Jump to content

Barstytuvo amazone normos nustatymas


Recommended Posts

On 2019-05-01 at 19:57, Vilius pranešimas:

Amazone zau 1501 21km/h salietra 250kg 43numeris 20m plotis

21 km / h  tokiu greiciu barstot ?

Koks paaukstinimu  aukstis , kad telpa 1500 kg ?  noreciau pasidaryt ir as kitiem metam, kad tilptu 3 didmaisiai

gal galima foto  kokia,  metra pridejus , kad matytusi  cm ?

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Zvanas pranešimas:

Rekomenduoju pasinaudoti kilimeliais ar loveliais ir pasitikrinti natūroj išbėrimo tolygumą, ir garantuoju nustebsit ;)

 

Tikiu kad gal šimto procentinio tolygumo ir nebus kaip su pniaumatiniais barstytuvais. Bet kai laukas nėra drižuotas po trešimu mane kokybe tenkina ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-05-02 at 20:22, Gintokas pranešimas:

21 km / h  tokiu greiciu barstot ?

Koks paaukstinimu  aukstis , kad telpa 1500 kg ?  noreciau pasidaryt ir as kitiem metam, kad tilptu 3 didmaisiai

gal galima foto  kokia,  metra pridejus , kad matytusi  cm ?

Aciu

Piliu dvi tonas.  Greitis 21-22svyruoja lėčiau nėra tikslo vilktis ;) per gera diena eina iki 150ha imušt.  Paaukštinimai lyg 30cm 

20190309_112326.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2019-05-06 at 10:06, Minduksx pranešimas:

Kvernelendo nors tokiu paciu trasu neradau nustatyam pasirinkus panasia tik su amoniu sulfatu ir ns30-10 neatitiko nustatymai, kalis amofosas ir lietuviska salietra puikiai

 

On 2019-05-02 at 19:22, Gintokas pranešimas:

21 km / h  tokiu greiciu barstot ?

Koks paaukstinimu  aukstis , kad telpa 1500 kg ?  noreciau pasidaryt ir as kitiem metam, kad tilptu 3 didmaisiai

gal galima foto  kokia,  metra pridejus , kad matytusi  cm ?

Aciu

Manau aš parduočiau paaukštinimus,kiek suprantu orginalūs,į šonus išplatėja,užsidėjus kokiais 800kg tikrai daugiau telpa 

IMG_20190320_185529_469.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
Ką tik, Minduksx pranešimas:

Kiek žinau beria tik naujausios rauch kuhn kur srauto davikliai prie kiekvieno reduktoriaus stovi

Na, bet sklendės elektrinės (pas mano ZA-TS) ir spaudant mygtukus galima keisti bėrimo normas abiem pusėm atskirai. Bet va bėriau pagal žemėlapius ir norma per visą plotį ta pati. Kažkaip turėtų būti kitaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Minduksx pranešimas:

Tai ir pas mane gali spaudant keisti. Na ir kas kad tos sklendės yra, reikia kad kiekvienai sklendei srautą ar svorį kažkas matuotu kad norma išeitų isbert atskirai pusei

Za ts barstyklej procenta galima reguliuot koki bert per kuria puse tai techniskai turetu. Svarstykles mato kad 200 kg byra sklendziu tam tikrai padeciai, tai mazina norma bendra 10 proc, o sklende 20 proc viena pridaro, nu kazkas tokio turetu atlikti. Aisku ta pasakyk daug lengviau nei kompa tokiu dalyku ismokinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Minduksx pranešimas:

Tai ir pas mane gali spaudant keisti. Na ir kas kad tos sklendės yra, reikia kad kiekvienai sklendei srautą ar svorį kažkas matuotu kad norma išeitų isbert atskirai pusei

lyg eina pas tave, tik reikia didelio kompo. skaiciau kazkur toki ganda

kitas klausimas, ka ten islosi is tokio navaroto. apciuopiamos naudos nezinau, ar butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Minduksx pranešimas:

Pas mane didelis kompas, ir to neina padaryti. Kalba eina apie kintama norma kairei ir desinei pusei kad bertu skirtingai, bet taip neina, jei beri 24 ar 30m tai keičia kintama norma visam plociu o ne tarkim 12 metrų eitų viena norma o kita pusė kitokia pagal zemelapi

visu pirma stai tau linkas:

 

https://thefarmingforum.co.uk/index.php?threads/upgrade-kverneland-tellus-to-tellus-pro.277072/

 

cia snekama apie butent tai buten tavo barstyklei.

antra, zemelapiai tikriausai nebuna lygios linijos kas taisyklingus metrus, tai cia nieko nereiksmingo neislosi is to. skamba gal neblogai, bet realybeje nauda bus sunkiai apciuopiama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...