Jump to content

892 sankaba gelbekit...


perkunas

Recommended Posts

diskatoriaus suspaudimo varžtus atleidai? :eusa-think:

lapkutciu reguliavimo varstus? ar dar kazkokie reguluojami yra? seip tai daugiau visi lig tvirtinimo?... ar as ko nors nezinau???

Vadinasi nežinai, čia kažkurioje temoje net nuotrauka kažkas buvo ikėles, peržiurėk temas gal rasi ta nuotrauka, ten net apibrėžta buvo tie varžtai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2ded.png va štai.. pas tave gal kitoks diskatorius bet vistiek varžtai buna..man rodos juos galima išsukti palindus po traktorium..vis lengviau jei reiktu vėl skirti.. :eusa-doh:

pas mane naujesnis diskatorius tam lig nera arba as toks durnas kad nerandu pas mane lapkutes is vidaus nepavirsiui....???

ikelkit foto -bursim kazka :icon-cool: senas ar naujas diskatorius ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2ded.png va štai.. pas tave gal kitoks diskatorius bet vistiek varžtai buna..man rodos juos galima išsukti palindus po traktorium..vis lengviau jei reiktu vėl skirti.. :eusa-doh:

pas mane naujesnis diskatorius tam lig nera arba as toks durnas kad nerandu pas mane lapkutes is vidaus nepavirsiui....???

ikelkit foto -bursim kazka :icon-cool: senas ar naujas diskatorius ?

naujas pas mane d-245 variklio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matosi trys varžtu galvos tarp lapkuciu...juos reik išsukti visai... cia kaip skalbimo mašinai reik išsukti transportavimo varžtus .. jei ne tai ojjj.. :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

nu tu malacius as servise taisau ir tai jiem nedasuto raviliskyje antaniskiai taiso nevarykit ten niekas diletantai matosi visiski .labai tau aciu matosm kad senbuvis;] sekmes visokeriopos tau;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matosi trys varžtu galvos tarp lapkuciu...juos reik išsukti visai... cia kaip skalbimo mašinai reik išsukti transportavimo varžtus .. jei ne tai ojjj.. :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

nu tu malacius as servise taisau ir tai jiem nedasuto raviliskyje antaniskiai taiso nevarykit ten niekas diletantai matosi visiski .labai tau aciu matosm kad senbuvis;] sekmes visokeriopos tau;]

Visko būna, pasitaiko, kad patyręs nepataiko. Nepataikęs atsiprašo, atsiprašęs - dar paprašo :lol::lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Paprastas MTZ 82,pavara isijungia tik po koki 10s laikant ismynus sankaba.Naujas diskatorius,naujas diskas,reguliuota 100 kart,tobuliau neimanoma,diskas atlaisveja iskart tik ismynus,toks jausmas kad dezej nespetu sustot kazkas.Jokio papildomo stabziuko gamykliskai lyg ir nera,arba nematau.Kame beda,gal kas susidure??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprastas MTZ 82,pavara isijungia tik po koki 10s laikant ismynus sankaba.Naujas diskatorius,naujas diskas,reguliuota 100 kart,tobuliau neimanoma,diskas atlaisveja iskart tik ismynus,toks jausmas kad dezej nespetu sustot kazkas.Jokio papildomo stabziuko gamykliskai lyg ir nera,arba nematau.Kame beda,gal kas susidure??

Kazkur lieciasi ferido su diskatoriumi arba kreivas diskas ...  reikia duoti biski pabuksuoti kad prisidirbtu bet ne per daugm, kad neuzkaistu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprastas variantas tokioms pavarų dėžėms, numinei sankabą, jungi 1 pavarą, susistabdo dantračiai ir tada jungi kokią tau reikia pavarą ir važiuoji.Su tais senukais kitaip nebus, ir čia sankabos kaltės nėra.Pabandyk.

tas tai tiesa, ir daug kas taip daro kai tik isoki i kabineta bruksteleji 1-a begi po to ka jau reik  :icon-mrgreen:  ar paimsi 2005 ar 1985 metu ruski, vistiek reikia luktelt ismynus sankaba, kitaip po kurio laiko isardzius deze matosi "nutekinti"  dantraciai  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprastas variantas tokioms pavarų dėžėms, numinei sankabą, jungi 1 pavarą, susistabdo dantračiai ir tada jungi kokią tau reikia pavarą ir važiuoji.Su tais senukais kitaip nebus, ir čia sankabos kaltės nėra.Pabandyk.

1-a pavara irgi jungiasi tik gerokai palaukus,nesvarbu ar 1-a ar kokia kita,karta ijungus ir neatlkeidus sankabos visos kitos poto jungiasi idialiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...