Jump to content

KUBOTA BULTRA 15 B


Recommended Posts

sveiki noreciau patarimu ,noriu pirkki Kubota bultra 15 gal kas naudojesi situo modeliuku kokie jo minusai ir pliusai ar darbinis sukasi i nurmale puse nes girdejau kaikurie sukasi i kita puse ,ar freza tempe nesunkiai ,dvivagi pluga patempe ,rasikit viska apie si modeli labai idomu .Zadu i litehnija vazuot pasidairit sake pas juos didelis pasirinkimas tai tiek lauksiu atsakimu DIDELIS dekui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noreciau patarimu ,noriu pirkki Kubota bultra 15 gal kas naudojesi situo modeliuku kokie jo minusai ir pliusai ar darbinis sukasi i nurmale puse nes girdejau kaikurie sukasi i kita puse ,ar freza tempe nesunkiai ,dvivagi pluga patempe ,rasikit viska apie si modeli labai idomu .Zadu i litehnija vazuot pasidairit sake pas juos didelis pasirinkimas tai tiek lauksiu atsakimu DIDELIS dekui :)

Sekmes litechnijoj :D koks ten nemalonus aptarnavimas :D pirka net 2 zoliapjoves bet kai uzklausi smulmenu pvz peiliuku ar kokiu detaliu toms zoliapjovems tj gali ir isvarytas but :D kai perki tai lb malonus kai kazkokia dali pasiziuret nori kaina palkaust tai dink is akiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui uz patarimus reiks pasidomet gringrase .bet as galvoju man turetu uztekt bultros 15 turiu nepilna 1 H zemes ir 3 H misko kaip sakant sau malka parsivest uzteks torbut o gal kas miskia bandes toki traktoriuka pasidalinkit mintim gal as tiksi isikandau modeli gal geresniu kas patars aciu tautieciai. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau panašaus galingumo ir dydžio Yanmarą 14 AG. Nežinau, kaip pas Kubotą, bet Yanmarui pakeisti ratų plotį buvo 5 min darbas- Pakeli už sparno galinį ratą, paspiri su koja kaladę, kad paremti ir beleika tik kaištį nuo rato ašies ištraukti ir užfiksuoti ratą kaiščiu norimoje padėtyje.

30 metų 1 ha eglyne šis traktoriukas atliko visą darbą- puikiai tiko siaurose eilėse tarp medžių manevruoti ištempinėjant rąstelius.

Nors rimtesnių medžių nepavyks ištraukti.

Puikiai tinka toks traktoriukas kai reikia jį kur nors vežiotis- lengvas transportavimui.

Kol turėjau tokį- džiaugiausi, kai įsigijau kiek galingesnį- džiaugiuosi dar labiau.

Visgi šis traktoriukas yra lengvas, plūgą dvivagį tempia tik mažą ir purioje žemėje be velėnos. Aparti mėšlo napavyks.

Normalesnė 2-3 metrų mašininė priekaba užkrovus jau tampo traktoriuką.

Pradžiai toks nedidukas atrodo padaro viską, tačiau vėliau norai nebesutaps su galimybėmis. Vien dėl agregatų naudojimo verta turėti apie 20 AG traktoriuką, nes smulkintuvai, žoliapjovės ar kiti agregatai reikalauja daugiau galios.

O dėl Litechnijos, tai būsiu dar vienas patyręs jų stačiokiškumą, kai net ko nors paklausus, pirmiausia jie klausinėja ar nesu pas juos pirkęs.

Vienareikšmiškai važiuok Į Uteną į Gringrasą. Pats pirkau, tėvukas, draugai, svainis jau esam iš ten 5 traktoriukus nupirkę. Nesiskundžiu ir kai reikia tepalo, filtro ar patartimo, tai drąsiai ten kreipiamės.

Vien kainos skirtumas bus toks, kad Litechnijos Kubota 15 AG kainuos tiek, kiek Grigrase 25 AG traktoriukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Rudenį, 2013-09, pirkau Litechnijoje ISEKI 155f, su freza, žoliapjovė, galiniu stumditūvu. Jie man atvežt atvežė, o tritaškio pakabinimo ne prijungė. Paskambinau, serviso vadovas atostogavo, bet ne toli mano sodybos, tai jis atvažiavo su trūkstamom detalėm ir vietoje viska sutvarkė. Taip pat pagal mano brėžinius padare papildomos detales žoliapjoves prijungimui. Kai atvažiavau pas juos pirkt plūgą, tai dar ir sauja visokiu kaiščiu davė. Atvežimas nemokamas, tepalai, antifrizas, filtrai pakeisti.

"Gringrasu" suabejojau po to kai paklausiau apie atvežimą. Pradžioje sakė, kad apie 100lt, po tai kai pasakiau kad Molėtuose, tai apie 40 lt. Kaž kaip ne rimtai, aš palieku kelis tūkstančius, o jie derasi dėl kielių litu. Na ir patys, pardavėjai (kalbos stilius, apmokėjimas, garantijos suteikimas ir t.t.) kažkaip man daugiau primena "perekupus" turguje. O gal viskas man tik pasirodė? :icon-redface:

Traktoriuku patenkintas: teko frezuoti daržą, iškasti bulves, spėjau nušienauti žolė, ištralioti mišką ( apie 30-35 cm, ilgis apie 15m), parvežti malkas.

Trukumas - gan lietas, apie 15 km/val.

Valas į kita puse sukasi man atrodo pas Mitcubishi. Šiaip Kubota ne blogas daiktas. Kaip ir visi japonai.

Bet siūlau pirkti tik 4WD.

O šiaip tai kur labiau patiks ten ir pirk. :D

Sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...Paskambinau, serviso vadovas atostogavo, bet ne toli mano sodybos, tai jis atvažiavo su trūkstamom detalėm ir vietoje viska sutvarkė. Taip pat pagal mano brėžinius padare papildomos detales žoliapjoves prijungimui. ...

Turbūt bus taip buvę, kad po viso šito dar ir jo atsivežtą litrą: :obscene-drinkingbuddies: ? Ras jau su zapčiastiami atostogaut važiuoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...