Jump to content

žemes ūkio ateitis


vyga

Recommended Posts

Aš taip pat manau kad jau greitai žemės kaina bus oho :icon-eek:

Nes jau Europa spaudžia daryt tiesiogines išmokas ne tokias kaip iki šiol. O patvirtinti bendrąją išmoką ūkiui. Na o mūsiškiai galvočiai pririša tą išmoką prie hektaro, todėl dabar kas turės daug hektarų tas turės ir dau išmokų, o visi kas nuomoja savo žemę tai pajus ir užsiplėš dar didesnes kainas, arba patys ims deklaruotis juk nesvarbu bus ar gamini produkciją ar ne, svarbu kad hektarų turi. Apie tai jau truputį užsimena "Mano ūkio" žurnale 18 psl. O šiap tai vyksta juodas žaidimas tarp biurokratų kur žemdirbiškų organizacijų visai neinformuoja, ir kaip tik galėdami nori paremti stambųjį perdirbimą. O vat nuo ūkininko manau dar ne vieną skūrą nulups. :icon-cry: Aš asmeniškai manau kad reikalai tik pablogės, todėl gyvenkime šia diena ir kelkime tą žemės ūkį kas kaip sau sumanome dabar. Jei yra kokių laisvų pinigėlių tai tikrai investuokime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

stai kokia ateitis :(:D ...

http://www.zvf.lt/video/ZVF30sek.mpg

noreciau daugelio nuomones sia tema apie fondus :icon-confused: neblogi ziemelio istatymai prasukti leidziantys be problemu isigyti tukstanciais hektaru visuose rajonuose :) nebeliko jokiu saugikliu zemei pirkti proceduros labai supaprastintos :icon-confused: kazin kas bus toliau ? :icon-rolleyes: pakonkuruosim su fondais del kainu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo cia tikrai shudas tie fondai. Sie plotai turetu priklausyti ukininkams, o ne kazkokiems seimo nariu sukurtiems versliukams. Bet siaip cia tas fondas jau gaunasi seimos verslas kuris praktiskai atsipirks ne paciam o vaikams, nes jei jie perka zemes po 4 tukstancius lituku uz ha, ir nuomoja po 160lt ar pan. tai galima lengvai paskaiciuoti kad sie pinigai atsipirks po 25 metu. Bet jie turbut primirso viena dalyka kad 2013m nutrauks ismokas uz zemes ir zemiu bei nuomos kainos tures nori nenori kristi, nes daugelis dabar ant to ir losia su tom ismokom keldami kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei esi muzikas, tai tau pritaikis visus istatymus kiek imanoma, visus saugyklius sukis ant taves paziuret , kaip veikia.Na o jei kokio valdzios pakaliko sunelis, tai nuo tokiu istatymu jie uzsijuokt baigia.Ju tetusiai tam ir sedi valdzioj, prie valdzios, kad istatimus pasitvarkyt taip, kaip jiems reikia. Buves zemes ukio ministerijos sekretorius tamosiunas 21 sklypa'' pasitvarke'' ne bet kur,ignalinoij.Aisku cia yra nulis pries zeimelio genocida.Pats geriausias biznis su zeme ,tik niekam negalima ,o jiems TAIP. Jus galvojat ,kad jie ilgai zemes dirbs ? Jie jas nupirko tam ,kad parduotu. Mums ,vakarieciams, bet kam ,kas pinigus mokes, jiem apart pinigu daugiau niekas nerupi.Kol mes tarusavy pjaunames, jie perka,perka perka......Siemet is banku pesieme 200 milijonu lt. tam reikalui. kuris is musu atsilaikys ??O ka mes ukininkekliai tuo klausimu padarem? kaip vistos ant kiausiniu kudakuojam ir viskas. Organizacijos normalios negalim islaikyt, kuri mus atstovautu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu dievuj zarasu rajone 0ha pas juos :), bet kaimyniniame rokiskio net baisu darosi :( . Tikiuosi iki musu neateis jie. O geriausia kova tai aisku kad nesinuomoti is ju. Tegul nustimpa su savo tukstanciais ha ir sukistais milijonais i ta zeme. Nors aisku gali atsirasti kokiu uzsienieciu kurie pvz susivilios ikurti koki uki ir pvz sudarys koki 30m nuomos sutarti su jais paimdami kelis simtus ha is ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad uzsienieciai cia versis masiskai, nera cia didelio biznio dirbant zeme va supirkti pigiau ir parduoti brangiau tai gali, nes lietuvoi ismokos palyginti su kitomis salimis mazos o ir pigios darbo jegos nera o ateiti atlyginimai dar kils todel manau kad ir stambus uiai lurie laikosi ant pigios darbo jegos zlugs, mesine galvijinkyste irgi manau kad be perspektyvos su pieno ukiais dabar daug nubires kas nenores ar neapsimokes investuoti i meslides. tad zemes ukije liks tik fanatikai, zemdirbiai is pasaukimo,

As jau retsykiais pasvarstau ar neverta mesti zemes ukio, bet kolkas paskaiciavau kad jei ne ismokos tai neverta butu jos dirbti o ateiti bus matyti nesu as taip baisiai isikibes i zeme kad be jos giventi negalegiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ir toliau brngs nafta , tai prades daugiau gaminti kuro is rapsu ir grudu ir gali ju kainos kilti nes ir dabar grudu pertekliaus nebera, bet bet brangs tada ir pragivenimas, jei dabar vidutinis dirbancio atlyginimas 1.5 litu o po kokiu 5ar10 metu 1.5 eura tai trys su puse karto kils pragivenimas ,nemanau kad tiek pakiltu pajamos is zemes ukio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia irgi minusas :) , bet siaip juokinga pasidaro kai pasiziuri koki skelbiu.lt kur sklypai ir pasirenki zarasai :) tai baisu darosi 40ha plotas ribojasi su kokiu ezeriuku 150m pakrantes ir kaina uz ta plota 500.000 ar net milijonas :) zeme auksine gaunasi :) is dalies gerai kad tiek daug ezeru, bet is dalies ir blogai nes kai susirenka visi sklypai prie ezeru nekas lieka ne prie ezeru :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...