Jump to content

Case Maxxum MC EP Serija ar John Deere 6M Serija


max112

Recommended Posts

sveiki mano manymu jd jau nebe tas jd kuris ejo iki 2003 metu. nes is patirties ir pokalbiu su kitais ukininkais galima teikti kuro valgo tikrai daugiau nei kitu gamintoju kokybe nebe ta jis jau panaseja i belarusa . ir naujajame jd m6 stovi jau nebe senasis motoras po 2 voztuvus o jau po 4voztuvus vienam cilindrui filtras ant katalizatoriaus p.s manau kad su scr geriau maziau motoras dusinamas ir geriau priima gaza ir traukia kitaip, o kas del maxxum tai ten nieko daug mano ziniom senasis motoras uzmestas scr nauju navarotu kabinoj is didesniu modeliu pvz.is pumos ir magnumo, ka galiu teikt kad ta jd remine konstrukcija jokio pliuso neturi del krautuvo nes krautuvai siais laikais jau turi patys reka kuris gana tvirtai tvirtinas prie traktoriaus . dar yra beda su jd vairo traukiu antgaliais jie visiskai nelaiko ju kaina 700lt tik nepasakysiu su pvm ar be ir jie nerestauruojami o keist kas 700-1000 motovalandu mano galva biski prabanga. as galiu patart tik tiek jei myli technika ir vaziuji pats su ja tai imk keisa o jej darbininkam duodi tai imk bielka nes dar neisrado tokio traktoriaus kuris laikytu jiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vairo traukes kas 700 motociesu keisti ? čia tai naujiena pasaket. 4 voztuvai cilindre kas čia blogo ? prieš tai tie patys 4 vožtuvai stovėjo premium klasės traktoriuose, ir šiaip sanaudos tarp 2 ir 4 vožtuvų skires. Sutinku tas katalizatorius gal ir dusina. Nors turbūt istorijos kad džonis netraukia jau prasideda nuo 6000 serijos... dėl 6r nežinau gal ir yra nors ir 6030 serijos perkant daug kalbų buvo apie dusulį... Bet nepasiteisino. Nežinau yra ar nėra to case`o baze ilgesne o gal trumpesne už džonio na bet kratus tai kaip velnes kad ir 6 cilindru ir tai kratensis už paprasta SE klasės modeli.. O kur dar elektrine case`o dalis... Nors gal tik 140 tokie daugiau papūliuojantys.. o kur dar krentantys kaminai... :D Na aišku džonio minusas kaina... Nors tas skirtumas tai nežinau koks šiai dienai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jd sena kaip givenima pats turiu patenkintas labai 10000mh motoras kaip bitute. case maxum vairaves ne pas save nemazai dar labiau patenkintas nes per 5 rankas sezono metu ejo gedimas per 3000motovalandu nulauzti sparnai ir kapotas padauzytas. jd 6930premium tai pries puma 155 pastacius kaip pirsta su b... lygint man asmeniskai jd naujieji su.... paskutinis. bet cia tikmano nuomone ir nesmerkit kad pas mane ner to bandos sauksmo o galvoju savo galva p.s nusipirko kazkada kazkas jd patiko isgyre ir perkam visi . man toks varijantas netinka . nzn gal man keisas labiau patinka del spalvos bet kad raudona geriau tai faktas. beje jei ka cia kazkas minejo kad soklus labai susidek amortizacija ir ramesnis paliks . cia kaip valtra n 141 be tilto amortizacijos per duris iskrisi ojau su ja tai kaip per vandeni plauki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai lyginkim vienodas komplektacijas jei abu be amortizaciju tai abu. Žinoma kad case kaminas krenta ba bet tekto dėl to nereikia jo peikti , bet kad kapryzujam tokių durnų užeina tai faktas nors ir nedideles problemos būna, bet nedirba o dėžės kaukimas tai turbūt neatsiejamas dalykas nuo jų.. Turėjau komercini 115 cade ir džonio 6330p skirtumas 20klt džonis brangesnis bet bent jau su amortizuotu tiltu ir eco shiftu nors dėl jo naudos vieniems pasirodys naudingas kitiems ne. Nežinau niekur niekaip nepastebiu to spalvos šauksmo ir varymo iš jd naudotojų ant kitos spalvos. Reziume pirkdamas jd užsitrauki kitų nemalonia :lol: O jeigu ne jd tada massey ferguson arba dar daugiau damesti ir imti fenda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...