Jump to content

Noriu pirkt mtz52 su mtz80 varikliu


Guest Kesttas

Recommended Posts

  • Atsakymai 82
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

galiu pasakyt nesvaikit. lyginti 82 su 52. 52 lauzas ir dar norit deti 82 motora. neatlaikys greiciu deze. patariu kirk 80 ir uzmesks galines placias padangas. Arba pirk T-30-69 rodos taip

Tikrai dezes nelaiko?

Tu logiskai mastyk 52 tik 50ag o 82, 80 ag. prikabinsi 5 metru kultivatoriu ar 3 korpusu plugu ir as pasijuoksiu kiek tau laikys mtz-52 greiciu deze. Juk yra viskas apskaiciuota galios santikis ir greiciu dezes patvarumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu pasakyt nesvaikit. lyginti 82 su 52. 52 lauzas ir dar norit deti 82 motora. neatlaikys greiciu deze. patariu kirk 80 ir uzmesks galines placias padangas. Arba pirk T-30-69 rodos taip

Tikrai dezes nelaiko?

Tu logiskai mastyk 52 tik 50ag o 82, 80 ag. prikabinsi 5 metru kultivatoriu ar 3 korpusu plugu ir as pasijuoksiu kiek tau laikys mtz-52 greiciu deze. Juk yra viskas apskaiciuota galios santikis ir greiciu dezes patvarumas.

Ka as ir norejau isgirsti. Dekui uz atsakyma... Reiks tada ieskot 80 arba 82.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau kad tureciau rast... man labai gero ir nereikia. Paremontuosiu kiek nors ir uzteks man. Ant geresnio nlb pinigu turiu. O siaip mtz gan kantrus traktoriai.

Na del mtz-52 tai nezinau bet kad mtz-82 tai jie tikrai nemirtingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepezekit ;/ kur jum 52 kur 82 neskiriat vaijkai zymiaia naujesni traktoriai ir nasesni ka ten tokie nubibiti seni klamai

Nu petrai cia tu pats nusipeizejai, mano pvz viskas 82 tik kabina ir galinis tiltas 50 ruso, mtz50 nuo mtz 80 ne daug kuo skiriasi, variklis galingesnis, 80 yra darbinio 1000 apsisukimu o pencinyke tik 540, bet blokituote mtz50 nepalyginsi su 80 ten ji tikrai nepasisekusi, o pencinyko uzmynei pedala, pusasiai ant kieto susikabina, islipi beveik is visur. tik vienas dalykas, kabina tai ir pencinyko ir senos laidos 80 tai tikras vistinykas. beje geriau ieskok is uzsienio parvesto, juose buna kompresorius, ko eiliniame 50 nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip del tu deziu? laiko jos normaliai? man 50 patinka del blokatoriaus kas tikrai geriau pasiseke nei 80. o kas del kompresoriaus tai is vokieciu buna po kabina o jei keistas visas variklis i 80to tai buna kaip ir 80tam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip del tu deziu? laiko jos normaliai? man 50 patinka del blokatoriaus kas tikrai geriau pasiseke nei 80. o kas del kompresoriaus tai is vokieciu buna po kabina o jei keistas visas variklis i 80to tai buna kaip ir 80tam.

Galvokit logiskai galiu pasakyt 82 blokiruote veika gerai bet nenaudoju nes kai visi keturi varo eina kaip zveris is bet kur. pirk geriau 80 ar 82. na as tai 80 neskaitau traktoriaus nes jis nieko rimtai patemt negali pvz. kokio plugo ar kultivatoriaus jei slapia tai pizdiec.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip del tu deziu? laiko jos normaliai? man 50 patinka del blokatoriaus kas tikrai geriau pasiseke nei 80. o kas del kompresoriaus tai is vokieciu buna po kabina o jei keistas visas variklis i 80to tai buna kaip ir 80tam.

Galvokit logiskai galiu pasakyt 82 blokiruote veika gerai bet nenaudoju nes kai visi keturi varo eina kaip zveris is bet kur. pirk geriau 80 ar 82. na as tai 80 neskaitau traktoriaus nes jis nieko rimtai patemt negali pvz. kokio plugo ar kultivatoriaus jei slapia tai pizdiec.

Na pagalwojus tai gali ir nelaikyt dezes... todel ir klausiu apie dezes. Na vientiltis ir lieka vientilciu todel mane domina dvieju tiltu tik neissirenku is dvieju. mtz 52 ir mtz 82... 82 kad ir senesnio bet kabina jau geresne bent ant gumu stovi o 52 blokatorius ir sako remontas paprastesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mtzokai yra transportiniai traktoriai, koks ten su juo arimas ar kultivavimas

na kodel taip sakai. As su mtz -82 viska apsiariu, kultivuoju ir valke 5 metru tempiu. transportuot irgi gerai. 82 geri traktoriai tik aisku jei kokiu 20 metu senuma tai ten jau lauzai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip del tu deziu? laiko jos normaliai? man 50 patinka del blokatoriaus kas tikrai geriau pasiseke nei 80. o kas del kompresoriaus tai is vokieciu buna po kabina o jei keistas visas variklis i 80to tai buna kaip ir 80tam.

Galvokit logiskai galiu pasakyt 82 blokiruote veika gerai bet nenaudoju nes kai visi keturi varo eina kaip zveris is bet kur. pirk geriau 80 ar 82. na as tai 80 neskaitau traktoriaus nes jis nieko rimtai patemt negali pvz. kokio plugo ar kultivatoriaus jei slapia tai pizdiec.

Na pagalwojus tai gali ir nelaikyt dezes... todel ir klausiu apie dezes. Na vientiltis ir lieka vientilciu todel mane domina dvieju tiltu tik neissirenku is dvieju. mtz 52 ir mtz 82... 82 kad ir senesnio bet kabina jau geresne bent ant gumu stovi o 52 blokatorius ir sako remontas paprastesnis.

zinok vistiek geriau liptu 82 nei 52. ir siaip 82 tvirtesnis traktorius. Na jei norizveriaus pirk mtz-1025. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausias belarusas taij mtz-82 kokiu 95 metu riedi ir vargo nemataj o del to blokatoriaus taij jei yra dvitiltis taij nx jis riejkalingas ? :D o vientilciai traktoriai man netraktoriai ....

jo gerai petrai pasakei nx tas blokatorios kad ir tai lipa. Na as savo belarus- 82UK pirkau 1998 metais tai is Siaures vilko. o ten ble visi suringti krumuose. buvo priekinio tilto kardanas nulekes. na dabar viskas normalei tik nezinau kas yra kad kai vaziuji greiciau pvz 9 begiu tai kazkas priekiniame tilte kazkas karksi. Gal zinot kas. kazkur ties priekiniu tiltu karksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ardamas siais metajs dregnoje dirvoje visad variau priekini tilta ijunges ti kazkas tik sukarksejo ir nuleke visi pusasiu krumpliai ti pz buvo........ manau tau tas pats bet kai tiltas isjungtas taij lyg ir nebarska nebent uzsikerta ;//

Tai gal ant trečios padėties įjungęs buvai, mano vienas peckelis dieną pakultivavo taip, tai reikėjo pakeist tarpinę movą. Pasižiūrėk, ten gali būti tepalai išbėgę ir guoliai subirę, žinaų atvejų kai kardanas net nulekia dėl to :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane tai MTZ -82 1998 metu . tai knygoj raso kad yra teju padeciu bet isardziau ta kule tai tik dvi padetis isjungtas priekinis tiltas arba ijungtas. kai greiciau pavaziuju ar 8 -9 begiu tai ant to greiciaus prededa barsketi. viskas ira sutepta. tai nezinau kas ten yra bet jau 5 metai kaip berska ir niekas ligi siol nera griuves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bulvinykas jau senai tie pusasiai pakeijsti ;]]]]] kai tik subiro ir pakeijciau ;]] ar dar niekam nera buve kad ariant ratas nukristu ?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mano belarusuij 89 metu dvitilciui priekinis ratas ariant nukrito ir vidaus atcileijdo kazkokie gelzgaliai ir tik ziuriu ratas sone guli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip buna razdatkiu mtz tik 2 padeciu, kai maniske pabiro pirkau, ir siule man ta pigesne, sako tipo, jei kardano pakabinamas guolis su prabuksavimo mova tai galima deti ir dvieju padeciu razdatke, bet nesusigundziau, po 2 metu subiro guoliai, pakeiciau, ir vel eina, guoliai pabiro, nes dirbu su frontalinui krautuvu.

Ten kazkas kur rata pamete, tai imanoma, nes atsisuko varztai pusasio kur guolis verziasi, bet tai ir rimtas traktoristas, juk jei truputi atsileidzia tie varstai, tai pusasio salnykas tepalus leist pradeda, aisku jei ju ten yra, o ne tik kazkada buta :lol:

Beje, mtz 50 ir 80 tos pacios dezes, tik intarpai skiriasi, mtz 82 yra pusbegis ir jei dvitilis tai sankabos stabdziukas, ir kad nelaiko deze idejus 80 varikli didziausia nesamone tikras girto zuikelio sapnas.

Beje kazkas patare i 50 det 80 kur siurbli, primenu kad 80 nesigaus, nes pirma velenas be atsvaru, gali nuluzti, nes 50 variklio tik 1800 apsuku o 80 2200, antra, stumuokliai 50 be degimo kameru, o ir galvute netokia, taip kad su siurbliu nera ka svaigti, tik kura be reikalo deginsi, ir variklis su dumu juodu dirbs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...