Jump to content

Naujai kuriama asociacija


Auguste1983

Recommended Posts

Girdejau, kad nauja asociacija dara triusiu paroda Kaune 18-19 balandzio. Jaigu tai tiesa, tai labai keista, kad nera jokios informacijos. Tai gi ko daugiau zmoniu zinos, to jum geria. Cia jau atrodo kaip sena triusiu draugija ( zino tik savi ir niekas kitas ), gaila. No to ir prasideda visas haosas.

Gerb. Valerijau, nelabai suprantu Jūsų tokio pasisakymo...Jums kaip šios asociacijos nariui, kovo 19d, Jūsų nurodytu el.paštu, buvo išsiųstas pakvietimas dalyvauti su savo triušiais šioje parodoje, laiške buvo nurodyta visa reikiama informacija, tačiau Jūs nepareiškėte jokio noro dalyvauti, o dabar viešai teigiate, jog nebuvo jokios informacijos, manau reiktų pagalvoti, ką ir kur rašote.

Ar ta paroda slapta, kad vienintelė informacija apie ją asmeniniai pakvietimai nariams ir daugiau jokios ?

Reklama rupinosi PC Molas, buvo patalpinta facebooke, Kaune pastatytos tentines reklamos, rodyta per Lrt televizija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 66
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Girdejau, kad nauja asociacija dara triusiu paroda Kaune 18-19 balandzio. Jaigu tai tiesa, tai labai keista, kad nera jokios informacijos. Tai gi ko daugiau zmoniu zinos, to jum geria. Cia jau atrodo kaip sena triusiu draugija ( zino tik savi ir niekas kitas ), gaila. No to ir prasideda visas haosas.

Gerb. Valerijau, nelabai suprantu Jūsų tokio pasisakymo...Jums kaip šios asociacijos nariui, kovo 19d, Jūsų nurodytu el.paštu, buvo išsiųstas pakvietimas dalyvauti su savo triušiais šioje parodoje, laiške buvo nurodyta visa reikiama informacija, tačiau Jūs nepareiškėte jokio noro dalyvauti, o dabar viešai teigiate, jog nebuvo jokios informacijos, manau reiktų pagalvoti, ką ir kur rašote.

1. As dar ne esu jusu narys.

2. Gyvenu ne Kaune ir kur Molas nezinau.

3. Facebuke bunu kiek viena diena ir jusu info ne maciau.

4. El.pasta tikrinu 2-3 kartus per diena, bet ........ nebuvo nieko.

5. Zinau jusu nariu, kurie irgi ne zinojo apie paroda, nors taip pat aiskinot, kad el.pastu buvo nusiusta.

6. LRT ziuriu 24 val.per diena :lol:

Sis foromas ne apie kates, o butent apie triusius. Tai gi viena is pirmu info apie nauja asociacija buvo butent cia, o ne

PC Molas ir info apie paroda siam forume butu ne pro sali. Kaip yra, taip yra. Keista politika. O apie narvus parodoj tylesiu.

P.s jai taip jus prasidedat ir cia yra gerai, tai nezinau, ar eis nauju nariu i sia asociacija. Gal ir klystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai atsiprašome jeigu ne visur spėjome paskelbti apie vykstančią parodėlę PC Molas. Nieko čia iš tikro nėra slapto. Asociacijos nariai gavo pakvietimus el. apie vykstančią parodą. Kas susidomėjo, tas dalyvavo. Dėl asociacijos susikūrimo, tai ji jau įregistruota nuo kovo mėnesio. greitai sukursime savo el. tinklapi. Nenorėkim, kad viskas per dieną pasidarytų. Viskam reikia laiko. Ir nereikia čia pykti, pasidžiaukim velykom :)

P.S. pridedu truputi foto iš parodėlės, kam idomu tai galite pasižiūrėti

http://www.lrt.lt/mediateka/laidos/L/15 ... na_lietuva

18d. video, apie parodėlę kalba nuo 43min. tai reikia prasukti ;) (tikiuos aiškinti nereikės kaip :lol::lol:

post-11540-141521837264_thumb.jpg

post-11540-141521837269_thumb.jpg

post-11540-141521837273_thumb.jpg

post-11540-141521837277_thumb.jpg

post-11540-141521837281_thumb.jpg

post-11540-141521837285_thumb.jpg

post-11540-14152183729_thumb.jpg

post-11540-141521837294_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdejau, kad nauja asociacija dara triusiu paroda Kaune 18-19 balandzio. Jaigu tai tiesa, tai labai keista, kad nera jokios informacijos. Tai gi ko daugiau zmoniu zinos, to jum geria. Cia jau atrodo kaip sena triusiu draugija ( zino tik savi ir niekas kitas ), gaila. No to ir prasideda visas haosas.

Gerb. Valerijau, nelabai suprantu Jūsų tokio pasisakymo...Jums kaip šios asociacijos nariui, kovo 19d, Jūsų nurodytu el.paštu, buvo išsiųstas pakvietimas dalyvauti su savo triušiais šioje parodoje, laiške buvo nurodyta visa reikiama informacija, tačiau Jūs nepareiškėte jokio noro dalyvauti, o dabar viešai teigiate, jog nebuvo jokios informacijos, manau reiktų pagalvoti, ką ir kur rašote.

1. As dar ne esu jusu narys.

2. Gyvenu ne Kaune ir kur Molas nezinau.

3. Facebuke bunu kiek viena diena ir jusu info ne maciau.

4. El.pasta tikrinu 2-3 kartus per diena, bet ........ nebuvo nieko.

5. Zinau jusu nariu, kurie irgi ne zinojo apie paroda, nors taip pat aiskinot, kad el.pastu buvo nusiusta.

6. LRT ziuriu 24 val.per diena :lol

Sis foromas ne apie kates, o butent apie triusius. Tai gi viena is pirmu info apie nauja asociacija buvo butent cia, o ne

PC Molas ir info apie paroda siam forume butu ne pro sali. Kaip yra, taip yra. Keista politika. O apie narvus parodoj tylesiu.

P.s jai taip jus prasidedat ir cia yra gerai, tai nezinau, ar eis nauju nariu i sia asociacija. Gal ir klystu.

Kadangi Jus ir Jusu draugas (is mandagumo jo vardo kolkas neminesiu) neigiate gave informacini laiska del organizuojamos parodos, artimiausio susirinkimo metu isipareigoju Jums pateikti irodymus rastu, jog tie skelbimai buvo issiusti Jusu nurodytais el.pastais. Ir tikiuosi ateityje tokiu dalyku nebesulauksime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei dalinates info,tai imeskite ir cia. Kovo men ikurta,daugiau jokios info nors buvo rasyta,kad viska tuoj suzinosite...dabar laukiam jusu internetinio puslapio...kiek laiko?reiks laukti...jokios info,absoliuciai..

1. jei tik draugu,pazistamu ir rinktiniu nariu asociacija taip ir rasykite :)

2. ka sita asociacija buria? kokie jos tikslai?

atsakyti galite ir vienu zodziu :) p.s.aisku be sios frazes"reikejo dalyvauti susirinkime".

Reziumuojant: pradzia-per daug dumblo...as abejoju ar jus net patys norite daugiau nariu asociacijoje.

Sorry,net taip buriate zmones...Istaisykite klaidas ir kuo greiciau....Sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

Nors ir aktyviai nebe dalyvauju sitoje forumo dalyje, bet vis uzeinu pasizvalgyti. Kaip ir visada , daug ne patenkintu, kad oras blogas ar siaip nuotaika ne tokia. :) Labai dziaugiuosi ir palaikau visus,kas tik kazka padare del ilgaausiu, ju globeju ir t.t. Pritariu, kad per diena niekas ne pasidaro, ir kas ne patenkinti, kad per nakti ne pasikeite oras, tad jau cia ju problema. Galu gale atsiranda veikliu zmoniu kurie ne tik kalba. Saunu, ne galiu atsidiziaugti, kad kazkas juda i prieki. Linkiu sekmes ir kantrybes su ne kantriaisiais forumo dalyviais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Jei dalinates info,tai imeskite ir cia. Kovo men ikurta,daugiau jokios info nors buvo rasyta,kad viska tuoj suzinosite...dabar laukiam jusu internetinio puslapio...kiek laiko?reiks laukti...jokios info,absoliuciai..

1. jei tik draugu,pazistamu ir rinktiniu nariu asociacija taip ir rasykite :)

2. ka sita asociacija buria? kokie jos tikslai?

atsakyti galite ir vienu zodziu :) p.s.aisku be sios frazes"reikejo dalyvauti susirinkime".

Reziumuojant: pradzia-per daug dumblo...as abejoju ar jus net patys norite daugiau nariu asociacijoje.

Sorry,net taip buriate zmones...Istaisykite klaidas ir kuo greiciau....Sekmes

triušių draugijoje -nepasidalino kažko-tai įkūrė asociaciją,-bet galiu pasakyti tik tiek,-jei steigiate -tai turi būti kuo daugiau info-ir būtent ten kur buriasi triušininkai,o -ne prie pc-Molas... :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

 

Sveiki nariai,nezinau kiek jusu dar like,bet man rodos kad kokia puse,arba dar maziau.noriu visu paklausti,kiek jusu gavote oficialius pakvietimus i susirinkima(isskyrus reimerio zodinius vizito metu),ir kiek dalyvavote gyvu galvu,o ne mirusiu sielu susirinkime,kuris turejo vykti lapkricio 8 diena ?.Dabar matau,kad valdyboje tik sava chebra,tai tikriausiai viskas eis kaip sviestu patepta,nebereikes juodinti savo kolegu,nei lu augintiniu kurie nores dalyvauti parodose,nes ten bus tik sava chebra,nebereikes balsuoti kam skirti asociacijos lesas,nes uz tai jau chebra su igaliojimais senai nusprendusi.Esu jau nebe jaunas zmogus ir negalvojau,kad toks naivus,bet pasirodo kad man reikejo dar karta nusvilt,kad suprasciau.Stojau i asociacija,nes norejau per laika ikurti veislyna,m0kejau 100 litu uz istojima,pirkau is uzsienio parodu triusius,juos registravau i kilmes knyga,kad viskas vyktu greiciau,bet pasirodo,kad visa eisma stabde dabartinis svieziai iskeptas pirmininkas reimerys,kuris turedamas bene daugiausiai veisliniu triusiu nesiteike nei vieno iregistruoti ir ne jis vienas sitaip elgesi,tai apie koki asociacijos vystymasi ir tolimesne veikla galima kalbeti.As del saves supratau,kad tapau eiliniu durnium,nuo kurio buvo paimtas mokestis.Per pirma susirinkima buvome apie 25 zmones,o su igaliojimais 32.Esme ta,kad tarp tu 32 zmoniu atsirado apie 15 protingu,kurie isklause ir

nemokejo.As noriu,kad man butu grazinti mano sumoketi pinigai uz ora,nes nenoriu likti durniaus vietoje,o jums linkiu klestejimo ir progreso,BUVES PRIJAUCIANTIS AUKOTOJAS.P.S labai grazus nario bilietai,o tai,kad pavardes rasau is mazosios raides,tai del mano nerastingumo.Dar karta dekoju,man geda. blush.png

 
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki nariai,nezinau kiek jusu dar like,bet man rodos kad kokia puse,arba dar maziau.noriu visu paklausti,kiek jusu gavote oficialius pakvietimus i susirinkima(isskyrus reimerio zodinius vizito metu),ir kiek dalyvavote gyvu galvu,o ne mirusiu sielu susirinkime,kuris turejo vykti lapkricio 8 diena ?.Dabar matau,kad valdyboje tik sava chebra,tai tikriausiai viskas eis kaip sviestu patepta,nebereikes juodinti savo kolegu,nei lu augintiniu kurie nores dalyvauti parodose,nes ten bus tik sava chebra,nebereikes balsuoti kam skirti asociacijos lesas,nes uz tai jau chebra su igaliojimais senai nusprendusi.Esu jau nebe jaunas zmogus ir negalvojau,kad toks naivus,bet pasirodo kad man reikejo dar karta nusvilt,kad suprasciau.Stojau i asociacija,nes norejau per laika ikurti veislyna,m0kejau 100 litu uz istojima,pirkau is uzsienio parodu triusius,juos registravau i kilmes knyga,kad viskas vyktu greiciau,bet pasirodo,kad visa eisma stabde dabartinis svieziai iskeptas pirmininkas reimerys,kuris turedamas bene daugiausiai veisliniu triusiu nesiteike nei vieno iregistruoti ir ne jis vienas sitaip elgesi,tai apie koki asociacijos vystymasi ir tolimesne veikla galima kalbeti.As del saves supratau,kad tapau eiliniu durnium,nuo kurio buvo paimtas mokestis.Per pirma susirinkima buvome apie 25 zmones,o su igaliojimais 32.Esme ta,kad tarp tu 32 zmoniu atsirado apie 15 protingu,kurie isklause ir

nemokejo.As noriu,kad man butu grazinti mano sumoketi pinigai uz ora,nes nenoriu likti durniaus vietoje,o jums linkiu klestejimo ir progreso,BUVES PRIJAUCIANTIS AUKOTOJAS.P.S labai grazus nario bilietai,o tai,kad pavardes rasau is mazosios raides,tai del mano nerastingumo.Dar karta dekoju,man geda. blush.png

Pritariu 100%. Reimerys galvoja, kad yra protingesnis už visus.Visi turi gruoti pagal jo smuika.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyveni ir mokaisi... tikrai nemaniau, kad sausio 19d. kai atvažiavom į steigiamąjį susirinkimą papulsim į tokį "širšių lizdą".. pradžioje viskas atrodė labai gražiai.. net labai.. nauji siekiai, nauji tikslai.. gražūs norai.. kad Lietuvoje būtų kuo daugiau triušių veilsynų.. kad būtų tvarka ir teisingumas :D BET...

kaip dabar prisimenu ir pradedu delioti mintis suprantu, kad jau nuo pat pradžių buvo balaganas..

gražus muilo burbulas sprogo... bum!!!!

nesuprantu kam steigėjui reikėjo kurti asociaciją jei pats paskui kišo pagalius į ratus...

tiek daug norėčiau pasakyti bet net nežinau nuo ko pradėti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveki kolegos,paviesinu mano susirasinejima,nes gal nevisi skaitote musu foruma.

 

Sveiki,gerb Vytautai tikrai apie Jumis turejau geresnes nuomones.Maniau kad tikrai busite tikras veisliniu triusiu augintojas,veislines bandos savininkas.,bet pasirodo ,kad JUs tikite bobos pletkais,neisklausote visu zmoniu pasisakymo.Pirmiausia nereikia paciam meluot!
Kas yra savi ir kas svetimi? Man visi zmones asociacijoje yra vienodi ir as ju neskirstau i savus ir svetimus.
prizadejai atvaziuot i susirinkima-neatvaziavai,as pas tave asmeniskai atvaziavau paprasiau kad atvaziuotum,norejau pasiulyti i valdyba,galvojau kad netoli Kauno ,lengviau visiems i valdybos susirinkima susirinkt,o tu emei ir ciut nepadarei visai asociacijai didele zala,gerai kad uzteko kvorumo
Kas del gardu! parodyk valdybos posedzio man protokola kad valdyba nubalsavo o tada rasinek visai Lietuvai
Gardu senu ura pas mane,turiu medienos,plokstes,tik reikia,dazu ,viniu susirenkam koki savaitgali keli zmones padarom padeklos,perdazom ir pirmyn.Latviai naudoja tokius gardus 10 metu ir viskas ok . Kiek turim pinigu reikia rimtesniems pirkiniams.Nenorekim is karto kaip ana asociacija tikm per 20 metu siek tiek pasieke,kai atsiradom mes jiems konkurentai
Tad siulau paciam rimtai pagalvoti ir pirmyn i asociacijos veikla.ryt tikriausia pro Jonava vaziuosiu siulau dar vienam dialogui.,tad laukiu atsakymo
Pagarbiai Edmundas,
Tel. +37068630867

 

 

Sveiki,Visu pirma as nezadejau atvaziuoti i susirinkima,o sakiau,kad isklausysiu antra puse ir tada nuspresiu.
Antra,pletkais uzsiimate jus,nes per pokalbi neparodete nei vieno oficialaus dokumeno diskridituojancio pirmininkes veikla,kai tuo tarpu antra puse pateike protokolus,bei jusu laiska i Klaipedos BIG centra.
Trecia.Buhaltere nepateike ataskaitos nei pirmininkei,nei revizoriai.
Ketvirta.As pats buvau susirinkime ir balsavau uz narvu pirkima asocoacijos lesomis ir daugumos buvo nuspresta pirkti,o ,kad jus turite fura gardu,tai tik jusu reikalas.
Penkta.Kodel jus rasote man asmeniskai,o ne i foruma?gal nenorite,kad kiti zinotu!,o as manau,kad viskas turi vykti viesai,o ne atskirai su kiekvienu,kaip elgiates jus.Musu susirasyma as idedu i foruma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...