Jump to content

Gimdyklos


Eitvys

Recommended Posts

Sveiki, esu beveik visiškai ''žalias'' triušininkystės srityje, todėl norėjau pasiteirauti apie gimdyklas. Kai kūrie deda jas į vidų, kaikurie - į išorę.. Kur geriau? Kokio dydžio turi būti gimdyklą? ir t.t?

P.S Kiek žiūrėjau, tokios temos dar nemačiau

Sveikas, temos gal ir nematei, bet rasyta apie tai tikrai yra. as dedu i vidu, matmenu dabar nepamenu, gal 30x20 ir skyle nuo apacios 15cm, 15 berods plocio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku kad dedu, pakloju nestorai dugna, arba tiesiog imetu, patele susitvarko, ir dar kiek buna sieno valgymui padeta, tiek sukisa i deze. pavojinga kai atsivedus, viena uzklojo mazylius, tai du ir liko po sienu. o is dezes islipa 2-3 sav. tada ir isimu deze. aisku dabar kai salta ir jie sedi ten tai iki 4sav neisemiau dezes. patele su maziais laikau iki 1.5 - 2men

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O, apie neštumą nežinojau, dėkui. O skaičiau čia, kad po savaitės jau pas patiną galimą leisti, taip? Ir kaip sužinoti kada dėti į gimdyklą? (gal ir keistas klausimėlis.. ;D)

Dar čia man kilo toks klausimas: O kiek pvz jeigu duoti tik žolės per dieną suėda 1 triušis? Na aišku duočiau ir morkų ir t.t, bet kiek vidutiniškai tik žolės?

Ir kokius grūdus geriausia duoti? Rugius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas,

informacijos labai daug apie gimdyklas. Prikabinu foto, kurią radau šitam forume ir esu susikonstravęs tokia pat. Esu labai patenkintas. Įdedu gimdyklą 7d. prieš terminą, prikraunu daug šieno ir liuks. Narvai lauke prieš pora dienų triušė atsivedė, buvo apie -23 ir nei vienas nesusalo.

Sekmes!

post-9919-141521816567_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas,

informacijos labai daug apie gimdyklas. Prikabinu foto, kurią radau šitam forume ir esu susikonstravęs tokia pat. Esu labai patenkintas. Įdedu gimdyklą 7d. prieš terminą, prikraunu daug šieno ir liuks. Narvai lauke prieš pora dienų triušė atsivedė, buvo apie -23 ir nei vienas nesusalo.

Sekmes!

Oba, labai dėkingas už brėžinį. Turbūt blogai ieškojau, permažai puslapių perverčiau, kad neradau tokios temos. ;/ Na bet nieko. Dar kartą dėkui ir bandysiu ir aš konstruot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O, apie neštumą nežinojau, dėkui. O skaičiau čia, kad po savaitės jau pas patiną galimą leisti, taip? Ir kaip sužinoti kada dėti į gimdyklą? (gal ir keistas klausimėlis.. ;D)

Dar čia man kilo toks klausimas: O kiek pvz jeigu duoti tik žolės per dieną suėda 1 triušis? Na aišku duočiau ir morkų ir t.t, bet kiek vidutiniškai tik žolės?

Ir kokius grūdus geriausia duoti? Rugius?

Duok savo el. pasta persiusiu paprasta knygele, kuria perskaites zinosi bent jau kaip triusi maitinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Čia tik patelėms su vaikais, turim tokius 4 skyrius. Žodžiu ale pašiūrė, o įėjus į šonus po 2 tokius atskirus gardus. Tik tiek, kad reikia pasilenkus tvarkytis, tai galva dažnai nukenčia. Šiaip tikrai neblogai, vietos pakankamai.

O katinai neįlenda pas triušiukus? Man šiąnakt per tinklo apačią kaimynkos katinai triušiukus ištampė :icon-sad:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki šiol mano triušės puikiai vedė lizduose ir problemų nekildavo. Bet po šios nakties, kai katinai iš vieno lizdo per tinklą iškrapštė 7 iš 7 (vienas gyvas, bet pradrėkstu šonu, įdėjau kitai patelei lizdan) iš kito 4 iš 14 mažylius, nutariau, kad pereinu prie gimdyklų. Bet va man kilo klausimas. Triušės neturėjo gimdyklų, kaip jos žinos, kam jos skirtos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki šiol mano triušės puikiai vedė lizduose ir problemų nekildavo. Bet po šios nakties, kai katinai iš vieno lizdo per tinklą iškrapštė 7 iš 7 (vienas gyvas, bet pradrėkstu šonu, įdėjau kitai patelei lizdan) iš kito 4 iš 14 mažylius, nutariau, kad pereinu prie gimdyklų. Bet va man kilo klausimas. Triušės neturėjo gimdyklų, kaip jos žinos, kam jos skirtos?

uzdek lentele raudonom raidem GIMDYTI CIA !!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki šiol mano triušės puikiai vedė lizduose ir problemų nekildavo. Bet po šios nakties, kai katinai iš vieno lizdo per tinklą iškrapštė 7 iš 7 (vienas gyvas, bet pradrėkstu šonu, įdėjau kitai patelei lizdan) iš kito 4 iš 14 mažylius, nutariau, kad pereinu prie gimdyklų. Bet va man kilo klausimas. Triušės neturėjo gimdyklų, kaip jos žinos, kam jos skirtos?

uzdek lentele raudonom raidem GIMDYTI CIA !!!

O tu išmokysi mano triušes skaityt? :icon-razz:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tik patelėms su vaikais, turim tokius 4 skyrius. Žodžiu ale pašiūrė, o įėjus į šonus po 2 tokius atskirus gardus. Tik tiek, kad reikia pasilenkus tvarkytis, tai galva dažnai nukenčia. Šiaip tikrai neblogai, vietos pakankamai.

O katinai neįlenda pas triušiukus? Man šiąnakt per tinklo apačią kaimynkos katinai triušiukus ištampė :icon-sad:

Dabar niekas neįlenda, išskyrus peles ir žiūrkė viena buvo rudenį įsitaisiusi. Tinklas iš lauko pusės dabar vietom net dvigubas, nes buvo kaimynų šuo išdrąskęs tinklą ir patvarkė 4 triušes veislei paliktas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tik patelėms su vaikais, turim tokius 4 skyrius. Žodžiu ale pašiūrė, o įėjus į šonus po 2 tokius atskirus gardus. Tik tiek, kad reikia pasilenkus tvarkytis, tai galva dažnai nukenčia. Šiaip tikrai neblogai, vietos pakankamai.

O katinai neįlenda pas triušiukus? Man šiąnakt per tinklo apačią kaimynkos katinai triušiukus ištampė :icon-sad:

Dabar niekas neįlenda, išskyrus peles ir žiūrkė viena buvo rudenį įsitaisiusi. Tinklas iš lauko pusės dabar vietom net dvigubas, nes buvo kaimynų šuo išdrąskęs tinklą ir patvarkė 4 triušes veislei paliktas...

Man grynai per tinklą leteną įkišo. Dukra atbėgo ir pasakė. Nueinu - dirba kašaras! Keli ištraukti, kiti apdraskyti Bliamba, priveisia bobulkos gyvių! Ta tai net 6 katinus turi. Tie ateina pas mus valgyt prašyt. Paskambinau tai babąiai ir liepiau katinus namie laikyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila maziuku, uztai aš tik dureles iš tinklo darau vienas.

o kur mazi triušiukai, tai viska kuo sandariau.

pasimokiau skaudzei ir aš. pernai savas šuo ištempe iš kletku tris veislines pateles, patina ir mišrune su 13 triušiuku jau visi ziurejo. :(:(

kur kabliuko neatkabino letena, tai rades kur lenta patrunyjus buvo, tai ta išlupodantimis.

net nesupratau ko jis ten taip sudurnevo, dukra laike gal 4 metus toj vietoj triušius, nutrukes buvo n kartu niekad nekliude :eusa-think::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...