Jump to content

kuris varstas reguliuoja kuro kieki ant cekisko siurblio?


Recommended Posts

  • Atsakymai 116
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

tai dabar cia visi mandri viska zino niekam nieko nesakom nes kiti nieko nesupranta,cia tokiu kurie apie technika nors kiek supranta manau tik vienetai yra :DDDD

cia pas jus sitam forume jokios naudos nera visi tik suka ratais bet nieko aiskiai nepasako

jeigu neklausai geru patarimu tarkis pats su savimi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

TAI AS TA PATI IR SAKAU ar cia visi pasikele ar kaip nesuprantu, atrodo kad jiems gaila pasakyt, o juk kas bus toliau tai cia jau mano reikalas :)

gal nepasikėle..bet...kaimynas darė pats nemaciau bet apie rezultatus žinau..'patarsiu' musu traukia žvėriškai...bet tu savo vešk pas specus :D ...arba tete darė bet AŠ viska žinau..tik tiksliai nepasakysiu... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jus tai genijai, rasot kad viska zinot, pasidaret kad gerai trauktu bet nk nesakot, jau uzknisot su savo snekom

Prievarta ponulio niekas nelaiko... Bet putas sulaikyti vertėtų.

nelabai jis čia potojasi..na sutik..žmogus konkrečiai paklausė KURIS varžtas čekiškame siurblije reguliuoja kura...vienas rašo..vešk pas meistru..pats esu čiupinėjes..tai ko nepasako?? :eusa-doh: kitas o kam tau reguliuoti? .. na nori žmogus pasireguliuoti..žinočiau iškart pasakau negi gaila..joptvmj.. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai jis čia potojasi..na sutik..žmogus konkrečiai paklausė KURIS varžtas čekiškame siurblije reguliuoja kura...vienas rašo..vešk pas meistru..pats esu čiupinėjes..tai ko nepasako?? :eusa-doh: kitas o kam tau reguliuoti? .. na nori žmogus pasireguliuoti..žinočiau iškart pasakau negi gaila..joptvmj.. :lol:

Gal ir tavo tiesa, kai pagalvoji... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas susidūrėt su abiem siurbliais (UTN ir čekišku) ant to pačio variklio - rimtai galėtumėt trumpai papasakoti kame skirtumas..

man pastaruoju metu ir kyla dilema ar verta investuoti ir ant kasdiena mūčijamo D240 užsiimti montuoti tą čekišką. gal skirtumas tik siurblių kainoje ir reali nauda nelabai pastebima :) ?

gal čekiškas geriau susitvarkys su aukštesniu slėgiu purkštukuose? variklis jau yra su šiokia tokia turbina. ir su dabartiniu UTN tikrai nedirba kaip pridera (tksliau niekada ir nedirbo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas manes yra du traktoriai su vienodais varikliais, bet ant vieno rusiskas siurblys, o ant kito cekiskas. kol nedraugavo cekiskas siurblys su turbina, tai traukė geriau kitas traktorius su rusišku siurbliu, nors reikėtų atkreipti dėmesį, kad rusiskas siurblys jau yra reguliuotas, o cekiskas, kaip buvo iš džeiranos, taip ir tebėra jau 10 metų. kai uždėjau turbina, siurblio vis tiek nereguliavau, bet dabar jau traukia geriau su turbina cekiskas. zodziu dėl galios tai nesu girdejes, kad geriau eitu su cekisku ar atvirksciai. taciau esu pastebejes viena akivaizdu skirtuma. kai gauna variklis daug apkrovos, tarkim vaziuoji 9-u su pilna 2PTS4 priekaba zvyro I kalna, tai su cekisku siurbliu, kai traktorius jau nebepajegia patraukti tai tuoj pat ji ir gesina, o su rusisku lauzia varikli per jėgą, dumai pilasi pro kamina, bet greitis taip pat mažėja, kaip ir su cekisku. Pats tycia norejau paziureti kuris geriau traukia, tai ir išbandžiau. nors cia galima daug gincytis, nes daug kas priklauso nuo siurblio sureguliavimo, degimo ir pan :) Mano (neismanelio) akimis ziurint cekiskas siurblys pranasesnis tik dviem dalykais: patogia kuro pompa ir varfiklio dekompresiniu (ar kokiu ten) gesinimu, kai nereikia nuimti gazo, nes yra papildoma ant siurblio svirtis, kuria patraukus variklis uzgesta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...