Jump to content

praha


redzis28

Recommended Posts

moka kalbet as pats dirbu vadybininku fermu irangos pardavime, tai nesuprantu kaip toliau reiketu nuvaziuot pas zmogu ar jo kaimyna toki Š..... ikišus man teko panarsius nete surast kad pardavineja jie prekes is kinijos. manu jiems reikia uzeit ukinika su geru advokatu ir bus sutvarkyta. O jei perkant iškur nors bet ka reikia zinot koki servisa turi ir kaip garantini atlieka arba paskambint iš kito nr ir daliu paprasyt ir bus aisku kas per kontora

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kjp zmones ju nepirks..kaina tikrai gera,plius issimoketinai duoda..pagal aprasyma jos rodos turejo but visai liuks..mano ir senute lenkiska bugnine baiginejas tj vis aki uzmetu i sienpjoves..as ir ja buvau nusizejas l,bet dar gerai kad nesuluzo senoji nes ir as buciau ja isitaises :D db i devetas dairinejuosi gal po cezono bus pigiau ir daugiau ju :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kjp zmones ju nepirks..kaina tikrai gera,plius issimoketinai duoda..pagal aprasyma jos rodos turejo but visai liuks..mano ir senute lenkiska bugnine baiginejas tj vis aki uzmetu i sienpjoves..as ir ja buvau nusizejas l,bet dar gerai kad nesuluzo senoji nes ir as buciau ja isitaises :D db i devetas dairinejuosi gal po cezono bus pigiau ir daugiau ju :icon-wink:

pirk ''RASA''

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirodo ne aš vienas toks"gražus".Buvo žiemos pradžioje ir pas mane avažiavęs su paveiksliuku,kur ant šienapjovės Vokietijos vėliavos lipdukas ir sutartimi.Gerai ,kad esu lėtapėdis ir nepirkau, o kiek vėliau pažystamas, t.p. nusipirkęs ,patarė nepirki.

Bent mano patarimas:atsisėdi prie kompo ir kokią valandą skaitinėji apie perkamą daiktą su vertėju(čia ne vien apie šienapjoves).O kai nusipirkai,tai kaip su žmona,belieka tik dejuoti dėl durnumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šitie veikėjai gerokai čia išgarsėjo su šita šienapjove, bet man dar nelabai suprantamas ūkininkų veikimas. T.y ne veikimas. Nejau sunku susimesti po 100 litu keliems, pasiimti advokato konsultaciją ir esant jo vertinimui kreiptis į teismą. Jei ieškinys stiprus (o panašu, kad toks ir būtų), kaltininkas apmoka visas išlaidas. Nors kai pakalbi su žmonėm, pas daugelį dar gajus mąstymas, kad geriau niekur nesikreipti, nes teisybės vis tiek nerasi. Kol taip mąstysim, tokie pardavėjai ir toliau išsisuks nuo atsakomybės...

O kad apie juridinius asmenis prakalbo teisių gynėjai, tai šalia nekokybiško gaminio gali sekti ieškiniai už prastovas ir nuostolius dėl ūkio darbų neatlikimo. Čia tik normalaus advokato reikia ir siūlau kooperuotis ir jo ieškoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...