Jump to content

MTZ-082


Recommended Posts

Turiu toki arkliuką jau ne vieni metai

images?q=tbn:ANd9GcSrhlC4FH0o43bGJLzI939F_DO3dVhJ1tCfGBs8ZK8HuPFRDsiP

esu patenkintas,super arkliukas nedideliems darbams nudirbti . Galvoju gal atsirastų daugiau tokių sutvėrimų turėtojų ...

O čia gal kam pravers :

http://www.konsulavto.ru/acat/farm/mtz/mtz-082/

O bulvėm, česnakams, svogūnams kaupt ne per žemas. Tą prasme kai sudyge nenulaužys laiškų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio dydžio gali uždėt ratus , ta prasme didžiausius, mąstau apie traktoriuką, tik nežinau kokį , auginu česnakus, svogūnus ir kita, reikia kaupimui traktoruko.

tada tau tikrai ne tokio reikia jei nedidelis plotas nors ir dideliam visai nieko kaupimam ir pan t-16 o sitai bus perziamas kai paaugs darzoves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip patikimumas šių minitraktorių? ar dažnai kas nors genda(kad ir smulkmenos)?

Aš pvz.: šiuo metu turiu neva mb2 motobloką tai pastoviai kokia nors didesne ar mažesne bėda trukto normaliai darbuotis: tai užsisiurbia, tai dirželis nukrenta, tai koks troselis atsikabina, ar tai iš rimtasni problemų - išsiplaka kaiščių skylės fresose ar geležiniuose ratuose ir t.t. Tos smulkmenos greip patvarkomos, bet erzina, kai kas kelintos vagos gale ar vidury turi kuistis, o be pagrindinių įrankių dėžės baisu iš kiemo išjudėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Manau viską lemia pinigėliai kuriuos gali investuoti ir darbai kuriuos nori nudirbti. Tobulo žinoma nieko nėra,juk techniką ne dievas kuria...

Kodėl sakau kad naujo nepirkčiau- visų pirma kiek esu skaites rusų forumuose šio traktoriaus evoliucija vystėsi ne į gerą pusę o kaina kilo labai stipriai.Kiek žinau nauji jie dabar kainuoja apie 17-18 tūkstančių,plius padargaigraži suma gaunasi.

Man kainavo 4000lt , bet pirkau neveikentį tai apie 2000 lt teko investuoti kad galėčiau dirbti pasimėgaudamas... Padargus irgi visus pasigaminau pats nes originalai kainuoja kaip rimto traktoriaus.

Ką nudirbu dabar su juo 50 arų sodinu bulvių,apie 20 arų daržo,susišienauju ir susivežu šieną dviem karvutėm ir 25-iom avelėm.susivežu malkas.... Mano poreikius jis tenkina pilnai. Kas dėl kuro dabar jis vartoja man apie 2,5 litro benzino valandai darbo prie maximalių apkrovų,lengvesniem darbam mažiau. Variklis rusiškas CK-12 dvie cilindriukų(irgi neapsėjo be perdarymo) uždėjes elekroninį degimą,naujos kartos karbiuratorių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. domejaus kai cia pirma kart parasiau. Naujas MTZ 132H is lytagros ~15000lt priklausomai nuo dolerio ir euro kurso. Nauji su Hondos varikliais. Kazkokia modifikacija 112tc apie 2000m ejo su cekiskais varikliais. O šiaip pagrindinis galvos skausmas ir yra ar pirkti tokį ar kokia kubota kelių metų senumo (pvz http://www.skelbiu.lt/skelbimai/traktor ... 75860.html). Svajociau i tuos ~15000lt itilpt su padargais ( na pluga, priekabuke, vagotuva svajoju nuo turimo motobloko pritaikyt)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. domejaus kai cia pirma kart parasiau. Naujas MTZ 132H is lytagros ~15000lt priklausomai nuo dolerio ir euro kurso. Nauji su Hondos varikliais. Kazkokia modifikacija 112tc apie 2000m ejo su cekiskais varikliais. O šiaip pagrindinis galvos skausmas ir yra ar pirkti tokį ar kokia kubota kelių metų senumo (pvz http://www.skelbiu.lt/skelbimai/traktor ... 75860.html). Svajociau i tuos ~15000lt itilpt su padargais ( na pluga, priekabuke, vagotuva svajoju nuo turimo motobloko pritaikyt)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 10 mėnesių...

Turiu aš tokį traktoriuką jau gal 5 metai, tikrai neblogas daiktas, yra 2ha zemės, iš jų 1,5ha šienavimas arkline šienapjove, kitkas daržai ir bulvių laukas, išsitraukiu ir medieną iš miško. Be vargo aria 30cm pločio plūgu - 2 bėgiu praktiškai ant laisvų apsukų apysunkėje dirvoje - smarvės jam pakanka. Šiaip man jis jau darosi per mažas, teisingiau maža svorio kai reikia ištraukti kokį rimtą rastą sveriantį 1t ir daugiau o pats sveria 0,5t. Silpna vieta - darbinis velenas ir nuo vibracijos atsisukinėjantys varžtai. Jau pradedu galvoti apie T-25 nes japonai per lengvi ir per brangūs, bet bėda pas jį nėra 4WD...  Beje, ką ten perdarinėji hidraulikoje?

 

 

20141026 105757

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu aš tokį traktoriuką jau gal 5 metai, tikrai neblogas daiktas, yra 2ha zemės, iš jų 1,5ha šienavimas arkline šienapjove, kitkas daržai ir bulvių laukas, išsitraukiu ir medieną iš miško. Be vargo aria 30cm pločio plūgu - 2 bėgiu praktiškai ant laisvų apsukų apysunkėje dirvoje - smarvės jam pakanka. Šiaip man jis jau darosi per mažas, teisingiau maža svorio kai reikia ištraukti kokį rimtą rastą sveriantį 1t ir daugiau o pats sveria 0,5t. Silpna vieta - darbinis velenas ir nuo vibracijos atsisukinėjantys varžtai. Jau pradedu galvoti apie T-25 nes japonai per lengvi ir per brangūs, bet bėda pas jį nėra 4WD...  Beje, ką ten perdarinėji hidraulikoje?

 

Pasistačiau dviejų rankenėlių paskirstytoją ir atsirado papildomos galimybės(dabar viena kelia,leidžia,priverstinai,plaukiojantiir fiksuota padėtis kita rankenėlė kelia leidžia ir fiksuota)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...