Jump to content

New Holand CX 6080


Taduks

Recommended Posts

na kitais metais gal geriau seksis, bus transporto problema isspresta :)

Pas mane su transportu irgi nekas bet su mažiau ag padarau 100-130 tonų:) priklausomai nuo derlingumo:)

Kūlimo darbų kiekybė labai jau priklausoma nuo kokybės. Todėl manes asmeniškai nėkiek nestebina labai jau skirtingi tonažai per dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kitais metais gal geriau seksis, bus transporto problema isspresta :)

Pas mane su transportu irgi nekas bet su mažiau ag padarau 100-130 tonų:) priklausomai nuo derlingumo:)

Kūlimo darbų kiekybė labai jau priklausoma nuo kokybės. Todėl manes asmeniškai nėkiek nestebina labai jau skirtingi tonažai per dieną.

Nesakau kad nesvarbu kokybė, bet nereikia pamiršti kad siekiant kokybės gali dalį derliaus išvis ant lauko palikti.O kas liečia kokybę tai galėčiau sukonkuruoti su dauguma aplinkinių ūkių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pas mane cs 6080 275ag 6 kratukai 6m pjaunamoji,vieno dalyko nesuprantu ar belgas nesugebejo spragilu prisukt is nugaros,nes ska5 ir tai kultuvai sukosi spec varstais o cia astriom briaunom paprasti varztai,maniskis kvietrugiu nekencia daryk ka nori kaip bunkeris tai sietai aklinai varputem uzkisti,kaip kitiem?nestojus esu ipjoves 150t per 13val cia viena kart kazkada, taip pasiseke, o taip iki 100t ir namo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane cs 6080 275ag 6 kratukai 6m pjaunamoji,vieno dalyko nesuprantu ar belgas nesugebejo spragilu prisukt is nugaros,nes ska5 ir tai kultuvai sukosi spec varstais o cia astriom briaunom paprasti varztai,maniskis kvietrugiu nekencia daryk ka nori kaip bunkeris tai sietai aklinai varputem uzkisti,kaip kitiem?nestojus esu ipjoves 150t per 13val cia viena kart kazkada, taip pasiseke, o taip iki 100t ir namo.

reik tas varputes i perkulima iprasyti, pridarius sieta ir (arba) su veju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...