Jump to content

Rapso stalai


Kastytis32

Recommended Posts

jei kaina butu apie 12 000 Lt naujo? Tarkim kokiu sesiu metru.

Pats žadi gamint? Šiaip jei su rapsų kainom neišdurs, ir bus galima juos pelningai augint, tai jų paklausa bus tikrai, nes naudotų sunku rast papigiai pirkt. Tik man labai įdomu iš kur tos kalbos, kad rapsai 600 lt/t. Čia tipo ruošia iš anksto, kad rudenį nebūtų staigmena?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su rapsais atsargiai,kaip kaina pakilo ,taip ji gali ir kristi, jei kas domites birzos pardavimu kainom, tai galiu pasakyt, kad nuo nauju metu rapso kaina vaziuoja i apacia, krito ant 20 euru, tai gana dauk ir neaisku kada sustos. netikekit politiku plepalais. Kolkas neimaise lenkai mazeikiuose nei vieno litro biodyzelino, vokieciai biodizelinui ivede akciza . Norint gaut ismoka europine uz perdirbima, deklaruojant reikes pasirasyt sutartis su perdirbejais ant kuriu garantuoju nebus kainu, o rudeni kiek nores tiek mokes. pamastykit gerbiami kolegos!!! Tuo tarpu su grudais prognozes neblogos, pas amerikonus ar issale ar kokios bedos, bet jie prognozuoja tas pacias kainas kaip dabar per rugiapiute. Nors aisku, cia tik prognozes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos tai aišku, kad jie nerašys. Deklaruosi kaip energetinius ir turėsi parduot už tokią kainą kokią pasiūlys. Dėl kviečių kainos tai daug neaiškumų yra. Amerikonai rimtai pašalo, tai rekordų nebus tikrai, nors biržose kaina praeitą savaitę pakrito 9 proc. Iš Ukrainos ateina žinios, kad jie nori sausrą skelbti. Skaičiau tokio žemės ūkio produkcijos rinkų analitiko straipsnį (JAV), tai jis prognozuoja palankias sąlygas grūdų augintojams bent jau iki 2009.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...