Jump to content

naujas mazom kitkom presas


mikaszzz

Recommended Posts

Manau galima geriau panaudot tuos pinigus, nei pirkt naują presą. O kas dėl wegler tai kiek pas mus turi tai tikrai lėti. Gal tris metus man pažįstamas presavo. Presavimo būna apie 6h. Tai pradedavo apie 2 valanda ir baigdavo apie 7-8. Grubiai apie 800-900 kitku. Šiemet susitvarkiau sena FORTSCHRITT K 453, kadais tėvo numesta į kampą. Tai ką aš galiu pasakyt, tiek pat kitkų supresavau per tris valandas. Presavimas vyksta 3 lėtinta arba antra beveik pilnu gazu. Kur storiau bielkis dūmą rodo. Du trys stumoklio stūmiai ir kitka. Pagal tai kiek jis kainuoja manau geriausias variantas iš presų. Tiek pats tikrai savų pinigų sukrapštysi, o paramą rasi kur panaudot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

a tai netoli nuo manes as vilkijos,na su avim nzn pradzia tai laizalo duodu sieno taikau geresnio duodu kvieciu dar,bet man jos ziema kudos kazkokios kazko truksta.bet tu sakiai tau nuo 2 ha sieno uztenka,nzn as nupjoviau geresnio 3 ha ir atckirai sudejau,bet manau 9 avim neuzteks grubiai isejo 800 kitku truputi ten skystoka,beje kaip avis laikot?as tai piemeniu aptveres,jai pramusa zenklas reik keist vieta nes mazoka maisto,nors atrodo nemazai dar zoles,man po avie super atrodo pavasartiui palikimas,nuvare isrudenio sutvarke visas pievas nei kupstelio neliko,aptveriau kur karves jau neede,karves jau buvo uzdarytos o avys tvarka laukuose dare :lol: pas mane jos aptvertos autostradiniu sietu stacionariai -aukstis 1,2 .siemet jau sieno pritrukau jau pora kartu pirkau :icon-confused: .grudus traiskau ir mixa darau is ivairiu.siandien viena avis apsieriavo lauke -14 nuejau per pietus paziureti o jis laksto :) tai uzdariau i siltesne vieta..smagu kai eriuka atsiveda :) del preso as ir linkes i deveta neisklerusi jonuka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na matysiu vyrai kaip bus,jusu atkalbinejimai tenka man abejot ar pirkt bet turiu laiko iki pavasario,ilgiause iki rudenio poto turiu atciskaityt.As tai laikau ziema tvarte dideli garda padares
padargas kuris dvi tris dienas dirba per metus - turi dirbti kaip sveicariskas laikrodis o spalva gali buti manau ir tamsi ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką žinau kai net nebuvo suvestos šakės normaliai padarydavom 1500-2000 kitkų per diena, tai man kažkaip kol kas neatrodo problema dėl greičio, vat su rišimu kartais buna problemų, bet kad labai tai ne... kažkada irgi panašiai galvojom kad tik naujas išeitis, bet kad brangokas, 30-50 k lt, ir tai kažin ar kažkoki našuma stebuklinga išgaus... nu kokiu 500-1000 gal ir daugiau bus įmanoma padaryt kitkų, bet kur už naudota 5000 mokėt o kur 30-50 k lt. Na čia kiekvieno pasirinkimas :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip pinigu skirtumas didelis tik tiek kad naujas yra naujas visi mazgai neisdeveti ir patikimumas yra,kita syk galvoji jai kas praso link vakaro ar vaziuot ar ne nes nuvaziaves katir 1 ha supresuot prasiknisi ir grysti nes jau rasa uzkrenta,kaip minejau dar lengviau nes perpratau ta presa,dar vienas is niuansu kodel noriu naujo,nes pakrovimo i priekaba nera pas mane aplamai nzn ar velgeri buna,o kita sena mainyt ant seno nelogiska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...