Jump to content

Utilizavimas


zaizda

Recommended Posts

Sveiki, visi auginam, visi skerdziam, o kur kas deda "atliekas" t.y. kailiukas, galva su ausim, zarnos ir visa kita. Perziurejau ir neradau tokios temos. As net nezinau ka daryti, kiek ziurejau internete Lietuvoje yra tik 1 utilizavimo firma. Bet juk 1 ausi pasiemes neleksi ten... Kur dedate nustipusius triusius? Vieno triusio zarnas varnos perdiena gali istampyti, bet jai ju turi 10 ar daugiau... O ir siaip neestetiska, nehigieniska ir tt. Kaip jus elgiates?

As ir uzkasinejau, ir deginau ir i siuksliu konteineri meciau... :eusa-doh::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai gal kas turit geresniu pasiulymu nei konteineris? aisku kad negalim, bet kur det. juk pvz po geros zvejybos, zuvies liekanas irgi i konteineri metam. bet jauciu blogiausia tai konteineriniams, kai sulindes iki puses pleso maisus ir randa tokiu dovanu :D

kailį užkasam,ožarnokus ir tt...-atiduodam žmonėm į kaimą-šunys viską suėda,arba nuvežam į mišką -prie lapių olų-yra tokia gera vieta,kur jos gyvena.specialiai ,važiavom pažiūrėti-sekančią dieną-tuščia nė žymės nelikę.prieš keletą metų teko nušauti pasiutusį šunį,-gili žiema-žemė įšalusi,-tai tos lapės nesuėdė tik šuns nosies ir pėdų,-buvo didelis aviganis :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kailį užkasam,ožarnokus ir tt...-atiduodam žmonėm į kaimą-šunys viską suėda,arba nuvežam į mišką -prie lapių olų-yra tokia gera vieta,kur jos gyvena.specialiai ,važiavom pažiūrėti-sekančią dieną-tuščia nė žymės nelikę.prieš keletą metų teko nušauti pasiutusį šunį,-gili žiema-žemė įšalusi,-tai tos lapės nesuėdė tik šuns nosies ir pėdų,-buvo didelis aviganis :icon-cry:

Nemanau, kad vežti į mišką yra gerai. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kailį užkasam,ožarnokus ir tt...-atiduodam žmonėm į kaimą-šunys viską suėda,arba nuvežam į mišką -prie lapių olų-yra tokia gera vieta,kur jos gyvena.specialiai ,važiavom pažiūrėti-sekančią dieną-tuščia nė žymės nelikę.prieš keletą metų teko nušauti pasiutusį šunį,-gili žiema-žemė įšalusi,-tai tos lapės nesuėdė tik šuns nosies ir pėdų,-buvo didelis aviganis :icon-cry:

Nemanau, kad vežti į mišką yra gerai. :(

As ir manau, kad nera gerai, bet jai laputaites sunaikina, tai tas yra gerai.Pavyzdziui pas mane uz triusyno kur mesla kompostuojam ten lapes ir usuriniai sunys per max10min patvarko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvas su ausimis sėkmingai utilizuoja mano vokiečių aviganis. Visokias smulkmenas,gyslas ir nuopjovas atiduodu katinui. Visa kita (kailiai ir viduriai ) susiutilizuoja per katilo Vienybė -31 kaminą. :D

:lol::lol::lol::lol:

aš tai savo dviem aviganiams neleidžiu užsiimti utilizacija,nes-prikiša pilnus patvorius,ir taip gerai gauna ėsti,-jautienos kauliukai su mėsa,sausas maistas,pagardintas žuvies taukais,ir tt.. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Juk šunys jaučia, ką ėda. Ar nebijot, kad kada ir patys užsimanys gyvų pasmaguriauti? Na, nebent galimybės prie jų prieiti visiškai nėra...

Mano šunė net triušio kauliukų negraužia, nes gi draugai jie jos, pasiuosto priėjusi.

Buvo, taip susidraugave su vokieciu, kad triusis ne savo noru letenas patiese. Suni kombikorma seriu. Buvau toks piktas, kad neseriau tris paras (lauke gyvena, naktim budavo apie -20C) tai taip triusio kailis isdirbtas liko, kad net kailialupis nesugebetu :lol: Dabar nelabai belenda prie ju, nezinau kas butu jei vel pabegusi pamatytu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Siai dienai turiu tik 10 pateliu planuoju iki 140 dvieju metu begyje padidint (patalpu statymas , narvu gamyba = laikas ) , tai vat kol iki 10 - 15 tai po zeme skandinu :) o veliau tai nzn kaip bus . isvest nznoma kriptim tai mano manymu ir neetiska ir laiko klausimas kol pagaus bevercianti i kokius krumynus :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...