Jump to content

MTZ perdavimo santykis priekiniam tiltui


mechanikas

Recommended Posts

pazistamam dar virinimas pagelbejo bet jis jam truko nuo frontalinio.

aš frontalinio nenaudojau, bet trūkt pradėjo pernai keli cm, aš nekreipiau dėmesio ir toliau dirbau, vakar tepdamas išminamą pamačiau kad truko kokie 20-30cm abiejų pusių sudėjus, tai ieškau sprendimo ar virint ar laukt kol išsiskirs ir dėt kita tarpinį... Beje traktorius pradirbo 1600 mt su priekinėm platesnėm padangom 13,6-20 :eusa-doh::icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš frontalinio nenaudojau, bet trūkt pradėjo pernai keli cm, aš nekreipiau dėmesio ir toliau dirbau, vakar tepdamas išminamą pamačiau kad truko kokie 20-30cm abiejų pusių sudėjus, tai ieškau sprendimo ar virint ar laukt kol išsiskirs ir dėt kita tarpinį... Beje traktorius pradirbo 1600 mt su priekinėm platesnėm padangom 13,6-20 :eusa-doh::icon-rolleyes:

padangos tam neturi įtakos. įgręžk nedideles skylutes, ties trūkimo galais, laikinai mačys. gali dar bandyt virint, bet ten špyžius, ir reikės elektrodų špyžiui virint, dar gali ir autogeną į kitą ranką pasiimt, pakaitint aplink virinimo vietą ir virint :) tada mačys ilgiam. bet paprastai virinant, bus tik tam kartui, galiausiai virinsi ir virinsi, kol užknis, arba geriau per daug nelaukt ir keist nauju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...