Jump to content

naujas mazom kitkom presas


mikaszzz

Recommended Posts

na mazom delto kad taip mano padejimas suformuotas ir tikrai gan sparciai eina tas darbas turiu velgeri nepasakyciau kad S bet vezlys jai daugiau sieno bedu beda,taip kad velgeris nugirtas bet perdaug nes neatitinka to vardo,o naujas nes pagal ES parama,ruloninio nenoriu,nes reik vel papildomai vietos ir serimas sudinas mano salygom,ir reik tada frontalini pirtkt nu zodziu nesamone man gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mazom delto kad taip mano padejimas suformuotas ir tikrai gan sparciai eina tas darbas turiu velgeri nepasakyciau kad S bet vezlys jai daugiau sieno bedu beda,taip kad velgeris nugirtas bet perdaug nes neatitinka to vardo,o naujas nes pagal ES parama,ruloninio nenoriu,nes reik vel papildomai vietos ir serimas sudinas mano salygom,ir reik tada frontalini pirtkt nu zodziu nesamone man gaunasi.
Kazkada galvojau apie Jona bet susigundziau pigiu :)))

post-9775-141521831713_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS ir sita nuziurejas,tik idomu kaip jie tarnauja ir nasumas,gal teko bendrauti kas turi toki nupirkes,jai nieko kito nerasiu teks sita imti,dar viena firmoje"Galuotas" modelis M64 Magnum ,bet kazkaip nerimtai atrodo jis,minusas jog neturi pakrovimo i priekaba mechanizmo skambinau kaina panasi,bet is paziuros Sipmos rimciau atrodo,turiu keleta inventoriu lenku gamybos neblogi kol nauji bent,tikekimes ir sis pasiteisins

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS ir sita nuziurejas,tik idomu kaip jie tarnauja ir nasumas,gal teko bendrauti kas turi toki nupirkes,jai nieko kito nerasiu teks sita imti,dar viena firmoje"Galuotas" modelis M64 Magnum ,bet kazkaip nerimtai atrodo jis,minusas jog neturi pakrovimo i priekaba mechanizmo skambinau kaina panasi,bet is paziuros Sipmos rimciau atrodo,turiu keleta inventoriu lenku gamybos neblogi kol nauji bent,tikekimes ir sis pasiteisins
Norejau paklausti kur senasis presas nenasus buvo nespedavo ryti ar kaip? sipma ruloninius naudoja pazystami eina jie jau senokai ..dar tas dirbimas nelygus pas vienus dirba diena o pas kitus istisa menesi ...as atkreipiu dabar i tai kad uz patborsciko jau stovi sraige kuri paduoda kujui mase..( beje imciau sena presa bet gera jona. pasikeisciau risimo aparatus naujus ir pirmyn ten nera daugiau kam byreti o vat geriau krautuva ar frontalini isigyciau -cia mano pamastymas )..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nespedavo ryti,as ji dar turiu sakiau parduosiu po metu nes nzn kaip tas naujas dirbs,rist jis gerai risa,jai dregnesnis reik tik atleist kietuma kitku,as matai neturiu kur tu ruliu det,o jai sienaini varyt,vel reik vyniotuvo,taip ir likau prie kitkinio,pas mus kitkos populiarios :lol: gal daugiau darbo bet serimas malonesnis bent mano salygom.Kazin ta sraige geriau uz sakes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nespedavo ryti,as ji dar turiu sakiau parduosiu po metu nes nzn kaip tas naujas dirbs,rist jis gerai risa,jai dregnesnis reik tik atleist kietuma kitku,as matai neturiu kur tu ruliu det,o jai sienaini varyt,vel reik vyniotuvo,taip ir likau prie kitkinio,pas mus kitkos populiarios :lol: gal daugiau darbo bet serimas malonesnis bent mano salygom.Kazin ta sraige geriau uz sakes?
Sveiki tai jo kai dregnesnis kemsa as toki minksto risimo turiu + kad lapiukai lieka nenudauzo galima su negalingu traktoriumi vilkti. -letas,nervuoja kai orai kaitaliojasi :) bet po truputi susitvarkau.sraige jau praktiskai visuose rimtuose stovi bet ir sakes yra- new holand ... del kitku- jo malonu jas paduoti -pripazystu :) bet pergalvociau vis tik ritinius galima ir mazesnius darytis .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jau persvarsciau yra tu mazais rulonais bet vistiek kaip sakiau reikia keisti tvartus,kluonus daug investiciju,o kitkos prikabinai rinktuva perdaryta tiesiai daug privarai parsivezi nemazai,jai lengvas pasidarai ir nesunku ir greitai sumetai.bet kaip pastebejau jonukas greitai ryja,mano velgeris su bielkiu geriausiu atveju 1 pavara,o jai daugiau sieno turiu zuiki perjunkti ir dar paletintoja tai issivaizduok koks darbas,o dar pas mane netik sau yra bet ir chalturu kruva o nors apsikakok greiciau nepavarai,nes arba saugikli nukerta arba uzkisa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jau persvarsciau yra tu mazais rulonais bet vistiek kaip sakiau reikia keisti tvartus,kluonus daug investiciju,o kitkos prikabinai rinktuva perdaryta tiesiai daug privarai parsivezi nemazai,jai lengvas pasidarai ir nesunku ir greitai sumetai.bet kaip pastebejau jonukas greitai ryja,mano velgeris su bielkiu geriausiu atveju 1 pavara,o jai daugiau sieno turiu zuiki perjunkti ir dar paletintoja tai issivaizduok koks darbas,o dar pas mane netik sau yra bet ir chalturu kruva o nors apsikakok greiciau nepavarai,nes arba saugikli nukerta arba uzkisa

jo del chalturu yra ir pas mane ,praso ..as galvojau kad wegeris pats paciausias ten daug kas apgalvotai padaryta.na zodziu istobulintas iskrovimas rankom nedaug.na serti tai smagu pasiemi ir nesies doze :) yra ziurejau kur dar greiciau vaziuoja... ziema pats metas pagalvojimui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

velgeris nera toks geras :eusa-naughty: jis pirmiause vezlys,antra detales nera pigios,trecia kikviena pradedant sezona turi risimo aparata po varsteli isnagrinet ir isvalyti,poto dar yra kur siulai eina is spules tokios ivores ten isgrauzia griovius,tos ivores kainuoja viena 120lt o yra 6 tai as prasukau vieta kita baigesi bedos,bet reiktu po keleta metu keisti.velgeris inoringas aparatas kol perpranti tai siaubu siaubas,seip geras isvienos puses iskitos nx.o patc daug kitkuoji ar rulonuoji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

velgeris nera toks geras :eusa-naughty: jis pirmiause vezlys,antra detales nera pigios,trecia kikviena pradedant sezona turi risimo aparata po varsteli isnagrinet ir isvalyti,poto dar yra kur siulai eina is spules tokios ivores ten isgrauzia griovius,tos ivores kainuoja viena 120lt o yra 6 tai as prasukau vieta kita baigesi bedos,bet reiktu po keleta metu keisti.velgeris inoringas aparatas kol perpranti tai siaubu siaubas,seip geras isvienos puses iskitos nx.o patc daug kitkuoji ar rulonuoji?
Nedaug laikau apie 40 aviu-ozku egzotiniu :) tai kiek cia man reikia pora ha nusipjauti ir susipresuoti kitkom ..siemet jau gruodzio menesi pirkau nes zoles buvo mazai ,sienu seriau spalio pabaigoje.aplink visi rulonais tik presuoja,arba i plevele.kazkur zemaitijoje viena zmogeli maciau ant t25 pasidares gale ieti ismeigia ir vezasi ruli sieno .tas rulis tokio dydzio kaip traktorius gerai atrodo.cia apie jona pasakoja
cia va neblogas traukinys
:) cia va ir
:) cia va is swedijos vaizdelis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

velgeris nera toks geras :eusa-naughty: jis pirmiause vezlys,antra detales nera pigios,trecia kikviena pradedant sezona turi risimo aparata po varsteli isnagrinet ir isvalyti,poto dar yra kur siulai eina is spules tokios ivores ten isgrauzia griovius,tos ivores kainuoja viena 120lt o yra 6 tai as prasukau vieta kita baigesi bedos,bet reiktu po keleta metu keisti.velgeris inoringas aparatas kol perpranti tai siaubu siaubas,seip geras isvienos puses iskitos nx.o patc daug kitkuoji ar rulonuoji?

Koks velgeris, kad taip neitinka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va toki nusipirkau pernai super daiktas,virsus apdziuvo tiesiai i eiles suvariau jai vejukas 3 val puiku jai ne ivakara..o iskokios vietos esi matau kauno r.krastietis:)as ir be kiauliu galviju turiu 9 avis,na bet ir drapsto jos kantrybes reik,gal kazka mandriau su edziom padare?
s apylinkes mazdaug :) vat vat avim reikia paimti atola su daug lapiuku.. siuo metu suvirinau edzias 6cm tarpais ..bet jei stagarai tai istarso,reikia riboti jom siena nes jos kuo skanesni ima.vartytuvas geras dauguma suvalkijos lygumu ukininku tampo tokius..nuo jo gerai presas ryja nes guzu nepridaro kaip zvaigzdute
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

velgeris nera toks geras :eusa-naughty: jis pirmiause vezlys,antra detales nera pigios,trecia kikviena pradedant sezona turi risimo aparata po varsteli isnagrinet ir isvalyti,poto dar yra kur siulai eina is spules tokios ivores ten isgrauzia griovius,tos ivores kainuoja viena 120lt o yra 6 tai as prasukau vieta kita baigesi bedos,bet reiktu po keleta metu keisti.velgeris inoringas aparatas kol perpranti tai siaubu siaubas,seip geras isvienos puses iskitos nx.o patc daug kitkuoji ar rulonuoji?

Koks velgeris, kad taip neitinka?

45 velgeris

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va toki nusipirkau pernai super daiktas,virsus apdziuvo tiesiai i eiles suvariau jai vejukas 3 val puiku jai ne ivakara..o iskokios vietos esi matau kauno r.krastietis:)as ir be kiauliu galviju turiu 9 avis,na bet ir drapsto jos kantrybes reik,gal kazka mandriau su edziom padare?
sitkunu apylinkes mazdaug :) vat vat avim reikia paimti atola su daug lapiuku.. siuo metu suvirinau edzias 6cm tarpais ..bet jei stagarai tai istarso,reikia riboti jom siena nes jos kuo skanesni ima.vartytuvas geras dauguma suvalkijos lygumu ukininku tampo tokius..nuo jo gerai presas ryja nes guzu nepridaro kaip zvaigzdute

a tai netoli nuo manes as vilkijos,na su avim nzn pradzia tai laizalo duodu sieno taikau geresnio duodu kvieciu dar,bet man jos ziema kudos kazkokios kazko truksta.bet tu sakiai tau nuo 2 ha sieno uztenka,nzn as nupjoviau geresnio 3 ha ir atckirai sudejau,bet manau 9 avim neuzteks grubiai isejo 800 kitku truputi ten skystoka,beje kaip avis laikot?as tai piemeniu aptveres,jai pramusa zenklas reik keist vieta nes mazoka maisto,nors atrodo nemazai dar zoles,man po avie super atrodo pavasartiui palikimas,nuvare isrudenio sutvarke visas pievas nei kupstelio neliko,aptveriau kur karves jau neede,karves jau buvo uzdarytos o avys tvarka laukuose dare :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

velgeris nera toks geras :eusa-naughty: jis pirmiause vezlys,antra detales nera pigios,trecia kikviena pradedant sezona turi risimo aparata po varsteli isnagrinet ir isvalyti,poto dar yra kur siulai eina is spules tokios ivores ten isgrauzia griovius,tos ivores kainuoja viena 120lt o yra 6 tai as prasukau vieta kita baigesi bedos,bet reiktu po keleta metu keisti.velgeris inoringas aparatas kol perpranti tai siaubu siaubas,seip geras isvienos puses iskitos nx.o patc daug kitkuoji ar rulonuoji?

Koks velgeris, kad taip neitinka?

45 velgeris

šakes gerai reikia suvest ir viskas gerai buna, man irgi springo dažnai, paskui pagal kaimyno susivedžiau šakes ir baigės springimas :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6,bet jau cia seniausios keli gabaleliai toki like,seip jau atcinaujines dedele dali,dar propoguoju kitoki atcejimo buda,anksciau varydavau su mieziais,o dar isrudenio apariu,jai speju dukart,o poto varau vienmete su dvimete,super dalykas velai rudeni kaip dauguma neturi zoles ganymui pasmane vienmete zaliuote zaliuoja,o antrais metais jau atcistoja i savo vezes galiu ir sienavima planuot it t.t beto nereik vargt su tais mieziu kulimu,poto siaudus turi graziai labai nuvalyti,tai geriau siaudu parsivezu nuo razienu be jokio iselio,aisku zoles prieziura jau nuo pirmu metu praside mcp purskiu,o isrudenio sena nurandapuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nl supratau apie velgerio sakes mes kalbame?jai taip suvedinejo meistriukas is Alytaus visu cia nugirtas kazkiek ten netiko bet sake norma tai nl kas pasikeite,bet patc suprask ar galima girti presa jai 1 pavara su ijungtu paletintoju ir zuikiu presuoji?manau ne :eusa-naughty: tik dienos ilginimas,o beto jausmelis nekoks kai saule sprigina nusivares 4 kokius ha o rytojui pranesa lietus,oij kiek kartu teko nakti vezt iki 1val ne jau pasiryzau bandysiu laime ant naujo ir turbut kur sipmos kur ziurinejom,kaip bus taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...