Jump to content

hattat traktoriukas


Darius84

Recommended Posts

tai ka jau tu lygini LS traktoriu su valtra, net juokas paeme kai perskaiciau.   Ls tai tas pats beveik kas beleris patobulintas, truputi daugeu komforto, o taip tai tas pats š...  o valtra tai prilyginama fendui , fergusonui. 

Įsiskaitykite, buvo įvardinta mano nuomonė, kokie Hattat ir LS minusai. Jeigu lygini LS su Belarusu, tai 952 bus net patogesnis, išskyrus kabinos elementus, dizainą, išvaizdą.

Nepamiršk apie kokią traktorių klasę čia kalbama. Lyginami mažos klasės traktoriai. Kaip ir minėjau, Hattat modeliai tie patys Valtra A serijos, abu renkami Turkijoje. Ir tai ne tie patys Valtra N,T,S serijos, kaip tu lygini su Fendt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 124
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Įsiskaitykite, buvo įvardinta mano nuomonė, kokie Hattat ir LS minusai. Jeigu lygini LS su Belarusu, tai 952 bus net patogesnis, išskyrus kabinos elementus, dizainą, išvaizdą.

Nepamiršk apie kokią traktorių klasę čia kalbama. Lyginami mažos klasės traktoriai. Kaip ir minėjau, Hattat modeliai tie patys Valtra A serijos, abu renkami Turkijoje. Ir tai ne tie patys Valtra N,T,S serijos, kaip tu lygini su Fendt. 

tai Jusu nuomone servisai prasti?.  tikrai claas Nh nepigesnis islaikymas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Mano nuomone į tokius kai hata ls ir kt nereiktu žiūrėt vien dėl serviso. Geriausia rinktis iš john deere, class, case zetor fend kiek esu susidūręs tai šitų servizas geriausias kadangi pats mėgstu pirkti visokius senus laužus ir atkalinėti juos tai iš patirties galiu pasakyt kad john deere servizas ir dalių tiekimas pats geriausias Lietuvoje, kad ir kokiam senam laužui ieškotum daliu niekada neišgirsi žodžio nėra per senas ar panašiai, o  iš pvz projektu Dotnuvos nekartą esu išgirdęs, kad nėra per senas ir panašiai. O jei vis dėlto norit kažko panašaus į LS Hatta ar kt tai pirkit MTZ ir tikrai neapsiriksit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone į tokius kai hata ls ir kt nereiktu žiūrėt vien dėl serviso. Geriausia rinktis iš john deere, class, case zetor fend kiek esu susidūręs tai šitų servizas geriausias kadangi pats mėgstu pirkti visokius senus laužus ir atkalinėti juos tai iš patirties galiu pasakyt kad john deere servizas ir dalių tiekimas pats geriausias Lietuvoje, kad ir kokiam senam laužui ieškotum daliu niekada neišgirsi žodžio nėra per senas ar panašiai, o iš pvz projektu Dotnuvos nekartą esu išgirdęs, kad nėra per senas ir panašiai. O jei vis dėlto norit kažko panašaus į LS Hatta ar kt tai pirkit MTZ ir tikrai neapsiriksit.[/quot] :D :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Taip pat teko pasedet,viskas patiko,tik gal kiek ankstoka kabina :/ o siaip patiko labiau nei zetor proxima 100 ar koks kitas panasaus dydzio traktorius ir garantija daug didesne ir pilnas komplektas,kaip uz tokia kaina kiti vos ne tusti,manau vertas demesio traktorius.

Visiškai nesutinku. Aš jame pasėdėjęs sakiau, kad ir belarusas tada puse velnio. Tikrai maniau, kad bus patogesnis. Jame vien sėdėdamas pavargau, o ką jau apie dirbimą kalbėt, jei reiktų dieną pasisukiot, tai dvi dienas iš lovos, manau, nesikelčiau . O keleivio sėdynę ko ten įkišo iš vis nežinau- atsisėdęs maniau, kad neišlankstyta normaliai, nepatogu, tikrai. Man iš hattat, belarus ir zetor panašių klasių, tai zetor proxima 100 labiausiai patiko. Kaina jo aukštesnė kiek, bet viskas gerai, atrodo, padaryta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai nesutinku. Aš jame pasėdėjęs sakiau, kad ir belarusas tada puse velnio. Tikrai maniau, kad bus patogesnis. Jame vien sėdėdamas pavargau, o ką jau apie dirbimą kalbėt, jei reiktų dieną pasisukiot, tai dvi dienas iš lovos, manau, nesikelčiau . O keleivio sėdynę ko ten įkišo iš vis nežinau- atsisėdęs maniau, kad neišlankstyta normaliai, nepatogu, tikrai. Man iš hattat, belarus ir zetor panašių klasių, tai zetor proxima 100 labiausiai patiko. Kaina jo aukštesnė kiek, bet viskas gerai, atrodo, padaryta.

o Ls nebandei sedeti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau. Pasirodė patogiausias iš visų tarp kurių rinkausi. Viskas vietoje, patogu pasiekt ir taip toliau. Medžiagų kokybė kabinoje, kaip ir hattat, prastoka. LS kaina gundo pagal tai ką gauni, tačiau ta kaina ir verčia suabejoti. Daug visokių įdomių sprendimų, nekeliančių pasitikėjimo, ten pridėta. Pats jo sąstatas nelabai rimtai atrodo. Pats vadybininkas sakė- "patręšt, papurkšt ir pašienaut, ko jis nelaikys.". Man tas ir nepatinka, kad patręšt, papurkšt ir pašienaut jis laikys, bet ar LS 100 plūgą keturių tradicinį gerai trauks, kultivatorių ar efektyviai vilks ir ar ilgai? Kol kas už zetor aš pasiruošęs kiek daugiau sumokėt, bet turėti tai, ką apie jį atsiliepia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

ukdavidas turi LS su kuriuo niekad neare kaip supratau, tik komentuoja kad jam sake aria su 4 korpusu, arba 3 vartomu…., turbut ir bulves sodina tik pakultivaves:) LS 3650kg su svoriais sveriantis traktorius! Visi zino kad geriausiai traktorio 1 ag isnaudojamas 50kg svorio, tai realiai 90 ag traktoriui reikia 4500kg, ka su visais svoriais panasiai turi hattat a 100 92 ag, be svoriu hattat apie 3600kg sveria, vienintelis  trukumas kad jei ruosiates dirbti su frontaliniu, biski bus daugiau vargo, nes deze mech, pas LS nebereiks minkyt sankabos…, del komforto ls patogesnis, bet ar tikrai kokybiskesne medziagos-pvz sedyne? hattat taip pat nerodo greicio kas reikalinga purskiant…Na jei nebenorit taupyti-atsiseskit i case pati paprasciausia farmal a kokios serijos.

 na kam reikia lyginti hatta su valtra a...

ls irgi surinkineja daug kokiom firmoms dalis

Tai kas geriau-hattat ar ls….ls seip ar tai bus brangesnis nes turi dezebiski mandresne, o jei jis pigesnis tai klausimas kokios kokybes tai traktorius?gal is vasko metalas pagamintas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...