Jump to content

CASE international 1056xl


Recommended Posts

  • po 1 metų...

Vienam pigios, kitam brangios, kaip galima atsakyt į toki klausimą?

parašyk į el. p.: [email protected] ir sužinosi visas kainas 

:)  brangiau uz pinigus turbut nebuna :) -bet buna kad palyginus su kitu modeliu tai tokiu modeliu du iseina o cia tik vienam iseina -vat ir pigumas  

parasysiu i el .pasta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pačio paieškok ir allegro.pl puslapyje, parašyk prdavėjams iš ten, man visada pasiūlo geresnę kainą ir tada priklausomai nuo nuotaikos - arba nuspaudžiu lietuvį tiekėją, arba siunčiu iš lenkų. Paskutinis mano pirkinys - JD darbinio velenas dvipusis, lietuvoj 135, lenkijoj 105 su atsiuntimu į kiemą. Vis tiek ima iš tų pačių tiekėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pačio paieškok ir allegro.pl puslapyje, parašyk prdavėjams iš ten, man visada pasiūlo geresnę kainą ir tada priklausomai nuo nuotaikos - arba nuspaudžiu lietuvį tiekėją, arba siunčiu iš lenkų. Paskutinis mano pirkinys - JD darbinio velenas dvipusis, lietuvoj 135, lenkijoj 105 su atsiuntimu į kiemą. Vis tiek ima iš tų pačių tiekėjų.

Lietuvoj 120 € su PVM

Iš lenkijos ko gero pirkai su 0 PVM? 

"Monkey business" ir pinigai iš Lietuvos iškeliauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoj 120 € su PVM

Iš lenkijos ko gero pirkai su 0 PVM? 

"Monkey business" ir pinigai iš Lietuvos iškeliauja.

 

Lietuvoj buvo 135 + pvm, lenkijoj 92 su pvm, dasidėjo dar siuntimas 30 eur. Pasakiau, kad už 450 zl imu su siuntimu, tai už tiek ir atidave. Aišku tiekėjas tiekėjui nelygu, gal kiti ir pigiau siūlo, bet aš neturiu tiekėjų duombazės, kad paprastai galėčiau n užklausų išsiutinėti. O Lenkuose viskas paprasta, susivedi kodą į allegro, parašai laišką, viskas labai greitai vyksta ir patogiai.

 

Dar tau tiesioginis pvz. jeigu esi traktoriu detaliu atstovas:

 

1. jūsų kaina Kaina 500 € + PVM, užsakymas ~ 3 d.d. su pastaba kad pigesnių neranda

2. jūsų konkurentų kaina hidrosiurblio kaina  230 eur + pvm;

3. Lenkai - 0510765337 HYDROPAK - 700ZŁ - 175 EURO; 0510765337 BOSCH  - 1650 ZŁ -  LUB 412EURO

 

 

 

Tiesa, jau gavau veleną. Nesu labai geros nuomonės apie lenkus, bet kartais pinigų susitaupo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoj buvo 135 + pvm, lenkijoj 92 su pvm, dasidėjo dar siuntimas 30 eur. Pasakiau, kad už 450 zl imu su siuntimu, tai už tiek ir atidave. Aišku tiekėjas tiekėjui nelygu, gal kiti ir pigiau siūlo, bet aš neturiu tiekėjų duombazės, kad paprastai galėčiau n užklausų išsiutinėti. O Lenkuose viskas paprasta, susivedi kodą į allegro, parašai laišką, viskas labai greitai vyksta ir patogiai.

 

Dar tau tiesioginis pvz. jeigu esi traktoriu detaliu atstovas:

 

1. jūsų kaina Kaina 500 € + PVM, užsakymas ~ 3 d.d. su pastaba kad pigesnių neranda

2. jūsų konkurentų kaina hidrosiurblio kaina  230 eur + pvm;

3. Lenkai - 0510765337 HYDROPAK - 700ZŁ - 175 EURO; 0510765337 BOSCH  - 1650 ZŁ -  LUB 412EURO

 

 

 

Tiesa, jau gavau veleną. Nesu labai geros nuomonės apie lenkus, bet kartais pinigų susitaupo.

 

Matai Mantai, reikia lyginti prekę bent to paties gamintojo ir tuo pačių kodu.

Kitas dalykas, gerai jei dar nesusidurei su garantija, negauta preke ar gauta ne ta preke. 

Tada darysi kitokias išvadas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...