Jump to content

Triusininku juodasis sarasas


Kestutiss

Recommended Posts

Nezinau as cia pirkes kazkada buvau is veislyno tiek to neminesiu kokio nes 2 veisles buvo nieko vede gerai lyg ir bet vienos veisles vis is vados kokie 2 negyvi budavo kai gimsta mano mastymu buvo giminingi...nes pikau as 3 poras skirtingu veisliu tai viena pora galimas dalykas kad nutylejo jog giminingumas yra nors dar net toks atvejis is ten pat buvo kad poros poros o va parsivezu uzauga jau vos nea kergimo metas ogi ziuriu kad abu patinai,na tai gerai kad apkeite o tai nebutu buve taturuotos ausys buciau turejas pirkt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Siulau kurti savo triusininku asociacija ir patys reguliuokit viska. Pavadinimas galetu buti toks "Tikroji triusininku asociacija" :) Nenoriu as ginti tu Juoduju triusininku turbut yra uz ka juos peikti bet stai kas man uzkliuvo , vieni perka triusi paziureje i foto kiti perka net neziureje ir dar prie viso sito siunciasi gyvus triusius pastu.... del sito tai nepagirsiu nei augintojo nei pirkejo. Del triusiuku ciaudijimo tai pastebejau kad dazniausiai pirkti uzdarose patalpose auginami triusiukai ciaudo bet pagyvene grynam ore ir gerai seremi jie pasitaiso. ( pirkausi jau ne viena tai kai tik is uzdaru patalpu taip ir dazniausiai ciaudo nors ir vedinamos vistiek). Mano patarimas jeigu jau perki veislei tai nepatingek ir nuvaziuoti nes kitaip perkiesi kate maise. As va vakar nusipirkau 6 pateles 2,5 men. tai pardavejas prie manes suskiepijo jas ir pats dalivavau atrenkant is prieauglio . Jeigu nori rimtai uzsiimti triusiu auginimu tai rimtai ir ziurekit i tai. Mano galva pacius geriausius triusius uzsiauginsit patys , atrinkinesit is vados graziausius tvirciausius is "geros" seimos :) kur motinos atsakingai augino savo triusiukus ir t.t. Visiems geru svenciu :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) patys , atrinkinesit is vados graziausius tvirciausius is "geros" seimos :) kur motinos atsakingai augino savo triusiukus ir t.t. Visiems geru svenciu :)

Su sventem vyrai, tai musu diena :) Kas liecia triusius tai jo zmoniu yra kurie net negalvoja , pavyzdziui paskambino man issiaiskinom kad zmogus nori triusiu, sako tai man pastu atsiusk arba i autobusa idek, i Druskininkus. Na koks protingas zmogus gyva padara siustu ar siustusi tokiom salygom 200 ar daugiau km,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai blevyzgom yra atskira temele :) cia juodasis sarasas. :icon-evil:

Kad jusu skundai panasus i blevizgas. :) Jus rasot pasakojat cia kaip elgetes ir kaip perkat triusius tai reiktu nauja tema sukurti "pasielgiau neprotingai" nes labai nemazai cia tokiu yra. Jeigu pagalvojus taip tai net baisu kam nors parduoti triusiuka nes pagal jusu pasakojimus tai esate nelabai nusimanantis apie juos ir poto pilat pamazgas kad va suskis va ciaudi ir panasiai yra cia ir jusu kaltes tame. Juk turit suprasti kad vadoje vienas kitas triusis kuris yra superinis ir tai nevisada visi kiti loterija ir kai toks pirkejas telefonu sneka tokias nesamones kaip atsiuntimas pastu tai poto nenuostabu kad veisejas ir nusiuncia toki kokio jis ir nusipelne. Zmones vaziuoja i Cekija parsivesti triusiuku ir patys tai daro nes tai labai atsakingas darbas. Visada budavau pries tokius rasinejimus ir pamazgu pilima vieni ant kitu o kam yra nuoskaudu del blogo pirkinio manau reiktu susivesti i google toki zadziu rinkini "kas neigia savo nesekmes ir kaltina del savo nesekmiu kitus zmones" ir protingiems pasidarys viskas aisku, (deja ne visiems). Triusiu auginimas juk verslas o versle buna ir bankrotu ir nuostoliu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pagal tamsta iseina jei zmogus maziau nusimano tai galima jam ikist prasta triusi tai koks jus veislines bandos savininkas. Svarbu iskisiau, o po to piksta kad nieks neperka pila pamazgom ir t.t.Manau daugiau atsakomybes reikia . Sutinku kad daug priklauso ir nuo pirkejo poziurio irsupratimo apie gyvunu laikima prieziura serima, taciau veiseja manau privalo pateikti kuo daugiau informacijos visais klausimais o ne taip kad iskilus problemai posakis ''nemokejai priziureti'' :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pagal tamsta iseina jei zmogus maziau nusimano tai galima jam ikist prasta triusi tai koks jus veislines bandos savininkas. Svarbu iskisiau, o po to piksta kad nieks neperka pila pamazgom ir t.t.Manau daugiau atsakomybes reikia . Sutinku kad daug priklauso ir nuo pirkejo poziurio irsupratimo apie gyvunu laikima prieziura serima, taciau veiseja manau privalo pateikti kuo daugiau informacijos visais klausimais o ne taip kad iskilus problemai posakis ''nemokejai priziureti'' :(

As neturiu veislines bandos ir neprekiauju triusiais, as tik issakiau savo nuomone. Pagal jus tai klientas yra "nepakaltinamas" ir veisejas turi butinai priziureti kaip pas toki klienta auga jo parduotas triusis. :) Na buvo ir bus tokiu atveju ir jeigu rasinesim visi i sita juoda sarasa tai as isitikines kad visi veisejai , augintojai pardave gyvus triusius kaskam kitam, anksciau ar veliau atsidurs sitame juodajame sarase. Taip kad noriu atkreipti uoliai rasinejanciu demesi kad visko gali atsitikti kad jus cia patis atsidursit. Juk gyva triusi pardavus visada nauda didesne ... :) Prarykit karcia piliule ir dirbkit toliau gerbemieji be nuostoliu nebuna verslo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pagal tamsta iseina jei zmogus maziau nusimano tai galima jam ikist prasta triusi tai koks jus veislines bandos savininkas. Svarbu iskisiau, o po to piksta kad nieks neperka pila pamazgom ir t.t.Manau daugiau atsakomybes reikia . Sutinku kad daug priklauso ir nuo pirkejo poziurio irsupratimo apie gyvunu laikima prieziura serima, taciau veiseja manau privalo pateikti kuo daugiau informacijos visais klausimais o ne taip kad iskilus problemai posakis ''nemokejai priziureti'' :(

As neturiu veislines bandos ir neprekiauju triusiais, as tik issakiau savo nuomone. Pagal jus tai klientas yra "nepakaltinamas" ir veisejas turi butinai priziureti kaip pas toki klienta auga jo parduotas triusis. :) Na buvo ir bus tokiu atveju ir jeigu rasinesim visi i sita juoda sarasa tai as isitikines kad visi veisejai , augintojai pardave gyvus triusius kaskam kitam, anksciau ar veliau atsidurs sitame juodajame sarase. Taip kad noriu atkreipti uoliai rasinejanciu demesi kad visko gali atsitikti kad jus cia patis atsidursit. Juk gyva triusi pardavus visada nauda didesne ... :) Prarykit karcia piliule ir dirbkit toliau gerbemieji be nuotoliu nebuna verslo.

:eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pagal tamsta iseina jei zmogus maziau nusimano tai galima jam ikist prasta triusi tai koks jus veislines bandos savininkas. Svarbu iskisiau, o po to piksta kad nieks neperka pila pamazgom ir t.t.Manau daugiau atsakomybes reikia . Sutinku kad daug priklauso ir nuo pirkejo poziurio irsupratimo apie gyvunu laikima prieziura serima, taciau veiseja manau privalo pateikti kuo daugiau informacijos visais klausimais o ne taip kad iskilus problemai posakis ''nemokejai priziureti'' :(

As sutinku su jum juk nebereikalo turbut apie L9 vaizdingai keliata zmoniu parase. Juk apie kitus sajungos narius nieks blogo neparase tik ant L9

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Pirkau ir as is Alytaus pries 3 metus zelanduka 2 men. tada dar nelabai zinojau apie veislinius, tai dabar supratau, kad uz didelius pinigus pardave distrofika... nieko gero neisaugo, mano cal+zel antros kartos misrunai grazesni atrodo ir didesni uzaugo. ir 1 men mano triusiukai didesni nei tas "veislinis" 2 menesiu...

Aferistas,tas Šarūnas,jam net uždraudė praeitais metais parodose dalyvauti,nes pas jį ne veislynas ,o šrotas,,,,ką moka tai gerai pakalbėti,-daugiau nieko,-...prieš porą metų teko pirkti pas jį ''veislinį'' kaliforną-buvau ''žalia''-tai ir prakišo,-o dabar ,kai jau daug maž žinai ,kaip turi tiksliai atrodyti,tos ar kitos veislės triušis,-tai supranti,- ant mix'o uždėjo ''nakolkę''- ir pirmyn...jam išvis reikėtų licenziją atimti ir uždaryti tokį ''veislyną'' :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerų nei paukščių nei triušių manau nieks nenori parduot , tokius sau pasilieka , o jai atvažiuoja naujokas toj sritį nenusimanantis ir dar pasako kad nieko nenusimano, tai nevisiem gi sažinė vienoda.

seip jai jau nusprendei isigyti triusiu, tai reiktu pasidomet apie jus, arba pirkti is pazystamo zmogaus.

O kas trugdo pasimti zmogu kuris ismano apie trusius ir tada vaziuoti pirkti?

cia taspats kaip kad masina vaziuoji pirkti, pasiemi zmogu ismananti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerų nei paukščių nei triušių manau nieks nenori parduot , tokius sau pasilieka , o jai atvažiuoja naujokas toj sritį nenusimanantis ir dar pasako kad nieko nenusimano, tai nevisiem gi sažinė vienoda.

seip jai jau nusprendei isigyti triusiu, tai reiktu pasidomet apie jus, arba pirkti is pazystamo zmogaus.

O kas trugdo pasimti zmogu kuris ismano apie trusius ir tada vaziuoti pirkti?

cia taspats kaip kad masina vaziuoji pirkti, pasiemi zmogu ismananti

kokie tave paukščiai domina?-aš turiu jaunų putpelių,-dalį parduosiu,dalį pasiliksiu,triušiai pas mane kalifornai,ir mix-kalif+zelandas,-įvairaus amžiaus,-jei domina skambink,ar rašyk,-auginu -triušius mėsai,ir savo bandos didinimui,-pas mane ne veislynas,-bet padorus triušynas... :) ir kainos ''nesikandžioja'' :icon-mrgreen: tel.867514588

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Aferistu aferistas L9. šiandien triušė nudvėsė. Skambino vyras 3 kartus. Net nekėlė ragelio. Bailys. Ikiša triušius ir isiveda matyt numeri kad "NEKELTI"... gyvai sutikus... maža nepasirodytu...

Užuojauta. Juk nuostolis. Kokios veislės pirkote? Patys vežėtės? Šiaip tarp kaimo žmonių įprasta, kad gyvūlį per 3paras galima grąžint ir atgaut pinigus. Galvoju , kad verta prašyti pardavėją pasirašyt pirkimo-pardavimo sutartį. Kažkiek saugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aferistu aferistas L9. šiandien triušė nudvėsė. Skambino vyras 3 kartus. Net nekėlė ragelio. Bailys. Ikiša triušius ir isiveda matyt numeri kad "NEKELTI"... gyvai sutikus... maža nepasirodytu...

Užuojauta. Juk nuostolis. Kokios veislės pirkote? Patys vežėtės? Šiaip tarp kaimo žmonių įprasta, kad gyvūlį per 3paras galima grąžint ir atgaut pinigus. Galvoju , kad verta prašyti pardavėją pasirašyt pirkimo-pardavimo sutartį. Kažkiek saugiau.

ai cia sena istorija, Japonu patele, kur buvau rasius kad ikiso bloga. Bet as ja buvau atserus svoris paaugo kailis blizget pradejo... bet snarglys dar buvo.. ir se tau viena ryta radau.. nei is vieno kiek pirkau triusius nebuvo tokiu dalyku. O vat butent is jo... zodziu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, zinote apie si veiseja turiu bloga nuomone taip pat. Taciau del slogos, ir kitu ligu gan sunku kaltinti pardaveja. Nes manau, tokios ligos jau matosi vietoje, ar pasistebbi per pirma diena parsivezus. Daznai panasias ligas galima gauti ir netinkamai transportuojant, ypac vasara. Vokieciai ir lenkai veisejai apskritai veislinius triusius transportuoja tik saltuoju metu laiku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
Ka gi ir aš nudegiau uodega.Pirkau raudonųjų burgundų porelę iš L9.mergaitė jau buvo sukergta bet vaikuciu taip ir neatvedė :icon-rolleyes:

Del tokiu dalyku tai cia jau nemanau kad kriminalas jau auginat manau zinot kad prileidus patele nebuna jokios garantijos kad ji tures triusiuku net ir pakartojus nebuna jookios garantijos tai cia tik va kad 50 ant 50 atves arba ne jai jau prileista perki...Mano va su patinu buvo pirma krta kad nevaisingas uzaugo o parsiveziau tai 4 menesiu na ir ka kaltinti savininka kad nevaisinga patina pardave kazkaip nelogiska visko buna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...