Jump to content

kaip tokia kombinacija ?


Biesas

Recommended Posts

Aš dirbu su JD 6600 (115ag) ir welger rp235. Tikrai turiu kalvotų vietovių, tai susitvarko gerai, į kalniuką negęsta net ir esant kameroje pilnam rulonui.

Aišku, bet matai pas tave skirtumas 15 AG. manau, kad tai yra nemažai. o ir traktoriaus kalibras kitas.

Jei nebus tau sunku, parašyk, kokius esminius niuansus ir vietas reikia žinoti prieš pradedant darbą ir vėliau dirbant su šiuo presu?

Vat ir klausimas vienas. Stovi ten dvi savaiminio tepimo talpos? Tiesiog, o kodėl jos padarytos dvi?

Ir mano atveju buvo įdėtas priedo komplektas smulkinimo peilių. Bet jie jau pabukę, ar jie yra galandami? Tokie dantyti jie. Tad jei su galąstuvu pereičiau, nenukentėtų jie ir pati smulkinimo kokybė?

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, traktorių kategorijos šiek tiek skiriasi. Bet problemas galima spręsti labai paprastai, įkalnėse presuojant paprasčiausiai sumažinkite važiavimo greitį, o apsukas laikykite stabilias. Manau, sveikatos turėtų pakakti traktoriui.

Pas manęs presas jau 8 metų (naują pirkome), tai pas manęs stovi tik viena talpa, iš kurios automatiškai tepamos grandinės. Nežinau, kokio amžiaus Jūsų presas, bet manyčiau, kad jei dvi talpos tepimui, tai viena bus kaip ir pas manęs - grandinių, kita - guolių tepimui. Nes mano preso guoliai netepami. Į ką atreipti dėmesį prieš dirbimą...hmm... Peržiūrėkite kampinių volų klibėjimą, nes galbūt guoliai prie pabaigos, grandinių stovį. Dabar prasidėjo mums bėdos su tinklelio nukirpimu, tai apvertėm priešpeilio ir peilio plokšteles. Priėjimas ten nekoks, ypač prie priešpeilio.

Peiliai, mano manymu, negalandami, aš senus esu galandęs, bet po poros dienų vis vien atbuko. Svarbu būtų galai neuždaužyti ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, traktorių kategorijos šiek tiek skiriasi. Bet problemas galima spręsti labai paprastai, įkalnėse presuojant paprasčiausiai sumažinkite važiavimo greitį, o apsukas laikykite stabilias. Manau, sveikatos turėtų pakakti traktoriui.

Pas manęs presas jau 8 metų (naują pirkome), tai pas manęs stovi tik viena talpa, iš kurios automatiškai tepamos grandinės. Nežinau, kokio amžiaus Jūsų presas, bet manyčiau, kad jei dvi talpos tepimui, tai viena bus kaip ir pas manęs - grandinių, kita - guolių tepimui. Nes mano preso guoliai netepami. Į ką atreipti dėmesį prieš dirbimą...hmm... Peržiūrėkite kampinių volų klibėjimą, nes galbūt guoliai prie pabaigos, grandinių stovį. Dabar prasidėjo mums bėdos su tinklelio nukirpimu, tai apvertėm priešpeilio ir peilio plokšteles. Priėjimas ten nekoks, ypač prie priešpeilio.

Peiliai, mano manymu, negalandami, aš senus esu galandęs, bet po poros dienų vis vien atbuko. Svarbu būtų galai neuždaužyti ir tiek.

Del tinklelio nukirpimo reikia pasireguliuot stabdy ir patemt tas dvi spyruokles is sonu, kad labiau stabdytu ir temptu tinklely, o tinklelis ten nekerpamas, o nukertamas ir nieko ten nereikia vartyti. Tik kai tikrinat guolius manau atsileidziat grandines...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau tuos reguliavimus ir kad nukerta, o nenukerpa. Bet kai presas susukęs 24k rulonų, tai stabdžio įtempimas jau nepadeda, reikia ir plokšteles(juosteles) apversti, nes jų kampai nudyla. Ir tas padeda, kai apverti.

Ir nereikia jokių čipavimų, tai tik traktorio mazgų gadinimas ir kuro bereikalingas deginimas. Jau atsikandau tų čipavimą, numečiau į šoną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, traktorių kategorijos šiek tiek skiriasi. Bet problemas galima spręsti labai paprastai, įkalnėse presuojant paprasčiausiai sumažinkite važiavimo greitį, o apsukas laikykite stabilias. Manau, sveikatos turėtų pakakti traktoriui.

Pas manęs presas jau 8 metų (naują pirkome), tai pas manęs stovi tik viena talpa, iš kurios automatiškai tepamos grandinės. Nežinau, kokio amžiaus Jūsų presas, bet manyčiau, kad jei dvi talpos tepimui, tai viena bus kaip ir pas manęs - grandinių, kita - guolių tepimui. Nes mano preso guoliai netepami. Į ką atreipti dėmesį prieš dirbimą...hmm... Peržiūrėkite kampinių volų klibėjimą, nes galbūt guoliai prie pabaigos, grandinių stovį. Dabar prasidėjo mums bėdos su tinklelio nukirpimu, tai apvertėm priešpeilio ir peilio plokšteles. Priėjimas ten nekoks, ypač prie priešpeilio.

Peiliai, mano manymu, negalandami, aš senus esu galandęs, bet po poros dienų vis vien atbuko. Svarbu būtų galai neuždaužyti ir tiek.

Ačiū už patarimus.

Presas panašaus amžiaus kaip ir jusiškis. "rida" 11000 ritinių. Kol kas dar stipriai prie jo netupinėjau, ką tik atvežtas. Serviso knyga dar tik pakeliui. Tad neaiškumų dar bus ateityje. Kol kas jokie klibėjimo voluose nesijaučia. Bet tikrinau neatleidęs grandinių. p.s. ritininis presas pirmas gyvenime. Tai bus dar visko. Beje ką vadinate "kampiniais volais" kuris iš jų yra kampinis?

ir kokios variklio apsukos traktoriuje yra laikomos presavimo metu, taip pat koks spaudimas palaikomas rulono?

Ačiū už kantrybę ir atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai volai, esantys kiekvienos kameros viršuje ir apačioje (kur grandinės užsilenkia), tikiuosi aiškiau pasakiau. O traktorio apsukos turi būti ant ties 540 rpm/min, arba 1700-1800 rpm traktorio variklio apsukų (jei neklystu).

Aišku dabar. Prie klausimų grįšiu kiek vėliau. tik įdomumas, kaip neperkaitinti metalo galandant peilius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...