoje turėjo lyst, jei komunistai matytų kokį skandaliuka tikrai naudotųsi ir keltų ji, ar nespėja savų slėpti.

Čia kaip lakstė plika subinę ir rėkė naktinė reforma, kubilius, nuvarė Lietuva, bet per 4 metus tos reformos įstatymų visai nejudino, matyt nereikia?

Kubiliaus reforma gerai -valstybei ,nebuvo pas mus to kas Graikijoje . bet dauguma smarkiai turejo susiverzti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet man kažkaip atmintis kiek leidžia prisiminti, tai praeitoje kadencijoje tokių šaukštų ir šakučių tiek nebuvo, kiek šitoje. Sakysit krizė buvo, ir vagims krizė? Ar sąžinės truputį daugiau turėjo?

Šakutės kiek kainavo,viso?Snors kiek kainavo,viso?Prašom pinigais  iš valstybės.Kiek apie tai "žiniasklaida" viešino čia jau kita tema.Beje,kuo skiriasi komunistai,tapę konservatoriais nuo komunistų,kurie tapo liberalais ar socialdemokratatais?Komunistus kaip partiją įstatymu uždraudė buvę komunistai patapę konservatoriais,kaip ir viešinti buvusius KGB-istus.Ir kuo blogas komunizmas ?Skandaliukai kuriami,skandalai nuslepiami.Dujų terminalo statyba ar daug  kainavo lyginant su Suomijos tokiu pat statiniu,jei skaitysit mokslo istaigos -Delfi straipsnius, nesužinosit.Kas laimės rinkimus?Tie,kurie turi daugiau pinigų.Nes jie-pinigai(mandriau kapitalas)suasmenintas iki vieno ar kito politruko puikuojasi prie bet kurios myžalinės plakatuose,jų prigrūsta pašto dėžutėse,pilna televizoriuje,kompe.Man negeras įtarimas,kad mokyklose tyčia vaikus mokina blogai ,o kai kurių dalykų iš vis nemokina,kad būtumėm avių banda.Patarkit kaip sužinoti kiek turi vieno ar kito politiko-verslininko šeima akcijų,jų fondai iš kur gauna pinigus?Tada gal ir tas Masiulis nebeatrodys blogiausias?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kad snora kubilius išvage, to dar nesu girdėjęs. Dėl terminalo, ačiū dievui kad jis stovi, dėl sumos nesiginčysiu, atkatai privalėjo būti išdalinti, bet ir objektas naudingas, ne taip kaip Brazausko valdovų rūmai ir nacionalinis stadionas( ai šitą juk kitas Algirdas gaivina). Pripažinsiu, kad tie visi velnias valstybinių pinigus taško, bet vieni bent jau kažką sukuria, o kiti tiesiog ištaško.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

---atkatai privalėjo būti išdalinti-----

O atkatai  privalomi  :icon-rolleyes: dirbti privaciai imonei valstybei be atkatu neimanoma  (tai is to isplaukia kokie saziningi ten sedi) uztat paskui truksta pinigu tam anam ,sapnuojama juoda buhalterija , ir visada pagal ta pacia schema  :icon-wink:

ten i priesaika valdininko ar s. nario  reikia itraukti punkta - saziningai dirbti ,nevogti :icon-mrgreen:  eiti i baznycia ir laikytis 10 die..  isakymu 

uztat valstybines imones nedirba pelningai taip kaip privacios  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi jie eina kaip sąžiningi, ir visi nauji reksniai taip pat, bet patekę ten per pusmetį pritampa, nepritapsi išmes, įdinga sistema, o ją išvalyti ne vienos kartos reikia, ar tik ne sovietinis palikimas?

Reikia visus paleist arba isrinkt naujus ,dar nebuvusius.

Tik va jie visi bus zali,juk politiniai zaidimai perduodami is lupu i lupas :)

milijonieriai nueje ten stengiasi ir toliau versla daryti (kedainiu zmogus)

Toks palyginimas-amerikieciai kariai atvyke restauravo patalpas vaikam -o saviskiai perka auksinius saukstus,po kiek laiko islys dar kokiu gudrybiu, ten tokie pirkimai vyksta 100 ionu auru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A tu manai tuose kalidoriuose, tokiu nerasi?Pilna, net pavadinimą legalų "lobistai" turi.Buvo ir man atvejis kai derėjomes su viceministru dėl eko taisyklių, atrodo žmogus normalus supranta sėdim prie stalo ir per kėlęs valandas sudedam visus taškus ant į, bet vakare išsiskirste, ryte gaunam laišką su per naktį perkurtom taisyklėm.Ir nors tu ką.

Buvo Macijauskas viceministru, žulikais baisus, dabar lus sėdi ir mylimas toks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš pensijų ir atlyginimų didinimą , ne aš a mano tėtis buvo prieš  :icon-wink:  ansai kaipo biški ekonomikoj nusimanatis , tame didinime įžvelgė pavojų , kad bus pažeistas valstybės finansų balansas , pagal jį - " jei vienur didini kitur reikia mažint " . Ta prasme kai kainos kyla , atlyginimas privalo mažėt , todėl kubilo reformą jis ir pilnai palaikė   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:                                                                                                                                                                                             _ < Finansų ministrė gyventojams:

 
– Štai jūs skundžiatės dėl krizės, dėl pablogėjusio gyvenimo… Bet, tarp kitko, jūsų atlyginimai šiais metais yra 30 procentų didesni!!!
 
– Atleiskite, didesni lyginant su kuriais metais?
 
– Lyginant su kitų metų atlyginimais…
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Prieš pensijų ir atlyginimų didinimą , ne aš a mano tėtis buvo prieš  :icon-wink:  ansai kaipo biški ekonomikoj nusimanatis , tame didinime įžvelgė pavojų , kad bus pažeistas valstybės finansų balansas , pagal jį - " jei vienur didini kitur reikia mažint " . Ta prasme kai kainos kyla , atlyginimas privalo mažėt , todėl kubilo reformą jis ir pilnai palaikė   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:                                                                                                                                                                                             _ < Finansų ministrė gyventojams:

 
– Štai jūs skundžiatės dėl krizės, dėl pablogėjusio gyvenimo… Bet, tarp kitko, jūsų atlyginimai šiais metais yra 30 procentų didesni!!!
 
– Atleiskite, didesni lyginant su kuriais metais?
 
– Lyginant su kitų metų atlyginimais…

 

Bent man atrodo  ,kad ismetus i rinka (pakelus pencijas) jie gryzta atgal mokesciu pavidalu (vartojimas)aisku tiem kur truksta o ne sviesta sviestuota daryt

------------------------------

Dabar svarbu issilaikyt  ant pavirsiaus  ,koks skirtumas kokia kryptis svarbu kad finansavima gautu(islikimas )   :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...