Jump to content

rapsai senator


voras

Recommended Posts

Mano žiniom Linas agro nedaro sutarčių tokia kaina ir aplamai kaži ar daro. Gal kaikas skaitydamas metus sumaišė, nes pernai tai buvo. :icon-confused:

Nesumaisiau viewtopic.php?t=3092&postdays=0&postorder=asc&start=45 sipje temoje 2008-12-15 Dariukas buo rases. Man irgi kazkaip nesitiki kad prie tokiu naftos kainu rasytusi sutartis 1200 LT/t 2009 metams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano žiniom Linas agro nedaro sutarčių tokia kaina ir aplamai kaži ar daro. Gal kaikas skaitydamas metus sumaišė, nes pernai tai buvo. :icon-confused:

Nesumaisiau viewtopic.php?t=3092&postdays=0&postorder=asc&start=45 sipje temoje 2008-12-15 Dariukas buo rases. Man irgi kazkaip nesitiki kad prie tokiu naftos kainu rasytusi sutartis 1200 LT/t 2009 metams.

taip rasiau siemet, bet deja kai kalbos pradejo suktis apie realu sutarties pasirasyma tai tokia kaina tik ir liko kalbomis, tada jau pradejo mykti, kad dar jie kainu tiklsiai nezino ir dar reik palaukt. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka Bratkos is Jusu pasisakymu atrodo kad Landmark reiktu seti?

na cia jau pakankamai sena veisle, bet neblogai uzsirekomendavusi, bet galbut yra ir naujesniu derlingesniu veisliu

Na Landmark pas mus dar ne sena veislė. Senos tai: Senator, Sponsor, Ural, Mascot ... jau per 10 visokių auginta. Ir sunku ką pasakyt. Vienais metais geriau viena, kitais kita, kaip ir bulvės. Pamenu nuo senų laikų kaip tame pat lauke vienais metais būdavo geros Vilija, o Rūta ar Rausvelės blogos. Žiūr kitais metais suvis blogos Vilija, o geros jau Rūta ir pan. :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...