Jump to content

Gal zinote kur galima rasti nedaug Hormono raktopamino?


Mantis

Recommended Posts

Žmonės, čia aiški kažkokio superžaliojo provokacija... Prašo raktopamino pas kiaulininkus, gyvulininkus, žuvininkus... Matyt, kad jei gaus, iškliedėti, kaip kenkia mėsa, ir kokie brudai jai auginti naudojami..

Parašiau žmogui, kad ES nenaudojama, o jis man į privatą kliedi, kad astmai gydyti naudojamas... Ir iš kur tokius dalykus tokie ištraukia???

O jau raštingumas! ! !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

perdedi pienmegini nie as zalias nei raudonas pats tiesiog ieskau preparatu kad greiciau isietu uzuaginti zuvis akvariumines o man jusu gyvuliai nei idomus nei ka . manau jai turi hormonu nereiskia kad juos turi naudoti .. . p.s atsiprasau uz rasybos klaidas tiesiog tikejausi is jusu pagalbos . kas kliedi tai tada google apie asma isivesk savo duota pavadinima i google beta-adrenoceptorių agonistas ir pamatysi ka raso

Žmonės, čia aiški kažkokio superžaliojo provokacija... Prašo raktopamino pas kiaulininkus, gyvulininkus, žuvininkus... Matyt, kad jei gaus, iškliedėti, kaip kenkia mėsa, ir kokie brudai jai auginti naudojami..

Parašiau žmogui, kad ES nenaudojama, o jis man į privatą kliedi, kad astmai gydyti naudojamas... Ir iš kur tokius dalykus tokie ištraukia???

O jau raštingumas! ! !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...