Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Kagis , pabrėžkime(arba stebėkim) ir šitą TIESĄ -  < http://www.2g.lt/ > štai kaip kyla , LT gerove o-go-go !!!!!  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

A ka ji ten geres jei darbine liaudis isvaziuoja i uzsieni ir ten moka mokescius ir uzsidirba pragyvenimui ir net nezada cia gryzti -  kuris priimtas istatymas naudingas zmogui cia kad kazka kurti ,ar prieme toki kad sugundytu ir pradetu versla (,apie ukininkavima nesneku nes tai isskirtina saka )????  

 buna kalba apie zmones -prarasta karta ,kuri tik mokejo vogti --  tai kita karta isvaziavusieji ir negryze :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A ka ji ten geres jei darbine liaudis isvaziuoja i uzsieni ir ten moka mokescius ir uzsidirba pragyvenimui ir net nezada cia gryzti -  kuris priimtas istatymas naudingas zmogui cia kad kazka kurti ,ar prieme toki kad sugundytu ir pradetu versla (,apie ukininkavima nesneku nes tai isskirtina saka )????  

 buna kalba apie zmones -prarasta karta ,kuri tik mokejo vogti --  tai kita karta isvaziavusieji ir negryze :)

 

O ko čia, pas ex komunistus ir dar į Rusijos pašonę grįžti??? Teisingai daro, kad išvažiuoja.

 

O pats ko nevažiuoji? Gal va wydas63 parašys kuri gi šalis yra "nebloga" pagal jį. Tai į ten ir dumt reikia... ;)

 

Oi kiek verslų čia Lietuvoje yra pradėta... Tiesiog stebina kartais, kad tokioje prastoje terpėje tiek daug gražių verslų yra ir vis dar atsiranda...

 

Pridėk dar trečią kartą, kuri mažai verkia ir kantriai kažką čia daro ir padaro... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

......................

 

Pridėk dar trečią kartą, kuri mažai verkia ir kantriai kažką čia daro ir padaro... ;)

O ko jiem verkt  :eusa-naughty:? , kiti tegul verkia ..... Pvz. Austėja , visad su šypsena  :icon-mrgreen:, kantriai t'skant verslauja .... < http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/a-skardzius-ka-pasakytu-karaliene-morta-apie-a-landsbergienes-versla.d?id=69222868 >

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ko čia, pas ex komunistus ir dar į Rusijos pašonę grįžti??? Teisingai daro, kad išvažiuoja.

 

O pats ko nevažiuoji? Gal va wydas63 parašys kuri gi šalis yra "nebloga" pagal jį. Tai į ten ir dumt reikia... ;)

 

Oi kiek verslų čia Lietuvoje yra pradėta... Tiesiog stebina kartais, kad tokioje prastoje terpėje tiek daug gražių verslų yra ir vis dar atsiranda...

 

Pridėk dar trečią kartą, kuri mažai verkia ir kantriai kažką čia daro ir padaro... ;)

kokius ex komunistus i kokia pasone ??  teisingai daro nes isvaziuoja -nes kitiem daugiau liks - gera medalio puse kad gal vagiu ir kriminalu apmazejo  ...   

Jus pats cia vietoj su vietiniais darot versla ar i es rinka ilinde ? 

kazkaip netraukia i uzsieni ,su kalbom ne kas ,o kazkokiu vergu tikrai nedirbsiu -idirbis neleidzia .nepagalvok kad pasikeles ar kazkaip bet pakankama padeti turiu cia uzsidirbes ;)

Jei ka mes visus priimam papliurpt -terorizma tik neprapoguokit ir nesiulykit isvaziuot  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad daug išvažiuoja tiesa, bet kad daug grįžta irgi nepaneigiamas faktas ;) Ne visi nori būti už verga vakariečiam ar skandinavam...

Va butent vakaruose reikia juodadarbiu , bet reikia ir tuo padirbti as nuo 16m su traktoru vazinejau islendi visas zemiotas dantys tik blizga -  tai kai pagalvoji ka man visa gyvenima su traktoru ir vazinet ,kiti mano  atsakomybes saskaita susikrauna turtus vazineja i alpes slidinet o tai negi negroidu vertas as.. kitas aspektas ne visiem sekasi :)

-------------------------------------

Del rasen kalbos mano laiku buvo1. lietuviu  2.rusu  tiek pat svarbi mokykloje  ..  ir dabar svarbi nes su visais buvusiu respubliku gyventojais -senesniais - tik ta kalba ir susikalbi  net kinai ja vertina 

a muzikkca klausom sita 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ko jiem verkt  :eusa-naughty:? , kiti tegul verkia ..... Pvz. Austėja , visad su šypsena  :icon-mrgreen:, kantriai t'skant verslauja .... < http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/a-skardzius-ka-pasakytu-karaliene-morta-apie-a-landsbergienes-versla.d?id=69222868 >

 

O ko tu tikiesi iš ex komunistų??? Kaip buvo vagys, taip ir liko....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokius ex komunistus i kokia pasone ??  teisingai daro nes isvaziuoja -nes kitiem daugiau liks - gera medalio puse kad gal vagiu ir kriminalu apmazejo  ...   

Jus pats cia vietoj su vietiniais darot versla ar i es rinka ilinde ? 

kazkaip netraukia i uzsieni ,su kalbom ne kas ,o kazkokiu vergu tikrai nedirbsiu -idirbis neleidzia .nepagalvok kad pasikeles ar kazkaip bet pakankama padeti turiu cia uzsidirbes ;)

Jei ka mes visus priimam papliurpt -terorizma tik neprapoguokit ir nesiulykit isvaziuot  

 

Tai ir Lietuvoje galima gyventi?

 

Patiko savaitgalį kaime girdėtas dialogas. Stovi prie auto parduotuvės trys pensininkės ir toks bomželis, nesenai atsikėlęs į kaimą. Bomželis perka kažką ir bėdoja pardavėjai kaip sunku gyventi. Viena iš bobučių ir sako - vaikeli, va po karo tai sunku buvo gyventi. O dabar tik dirbk - visko turėsi... Ta bobutė visą gyvenimą kolūkyje pradirbo su vyru. Paprasti žmonės, dirbo paprastus darbus, vos galą su galu sudurdavo. Nors nagingi ir tvarkingi žmogeliai. Dabar jų 4 sūnūs visi Lietuvoje, visi apsirūpinę, visi dirba ir gerai (arba labai gerai) gyvena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai , tu tikies   :icon-wink: , aš tai tikrai , kad nesitikiu .  :icon-mrgreen:

 

Va čia tai jau ne. Aš tik pateikiau tau atsakymą kodėl taip yra, kad mažiau nostalgijos aniems laikams pas patį būtų... :) Kad suvoktum realybę, taip sakant.

 

Parašyk dar wydai ir apie Brazauską ką nors tokio :D . Į komplektą, taip sakant.

 

Ir apie Putiną bei jo aplinką, nes ten dauguma ex komunistai gi... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va čia tau jau ne. Aš tik pateikiau tau atsakymą kodėl taip yra, kad mažiau nostalgijos aniems laikams pas patį būtų... :) Kad suvoktum realybę, taip sakant.

 

Parašyk dar wydai ir apie Brazauską ką nors tokio :D . Į komplektą, taip sakant.

 

Ir apie Putiną bei jo aplinką, nes ten dauguma ex komunistai gi... ;)

Kaip ta , Paties , man primesta (kam jei ne Pačiam ,žinot kas mane kankina :eusa-shhh: )nostalgija 'aniem laikam' , Tamsta kankina . :icon-mrgreen:..... na taip as juk nesuvokiu realybes , kur : "Dabar jų 4 sūnūs visi Lietuvoje, visi apsirūpinę, visi dirba ir gerai (arba labai gerai) gyvena."  . Na kam judinti , ta amzina atilsi Brazauska , kuo tas Putinas irgi Tau kliuna ??? , a pavoge ka nuo tamstos , ateme ka nors ?? Ir prie ko cia komunistai :icon-rolleyes: ?? juk nepazysti to komunisto anei vieno . Kariauji , jau turbut nebesuvokdamas pries ka , o koks tikslas ? , kai realybe - tokia nuostabi , kaip Pats ir rasot , tik norek dirbti , a ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ta , Paties , man primesta (kam jei ne Pačiam ,žinot kas mane kankina :eusa-shhh: )nostalgija 'aniem laikam' , Tamsta kankina . :icon-mrgreen:..... na taip as juk nesuvokiu realybes , kur : "Dabar jų 4 sūnūs visi Lietuvoje, visi apsirūpinę, visi dirba ir gerai (arba labai gerai) gyvena."  . Na kam judinti , ta amzina atilsi Brazauska , kuo tas Putinas irgi Tau kliuna ??? , a pavoge ka nuo tamstos , ateme ka nors ?? Ir prie ko cia komunistai :icon-rolleyes: ?? juk nepazysti to komunisto anei vieno . Kariauji , jau turbut nebesuvokdamas pries ka , o koks tikslas ? , kai realybe - tokia nuostabi , kaip Pats ir rasot , tik norek dirbti , a ??

 

Tai nekankina nostalgija? Tada gerai! O kas, bloga realybė, kad Lietuvoje galima dirbti ir uždirbti???

 

Tai nejudink Brazausko, pajudink susiraukusią bufetavą :D .

 

Putinas ne tik man kliūna :D .

 

Visose prastai besivystančiose mūsų regiono šalyse ex komunistai arba yra, arba buvo valdžioje. Tuo man jie ir užkliuvo. Bet, supratau, kad ir pačiam užkliuvo, kad ir pats jais netiki... Tai irgi yra gerai.

 

Aš pacifistas-realistas. Žinau, kad esu tuose 80% ir nieko nesitikiu iš tų 20%. Realybė, mano nuomone, yra tokia, kokia yra. Ir jos nepakeis mano ar kitų pezėjimai zemesukis.com forume :teasing-tease:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir Lietuvoje galima gyventi?

 

Patiko savaitgalį kaime girdėtas dialogas. Stovi prie auto parduotuvės trys pensininkės ir toks bomželis, nesenai atsikėlęs į kaimą. Bomželis perka kažką ir bėdoja pardavėjai kaip sunku gyventi. Viena iš bobučių ir sako - vaikeli, va po karo tai sunku buvo gyventi. O dabar tik dirbk - visko turėsi... Ta bobutė visą gyvenimą kolūkyje pradirbo su vyru. Paprasti žmonės, dirbo paprastus darbus, vos galą su galu sudurdavo. Nors nagingi ir tvarkingi žmogeliai. Dabar jų 4 sūnūs visi Lietuvoje, visi apsirūpinę, visi dirba ir gerai (arba labai gerai) gyvena.

Aisku galima gyvent galima tik reikia netinget dirbt ir rast savo nisa kur gali dirbti ;)

O putka kaip nekeiksi bet populiariausias daba ,,,  

Gaila va tik tu keleiviu airbuso jei tai teroristai prisidejo bet ir tai neaisku kurie ten -nu bet tai karas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Tai nekankina nostalgija? Tada gerai! O kas, bloga realybė, kad Lietuvoje galima dirbti ir uždirbti???

 

2.Tai nejudink Brazausko, pajudink susiraukusią bufetavą :D .

 

3.Putinas ne tik man kliūna :D .

 

4.Visose prastai besivystančiose mūsų regiono šalyse ex komunistai arba yra, arba buvo valdžioje. Tuo man jie ir užkliuvo. Bet, supratau, kad ir pačiam užkliuvo, kad ir pats jais netiki... Tai irgi yra gerai.

 

5.Aš pacifistas-realistas. Žinau, kad esu tuose 80% ir nieko nesitikiu iš tų 20%. Realybė, mano nuomone, yra tokia, kokia yra. Ir jos nepakeis mano ar kitų pezėjimai zemesukis.com forume :teasing-tease:

1. Kodėl butinai praeities nuostalgija turi kankint ? nebent vagį kurs kažko kažkad nepavogė ,o manes tai nekankina - liko geri prisiminimai apie gerus dalykus o blogus baigiu pamiršt . Ir apie gerus uždarbius ir kaip reikia dirbt, galėtum pieninkų forume paporint , ko gero ten tinginiu irštva bus susimetus :icon-rolleyes: , nes daugelis ju virkauja : 'galo su galu nesuduriantys ...' ;2. Bufetava galima dėl daugelio dalyku kaltint , bet jinai ir gerą darbą daro , moteris nors ir gobši , bet savo veiksmais parodo ant kiek supuvęs lietuvos valdininku sluoksnis t.y. elitas . Ir but gyvas Algirdukas , visi tylėtų tarsi pampersus pridarę , tad ją judint , kai nebėr jos užtarėjo man jokios garbės nedaro , taigis yra ka judint be josios tik va tų "judintojų" kinkos skystos , virpa iš baimės  . ; 3. Na tai išmalk jam snukį  :icon-mrgreen:, nuvažiavęs i rusija , protestą kokį surenk raudonojoj aikštej , ko dedi i pamperius ? ar irgi tik mandras iš po Grybauskaitės sijono , lot ?? . ;4. Komunistai man nekliuna nė kiek , kaip kad nekliuna nė katalikai , nė demokratai , nė konservatoriai . Pirčiupius degino su užrašu ant diržo , Pats žinai kokiu ,o dėl to neapykantos nei krikščionim nei vokiečiams  turbut neturi ? (čia Tau Kaziukas , galėtų padėt jei noro turėtų . sąvokų ir terminų srityje , jis(man) autoritetas) . ;5. <Aš pacifistas-realistas.> , va čia tai žiauriai klysti  :eusa-naughty:, nebent norėtum tokiu but , Pats esi dabartinės valdžios ideologijoj išmirkytas ir tuos 'briedus' kitiem peršantis . Realybės žinoma niekas nepakeis , jinai liks ...kinta tik jos suvokimo lygis ir gylis, paprastai jis turėtų progresuot , bet dažniausia - stagnuoja . :eusa-violin:                  post-9150-0-03949300-1446803163_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Kodėl butinai praeities nuostalgija turi kankint ? nebent vagį kurs kažko kažkad nepavogė ,o manes tai nekankina - liko geri prisiminimai apie gerus dalykus o blogus baigiu pamiršt . Ir apie gerus uždarbius ir kaip reikia dirbt, galėtum pieninkų forume paporint , ko gero ten tinginiu irštva bus susimetus , nes daugelis ju virkauja : 'galo su galu nesuduriantys ...' ;2. Bufetava galima dėl daugelio dalyku kaltint , bet jinai ir gerą darbą daro , moteris nors ir gobši , bet savo veiksmais parodo ant kiek supuvęs lietuvos valdininku sluoksnis t.y. elitas . Ir but gyvas Algirdukas , visi tylėtų tarsi pampersus pridarę , tad ją judint , kai nebėr jos užtarėjo man jokios garbės nedaro , taigis yra ka judint be josios tik va tų "judintojų" kinkos skystos , virpa iš baimės  . ; 3. Na tai išmalk jam snukį , nuvažiavęs i rusija , protestą kokį surenk raudonojoj aikštej , ko dedi i pamperius ? ar irgi tik mandras iš po Grybauskaitės sijono , lot ?? . ;4. Komunistai man nekliuna nė kiek , kaip kad nekliuna nė katalikai , nė demokratai , nė konservatoriai . Pirčiupius degino su užrašu ant diržo , Pats žinai kokiu ,o dėl to neapykantos nei krikščionim nei vokiečiams  turbut neturi ? (čia Tau Kaziukas , galėtų padėt jei noro turėtų . sąvokų ir terminų srityje , jis(man) autoritetas) . ;5. <Aš pacifistas-realistas.> , va čia tai žiauriai klysti , nebent norėtum tokiu but , Pats esi dabartinės valdžios ideologijoj išmirkytas ir tuos 'briedus' kitiem peršantis . Realybės žinoma niekas nepakeis , jinai liks ...kinta tik jos suvokimo lygis ir gylis, paprastai jis turėtų progresuot , bet dažniausia - stagnuoja .

 

 

 

Na pagaliau ponas Wydas savo tikrąjį veiduką parodė.... :D

 

Užkabinau kažkur, oi užkabinau... ;)

 

Visi mes turime savo požiūrį ir savo įsitikinimus. Tai taip ir reikia sakyti! Esu kairių pažiūrų, simpatizuoju Rusijai ir buvusiai komunistų partijai. O ne dėtis kovotoju prieš ES ir dideliu Lietuvos patriotu...

 

Skaitau senesnes žinutes šios temos ir žvengiu už pilvo susiėmęs... Esu 35 puslapyje. Nė vienos kritikos Brazauskui ar panašiai. Vis subtiliai pasiūloma į "kairę" pažiūrėti: kokios konstruktyvios yra kairios partijos vakaruose, Paleckiuką į valdžią ir pan.

 

O koks tarybinės armijos garbinimas... "Net su tuom kai as tarnavau , lyginant su ka turi EU dabar, butu tiek jovalo pridare , kad oi-oi-oj , da legendini Margelova prisimint , kontimirovcus ir t.t bet svarbiausia dvasia, tradicijos , buvo ja prarade 90 , bet panasu kad gryzta ji . Pas mus nematau nei tos karininkijos , kur is kartos i karta , nei tu tradiciju , pvz. man tarnaujant tai ruses juk mato kad as "pribaltas" , bet vis tiek, gal saldainuka nori saldatik ar pan. ."

Tarnavom mes 6 broliai toje tarybinėje armijoje. Iš jų vienas visą gyvenimą ten tarnavo, pulkininkas (tas kur pensiją gauna). Jis ir dabar pripažįsta  - TOKIOS NETVARKOS KAIP SOVIETINĖJE ARMIJOJE NIEKUR NERASI!!! Kaip gali būti tvarka, kokios gali būti tradicijos, kada karo metu ir po karo visa karininkija su šeimomis išžudoma, ištremiama arba pabėga???

 

Toliau subtilūs pono Wydo ditirambai Rusijos žmonėms - "Ir zmones galiu pasakyt , maziau skaustyti nei pas mus , nebijo pasakyt ka galvoja, kaip vertina ."

Suprask, pas mus nieko nepasakysi, tuoj į cypę įkiš :D .

 

Visi žvengia iš Putino, kai jis išpūtęs akis aiškino - Kryme mūsų nėra. Netrukus visiems pasakė - pasiėmėme kas mums priklauso. Bet čia nemelavimas. Kaip ir Černobilio avarija, Korėjos keleivinis, Gruzijos užpuolimas, Katynė ir t.t. Ponas Wydas net vaizdelį su Putinu ir neveikiančia Lada sugebėjo subtiliai pateisinti...

 

Net rusinimas pateisinamas - "juk statė gamyklas, elektrines. Joms specų reikėjo, tai ir privežė".

O neteko girdėti, gerbiamas Wydai, rusų karininkų, kaip jiems butus duodavo, kad tik jie važiuotų į LTSR? Visagine reikėjo vos ne 90% kitataučių??? Tipo LTSR (tokia išsivysčiusi respublika pagal poną Wydą) neturi valytojų, statybininkų ir pan. darbuotojų??? Trūksta specų??? O garsioji "Petiorka" Vilniuje???

 

Apie alkoholį diskusija irgi į vienus vartus. Apie rusus šiukštu, nė žodžio. O va lietuviai "nugirdyti esam kaip niekad".

Ir nuosmukis, atkreipkite dėmesį, būtent per nepriklausomybės 25 metus. Taip subtiliai, nei ilgiau, nei trumpiau. Ar gali būti kitaip???

 

Toliau vėl ditirambai Tarybiniams laikams - "Buvusioj (tarybu) sajungoj , mes lietuva , kaip nesakyk buvom traukos centras (TC) , tiek visoj sajungoj tiek ir patys sau - jei is placios tevynes atvaziuot i lietuva buvo patrauklu ir apsistot joje , tai ir patiem lietuviam palikt lietuvos ilgam jokio noro nebuvo , tas TC veike - gyvenimo lygis , kultura , ir t.t. . Ir kadangi teritorija ribota , o patys lietuviai dauginos - nesnaude :) , kaip pasakius KRITINIS gyventoju skaicius buvo kaip ir pasiektas(pagal ekonomikos lygi) - daugiau isileist kitatauciu realiai negalejome ,tad ir nutautet , nei ekonomiskai nusmukt didelio pavojaus nebuvo . Taigis , situacija 90'ais , keicias ."

Bet kaip čia išeina, kad ta situacija pasikeitė??? Taip gerai gyvenome ir še tau kad nori...??? Atkreipkite dėmesį į minimus kitataučius, nutautėjimą, ekonomiką, kultūrą. Ir palyginkite ką varo Rusijos propaganda...

 

Kiti postai irgi subtiliai teigia, kokia Rusija yra gera: "Rusija ,mus lietuva , tuo laiku palaike(vieni pirmuju) , tas teisybe , todel i buvo 1926m sutartis(nepuolimo :) ) pasirasyta , gaila kad , blogi darbai ilgam atminty lieka , gerus greit - pamirstam ."

O kaip nepamirši, jau po 13 metų privertė pamiršti... Įdomu, kodėl rašoma Rusija iš didžiosios, o Lietuva - iš mažosios...? O ir tas geras darbas yra labai jau diskutuotinas http://lzinios.lt/lzinios/Istorija/nepuolimo-sutartis-su-maskva-pergale-ar-pralaimejimas/23401

 

Vėliau išreiškiamas didelis džiaugsmas dėl Graikijos... "Graikijai - pagarba !!!! , pasirodo dar turi stuburą , žingsnis tikros valstybės link, valio !!!! :)"

Valio šaliai, kurioje dauguma tinginių ir vagių, sugebėjusių padaryti tokią skolą. Tolimesnių komentarų dar neskaičiau. Įdomu ar bus jų... ;)

 

 

Kol kas tiek. Per savaitgalį tikiuosi perskaitysiu likusius postus.

 

PS: tad, gerbiamieji, nesakykite, kad mano postas apie pono Wydo nostalgiją ir aiškias simpatijas buvo neteisingas...

 

PPS: atkreipkite dėmesį į kai kuriuos gerbiamo Wydo atsakymus. Kai neturima argumentų, pasitelkiamas tam tikro stiliaus rašymas. Dažniausiai kabinėjamasi prie žodžių arba rašoma pašiepiančiai apie asmenį, neparašant jokios esmės. Štai pvz.,

 

Parašyta 2015-10-14 07:56

Jo , trinktelėjo ir skubiai išvyko :) , nespėjęs net "Augunstas" faktus patvirtint apie vis dar gaminamus 'žigulius' , apie aerofloto AH-2 ... tiesa apie jielektra kurios RF tik 4val. per dieną , apie bardaka totalu , apie kosmoso ir karinės pramonės žala rusijai ......... spėjo paporinti :lol: ___Matyt geras buvo 'fyzikas-jaderšcikas' , įrenginius montavo su degtinės buteliu rankoje , ant degtinės dėžės prisėdęs . Nu persikvalifikavo į genetikus-paukštininkus , ko gero dirbs 'Anglijos paukščių akademijoj' ? atlyginimai ten aišku didesni :lol: ... a gal kur kitur teks 'valkiotis' , kas žino .... palauksim .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagaliau ponas Wydas savo tikrąjį veiduką parodė.... 

 

Užkabinau kažkur, oi užkabinau...  ;)

 

Visi mes turime savo požiūrį ir savo įsitikinimus. Tai taip ir reikia sakyti! Esu kairių pažiūrų, simpatizuoju Rusijai ir buvusiai komunistų partijai. O ne dėtis kovotoju prieš ES ir dideliu Lietuvos patriotu...

 

Skaitau senesnes žinutes šios temos ir žvengiu už pilvo susiėmęs... Esu 35 puslapyje. Nė vienos kritikos Brazauskui ar panašiai. Vis subtiliai pasiūloma į "kairę" pažiūrėti: kokios konstruktyvios yra kairios partijos vakaruose, Paleckiuką į valdžią ir pan.

 

O koks tarybinės armijos garbinimas... "Net su tuom kai as tarnavau , lyginant su ka turi EU dabar, butu tiek jovalo pridare , kad oi-oi-oj , da legendini Margelova prisimint , kontimirovcus ir t.t bet svarbiausia dvasia, tradicijos , buvo ja prarade 90 , bet panasu kad gryzta ji . Pas mus nematau nei tos karininkijos , kur is kartos i karta , nei tu tradiciju , pvz. man tarnaujant tai ruses juk mato kad as "pribaltas" , bet vis tiek, gal saldainuka nori saldatik ar pan. ."

Tarnavom mes 6 broliai toje tarybinėje armijoje. Iš jų vienas visą gyvenimą ten tarnavo, pulkininkas (tas kur pensiją gauna). Jis ir dabar pripažįsta  - TOKIOS NETVARKOS KAIP SOVIETINĖJE ARMIJOJE NIEKUR NERASI!!! Kaip gali būti tvarka, kokios gali būti tradicijos, kada karo metu ir po karo visa karininkija su šeimomis išžudoma, ištremiama arba pabėga???

 

Toliau subtilūs pono Wydo ditirambai Rusijos žmonėms - "Ir zmones galiu pasakyt , maziau skaustyti nei pas mus , nebijo pasakyt ka galvoja, kaip vertina ."

Suprask, pas mus nieko nepasakysi, tuoj į cypę įkiš .

 

Visi žvengia iš Putino, kai jis išpūtęs akis aiškino - Kryme mūsų nėra. Netrukus visiems pasakė - pasiėmėme kas mums priklauso. Bet čia nemelavimas. Kaip ir Černobilio avarija, Korėjos keleivinis, Gruzijos užpuolimas, Katynė ir t.t. Ponas Wydas net vaizdelį su Putinu ir neveikiančia Lada sugebėjo subtiliai pateisinti...

 

Net rusinimas pateisinamas - "juk statė gamyklas, elektrines. Joms specų reikėjo, tai ir privežė".

O neteko girdėti, gerbiamas Wydai, rusų karininkų, kaip jiems butus duodavo, kad tik jie važiuotų į LTSR? Visagine reikėjo vos ne 90% kitataučių??? Tipo LTSR (tokia išsivysčiusi respublika pagal poną Wydą) neturi valytojų, statybininkų ir pan. darbuotojų??? Trūksta specų??? O garsioji "Petiorka" Vilniuje???

 

Apie alkoholį diskusija irgi į vienus vartus. Apie rusus šiukštu, nė žodžio. O va lietuviai "nugirdyti esam kaip niekad".

Ir nuosmukis, atkreipkite dėmesį, būtent per nepriklausomybės 25 metus. Taip subtiliai, nei ilgiau, nei trumpiau. Ar gali būti kitaip???

 

Toliau vėl ditirambai Tarybiniams laikams - "Buvusioj (tarybu) sajungoj , mes lietuva , kaip nesakyk buvom traukos centras (TC) , tiek visoj sajungoj tiek ir patys sau - jei is placios tevynes atvaziuot i lietuva buvo patrauklu ir apsistot joje , tai ir patiem lietuviam palikt lietuvos ilgam jokio noro nebuvo , tas TC veike - gyvenimo lygis , kultura , ir t.t. . Ir kadangi teritorija ribota , o patys lietuviai dauginos - nesnaude  :) , kaip pasakius KRITINIS gyventoju skaicius buvo kaip ir pasiektas(pagal ekonomikos lygi) - daugiau isileist kitatauciu realiai negalejome ,tad ir nutautet , nei ekonomiskai nusmukt didelio pavojaus nebuvo . Taigis , situacija 90'ais , keicias ."

Bet kaip čia išeina, kad ta situacija pasikeitė??? Taip gerai gyvenome ir še tau kad nori...??? Atkreipkite dėmesį į minimus kitataučius, nutautėjimą, ekonomiką, kultūrą. Ir palyginkite ką varo Rusijos propaganda...

 

Kiti postai irgi subtiliai teigia, kokia Rusija yra gera: "Rusija ,mus lietuva , tuo laiku palaike(vieni pirmuju) , tas teisybe , todel i buvo 1926m sutartis(nepuolimo ) pasirasyta , gaila kad , blogi darbai ilgam atminty lieka , gerus greit - pamirstam ."

O kaip nepamirši, jau po 13 metų privertė pamiršti... Įdomu, kodėl rašoma Rusija iš didžiosios, o Lietuva - iš mažosios...? O ir tas geras darbas yra labai jau diskutuotinas http://lzinios.lt/lzinios/Istorija/nepuolimo-sutartis-su-maskva-pergale-ar-pralaimejimas/23401

 

Vėliau išreiškiamas didelis džiaugsmas dėl Graikijos... "Graikijai - pagarba !!!! , pasirodo dar turi stuburą , žingsnis tikros valstybės link, valio !!!! :)"

Tolimesnių komentarų dar neskaičiau. Įdomu ar bus jų...  ;)

 

 

Kol kas tiek. Per savaitgalį tikiuosi perskaitysiu likusius postus.

 

PS: tad, gerbiamieji, nesakykite, kad mano postas apie pono Wydo nostalgiją ir aiškias simpatijas buvo neteisingas...

 

PPS: atkreipkite dėmesį į kai kuriuos gerbiamo Wydo atsakymus. Kai neturima argumentų, pasitelkiamas tam tikro stiliaus rašymas. Dažniausiai kabinėjamasi prie žodžių arba rašoma pašiepiančiai apie asmenį, neparašant jokios esmės. Štai pvz.,

 

Parašyta 2015-10-14 07:56

Jo , trinktelėjo ir skubiai išvyko  :) , nespėjęs net "Augunstas" faktus patvirtint apie vis dar gaminamus 'žigulius' , apie aerofloto AH-2 ... tiesa apie jielektra kurios RF tik 4val. per dieną , apie bardaka totalu , apie kosmoso ir karinės pramonės žala rusijai ......... spėjo paporinti  :lol: ___Matyt geras buvo 'fyzikas-jaderšcikas' , įrenginius montavo su degtinės buteliu rankoje , ant degtinės dėžės prisėdęs . Nu persikvalifikavo į genetikus-paukštininkus , ko gero dirbs 'Anglijos paukščių akademijoj' ? atlyginimai ten aišku didesni  :lol: ... a gal kur kitur teks 'valkiotis' , kas žino .... palauksim .

 

"Земля тряслась - как наши груди, 

Смешались в кучу кони, люди, 
И залпы тысячи орудий 
 Слились в протяжный вой..." <M.Lermontovas>     ...............Mišraine didžiulė :icon-mrgreen: , bet visumoj man patiko :eusa-clap: , maniau esas , blogesnis :icon-rolleyes: .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie rusu karininkija -tai galvoju kad st.l.nas specialiai isaude kad jie jo nedetu i vieta -nes is karo gryzta trinkteleja galvas prisiziureje visko ir t.t   jiem juk lengvatos visokios budavo ..

Dabar del lengvatu pvz pas mus ir Baltarusijoje invalidam -tai vienas pilietis isaiskino kad lengvatu daugiau yra baltarusiam nei pas mus turintiem invalidumo grupe ... transportas sildymai ir t.t o baltarusiai galvojo kad pas mus geriau gyvent :) eiliniai dirbantys daug mato tas skolas???- jie ziuri kad suismoketu uz viska ..

A pons Wyds turi nuostalgija Rasen  ta neslepiam  :laughing-rolling:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

"Земля тряслась - как наши груди, 

Смешались в кучу кони, люди, 
И залпы тысячи орудий 
 Слились в протяжный вой..." <M.Lermontovas>     ...............Mišraine didžiulė :icon-mrgreen: , bet visumoj man patiko :eusa-clap: , maniau esas , blogesnis :icon-rolleyes: .

 

 

Kodėl blogesnis? Kad parašai kaip blogai Lietuvoje? Tai kad tame dalis teisybės yra. Ir šiaip, nemažai teisingų pastabų pačio parašyta. Tik labai sudėtingai į viską žiūri, ir pro raudoną stikliuką... :) . Bet čia kiekvienam savo.

 

O aš žiūriu paprastai. Visur yra ~80/20 proporcija (ir TSRS'e ji buvo) ir jos niekas nepakeis dar artimiausius 100 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

//////////////////////////////////////////

Rusinimas buvo ne tik kad cia butais viliojo -mada buvo rusa zenytis teketi  -matyt kraujui pamaisyti ...  dabar atvirksciai su rasen geda teka uz turtingesnio vakariecio ...  

smagu matyti ir negriuku lakstanciu ir prasanciu ismaldos prie prekybcentrio  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..........................................Tik labai sudėtingai į viską žiūri, ir pro raudoną stikliuką... :) . Bet čia kiekvienam savo. ...............

 

 

Vat tame ir visas "šposas" , dabar sako kad 'žiuriu per raudona' , anais laikais kaltino kad išvis 'neteisingai žiūriu' . O iš tikro kaip žiurėjau , taip ir žiūriu , pas mane ner raudonu , baltu , juodu ar margu - jei vagis tai jis vagis ar tai komunistas ar tai demokrats ; jei korumpuotas karjeristas tai jis toks ir bus , nesvarbu ar katalikas ar ateistas ; Kaip vadinau anais laikais taip ir lyg šiol , dalykus vadinu tikrais vardais , vo ir visos nuotalgijos rusam , vo ir nemeile vakaram , vuo ir "tikrasis Wydo veidelis" .  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pinigai pinigais o kultiura ...  ? kazko dauguma kazkaip paziuredavo tai slavianskyj bazar tai filmai tai vel cirkai  .....

o kaip sis www.youtube.com/watch?v=2IMGCs1R-yQ

www.youtube.com/watch?v=v40zD2kmF80

www.youtube.com/watch?v=N6g4pq9hTXg

www.youtube.com/watch?v=qnZYCGmUKss

www.youtube.com/watch?v=xdFTEmLpwOc

topas -www.youtube.com/watch?v=ZqsZhAzyCfk 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...