Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

as prisijungciau jai butu laiko ir dar nuo publikos priklauso ar nebusiu per jaunas :D

o tai kiek meteliu? pas mus per jaunu ir per senu nera, visi triusiu augintojai ir taskas.

na tai as jaunasis triusiu augintojas 20m. 3m su triusiais

NORAS, ŽINIOS IR TOBULĖJIMAS SVARBIAUSIA. Triušininkystė juk ne N18 :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi matau :lol: Tiesiog reikia žiūrėti, kad iš visų pakraščių važiuojant panašūs atstumai gautųsi, kad nereikėtų kažkam 300 km važiuot.

tai as ir taip manau, kad taip geriausia butu.. nes man pvz i zarasus vos ne 800km gaunas :D

Šiaip tai apie Kauną būtų protingiausia. Ar antras puses imsim?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ten ,,AS IR MANO TRIUSIS,, temoj tik vienas asilas busi? daugiau neprisijunks vyriskos gimines atstovu? na ir moterisku galetu padaugeti :)

Kas tavo triušius gano, kai trankaisi po europą? O dėl asilo...kas foto nededa, tie tokie

Pilna pas mane tu dirbanciu ir gananciu, as is tu zmoniu kurie namuose sededami turbut depresija apsirktu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima, vat viena parduotuve reklamai nori issinuomuoti 10 triusiuku (mazdaug 5-6val.) kokia suma reiketu ivertinti? ir isvis ar verta.

tai cia yra seimininko reikalas ka imt ir kiek ko prasyt uz tam tikra paslauga. Dar matai klausimas ka tau mainais siulo is prekiu be pinigu?

Kitas dalykas toje reklamoje triusis nepatirs streso?kas bus daroma su juo ir t.t.

Buvau praeitais metais isnuomaves renginiui 3 men. triusiukus, norejo baltu. buvo aptvarelyje, pastaciau savo serykla ir girdykla su reklamike:-) mokejo 20 lt. nuveziau ryte, grazino vakare.

Kur investavai uzdirbes sitokia suma? :D

he he :icon-smile:

20 Lt už kiekvieną, išnuomavau 5, gavau lygią sumelę, už pašarus atidirbo :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...