Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

tai o kam yra tie "RAUDINI SAUKTUKAI sonuose ???

Nejau nemokat neivienas naudotis jais ir butina rasyti po atsakima kad zmogus ne ten parase ???

As kaskaip buvau geresnes nuomones apie nekaikuriuos :(

Aha mes ir apie tave kazkada buvom geresnes nuomones :(:lol::lol::lol:

Cia tai geras pasakymas :lol::lol::eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance:

Viskas keiciasi ...bet neviskas i geraja puse :D

Tai matosi ant kaikuriu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

net muilo operu nebereikia ziuret, ateini i "blevyzgas" ir prisijuoki iki asaru :D:lol::lol::lol::lol:

Kadangi neturiu laiko muilo operu ziuret tai nors cia prisedu pasiportacint.

Zinot kaip yra sakoma: Tarp juodu anciu vistiek atsiras balta, tarp profesoriu rato vistiek atsiras dur-ius ir t.t. Kas bebutu pas mus forume vistiek atsiras VISKA ZINANTIS IR TESUOLIS, O KITI ........... :lol::lol::lol::lol::lol: Man visi patinka forumieciai nes neissisoka, visad savoj vietoj ( isskyrus vienas).

Man labiausiai tai AGNE30 PATINKA Kaip ir RAITELIUI :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

net muilo operu nebereikia ziuret, ateini i "blevyzgas" ir prisijuoki iki asaru :D:lol::lol::lol::lol:

Kadangi neturiu laiko muilo operu ziuret tai nors cia prisedu pasiportacint.

Zinot kaip yra sakoma: Tarp juodu anciu vistiek atsiras balta, tarp profesoriu rato vistiek atsiras dur-ius ir t.t. Kas bebutu pas mus forume vistiek atsiras VISKA ZINANTIS IR TESUOLIS, O KITI ........... :lol::lol::lol::lol::lol: Man visi patinka forumieciai nes neissisoka, visad savoj vietoj ( isskyrus vienas).

Man labiausiai tai AGNE30 PATINKA Kaip ir RAITELIUI :lol::lol::lol:

nu jo tas vienas prasideda raire "E..." :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

net muilo operu nebereikia ziuret, ateini i "blevyzgas" ir prisijuoki iki asaru :D:lol::lol::lol::lol:

Kadangi neturiu laiko muilo operu ziuret tai nors cia prisedu pasiportacint.

Zinot kaip yra sakoma: Tarp juodu anciu vistiek atsiras balta, tarp profesoriu rato vistiek atsiras dur-ius ir t.t. Kas bebutu pas mus forume vistiek atsiras VISKA ZINANTIS IR TESUOLIS, O KITI ........... :lol::lol::lol::lol::lol: Man visi patinka forumieciai nes neissisoka, visad savoj vietoj ( isskyrus vienas).

Man labiausiai tai AGNE30 PATINKA Kaip ir RAITELIUI :lol::lol::lol:

nu jo tas vienas prasideda raire "E..." :D:D:D

manau visas forumas pasakytu kad tai raide A jai kodais kalbant :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jooo uzkuoduoti pranesimai, ale ziuriu ne tik cia kalbama apie raides, va radau skelbima, ir sifruok tu zmogeli kad nori, kas cia per biesas, P.A.; M.B..... :DDD

http://www.skelbiu.lt/15702255.html#pleaseCommentMe

Manau čia prancūzų avinai ir belgų milžinai. Kiba :D

as kazkaip pagalvoau kad

P.A - Pakruojo Aligatoriai, o B.M - Broniaus Mesingieji :lol::lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa,jei retai uzeisiu cia pasikoliot, tai zinokit, kad jau isidarbinau pagaliau vireja. :eusa-dance::eusa-dance::lol::lol: Valgau dabar mandriai ,ir laiko ne turiu blevyzgotis. :) Bet kol triusiu kulseles vilioja, dar

busiu su Jumis mieli kolegos, o ypac ekopasarai ir raitelis su dviem galvom . :lol::lol::lol:

Man patinka protingos moterys, lauk penktadieni sveciu leksim i skuoda kartu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jooo uzkuoduoti pranesimai, ale ziuriu ne tik cia kalbama apie raides, va radau skelbima, ir sifruok tu zmogeli kad nori, kas cia per biesas, P.A.; M.B..... :DDD

http://www.skelbiu.lt/15702255.html#pleaseCommentMe

Manau čia prancūzų avinai ir belgų milžinai. Kiba :D

as kazkaip pagalvoau kad

P.A - Pakruojo Aligatoriai, o B.M - Broniaus Mesingieji :lol::lol::lol::lol::lol:

Cia tai geras bajeris :):lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduodant Lietuvoj, lietuviskas aprasymas butinas. Be to, ar turi leidima ivezti vet. preparatus i LT, jei jau skelbies nete?

1.netrukdai.

2. Baik visus žeminti.

3. Nepažeidinėk įstatymų.

4. Būk sąžiningas bent jau pats sau!

Prekiauji kontrabanda, akiplėšiškai reklamuojies ir didžiuojiesi tuo.

Va galu gale kazkas ir pradejo neapsikesti musu visazinio, o jau po paskutiniu niuveskiu kaip bandziau kaii kam isaiskint kad maziau keltusi, tai niekas neprisijunge, buvau jau pagalvojes kad man su sveikata nebe kas. o dabar jau pagirtinas reikalas kad nebetylit.

Kas liecia musu PONA tai kaip ir LR istatymuose reikalinga turet VET isilavinima, Licenzijas, ir daug kitu popieriuku parduot preke ivestine Lietuvoje. Tad su nekantrumu laukiam mes zemo lygio grandys kol bus pateikta is PONO visi dokumenteliai, MOKAMI MOKESCIAI, LEIDIMAI, IR T.T.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va galu gale kazkas ir pradejo neapsikesti musu visazinio, o jau po paskutiniu niuveskiu kaip bandziau kaii kam isaiskint kad maziau keltusi, tai niekas neprisijunge, buvau jau pagalvojes kad man su sveikata nebe kas. o dabar jau pagirtinas reikalas kad nebetylit.

Kas liecia musu PONA tai kaip ir LR istatymuose reikalinga turet VET isilavinima, Licenzijas, ir daug kitu popieriuku parduot preke ivestine Lietuvoje. Tad su nekantrumu laukiam mes zemo lygio grandys kol bus pateikta is PONO visi dokumenteliai, MOKAMI MOKESCIAI, LEIDIMAI, IR T.T.

As kaskaip is pacio taippat nesulaukiu pinigu paemimo kvitelio uz pasarus kai pirkau :( ...tai gal kaskaip israsysi ???

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va galu gale kazkas ir pradejo neapsikesti musu visazinio, o jau po paskutiniu niuveskiu kaip bandziau kaii kam isaiskint kad maziau keltusi, tai niekas neprisijunge, buvau jau pagalvojes kad man su sveikata nebe kas. o dabar jau pagirtinas reikalas kad nebetylit.

Kas liecia musu PONA tai kaip ir LR istatymuose reikalinga turet VET isilavinima, Licenzijas, ir daug kitu popieriuku parduot preke ivestine Lietuvoje. Tad su nekantrumu laukiam mes zemo lygio grandys kol bus pateikta is PONO visi dokumenteliai, MOKAMI MOKESCIAI, LEIDIMAI, IR T.T.

As kaskaip is pacio taippat nesulaukiu pinigu paemimo kvitelio uz pasarus kai pirkau :( ...tai gal kaskaip israsysi ???

Aciu

Kada pirkai?koki kieki?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaskaip is pacio taippat nesulaukiu pinigu paemimo kvitelio uz pasarus kai pirkau :( ...tai gal kaskaip israsysi ???

Aciu

Kada pirkai?koki kieki?

Tai kaip anasyk ir rasiau kas pati PONA liecia tai man per daug ziamas lygis vapse su tavim bendrauti, anaiptol ne apie mane zmones is forumo kalba ir nepasitenkinima kelia, o apie TAVE. tad rasyk data kada pirkai ir kiek pirkai, nes pas mane viskas registruojama ir tu nenukreipinek temu, niekur nedinksi ir turesi parodyt dokumentus, nes nei vienas forumietis sudo tavo nepirks be dokumentu ir be lietuvisko apraso, ir maziau cia suda malk

Kas liecia pasarus su ne vienu kalbejau kad tie tavo reklamuojami pasarai yra sudas, miltu pavialu granuliu tik max 60%.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaskaip is pacio taippat nesulaukiu pinigu paemimo kvitelio uz pasarus kai pirkau :( ...tai gal kaskaip israsysi ???

Aciu

Kada pirkai?koki kieki?

Tai kaip anasyk ir rasiau kas pati PONA liecia tai man per daug ziamas lygis vapse su tavim bendrauti, anaiptol ne apie mane zmones is forumo kalba ir nepasitenkinima kelia, o apie TAVE. tad rasyk data kada pirkai ir kiek pirkai, nes pas mane viskas registruojama ir tu nenukreipinek temu, niekur nedinksi ir turesi parodyt dokumentus, nes nei vienas forumietis sudo tavo nepirks be dokumentu ir be lietuvisko apraso, ir maziau cia suda malk

Kas liecia pasarus su ne vienu kalbejau kad tie tavo reklamuojami pasarai yra sudas, miltu pavialu granuliu tik max 60%.

tai nejau neatsimeni kada ...berciunuose buvom susitike ... tai pasijieskok passave dokumentuose ...jei viskas tvarkoje turetum rasti :)

apie pasarus jei jau tokie blogi ...niekas nepirktu :( , bet kolkas viskas atvirksciai ....

Del triusiu skiepijimo ...kolkas taippat viskas atvirksciai nei tu noretum :(

Tad laukiu cekio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nejau neatsimeni kada ...berciunuose buvom susitike ... tai pasijieskok passave dokumentuose ...jei viskas tvarkoje turetum rasti :)

apie pasarus jei jau tokie blogi ...niekas nepirktu :( , bet kolkas viskas atvirksciai ....

Del triusiu skiepijimo ...kolkas taippat viskas atvirksciai nei tu noretum :(

Tad laukiu cekio :)

Tai pasakyk data, as neatsimenu, tai pasakyk data ir paieskosim.

Mn idomu butu suzinotu ka tam tikros institucijos pasakytu apie ta tavo prekiu judejyma ES.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nejau neatsimeni kada ...berciunuose buvom susitike ... tai pasijieskok passave dokumentuose ...jei viskas tvarkoje turetum rasti :)

apie pasarus jei jau tokie blogi ...niekas nepirktu :( , bet kolkas viskas atvirksciai ....

Del triusiu skiepijimo ...kolkas taippat viskas atvirksciai nei tu noretum :(

Tad laukiu cekio :)

Tai pasakyk data, as neatsimenu, tai pasakyk data ir paieskosim.

Mn idomu butu suzinotu ka tam tikros institucijos pasakytu apie ta tavo prekiu judejyma ES.

Nieko nesakytu, tik trukteltu gerokai...

Tai pagal Alvydo pasakyma ir cigaretes ne kontrabandines, o laisvas prekiu judejimas... :) Paaiskink tai pasieny, kad ir kokios Airijos, pasikroves ciumadana lietuvisku cigareciu :lol: Laisvas judejimas Eu :lol:

Tiesa, jei jau savo puslapyje skelbies, kad parduodi vakcina, tai bent nepagailek keliu litu ir isversk aprasyma, o ne nuoroda dek i lenkiska puslapi. As pvz lenkiskai nekalbu i neskaitau, tai ta nuoroda man visiskai neidomi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaskaip is pacio taippat nesulaukiu pinigu paemimo kvitelio uz pasarus kai pirkau :( ...tai gal kaskaip israsysi ???

Aciu

Kada pirkai?koki kieki?

Tai kaip anasyk ir rasiau kas pati PONA liecia tai man per daug ziamas lygis vapse su tavim bendrauti, anaiptol ne apie mane zmones is forumo kalba ir nepasitenkinima kelia, o apie TAVE. tad rasyk data kada pirkai ir kiek pirkai, nes pas mane viskas registruojama ir tu nenukreipinek temu, niekur nedinksi ir turesi parodyt dokumentus, nes nei vienas forumietis sudo tavo nepirks be dokumentu ir be lietuvisko apraso, ir maziau cia suda malk

Kas liecia pasarus su ne vienu kalbejau kad tie tavo reklamuojami pasarai yra sudas, miltu pavialu granuliu tik max 60%.

Aha alvydas as irgi laukiu kol parodysi dokumentus leidziancius prekiauti tokiais produktais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...