Jump to content

Bendradarbiavimas


alvydas11

Recommended Posts

Per keturias dienas taip niekas ir neatsiliepė. :( Gal dar parašys kas. :eusa-clap:

As jau du metai. Atvirai pasakius - jokios veiklos ir naudos. Organizacija sukurta keletui asmenu, kurie viska valdo ir turi veislynus, kiti nieko nedaro apart moka nario mokesti. Buna kas metus, arba kas du, suvaziavimai, kuriuose gali dalyvauti ir ne draugijos nariai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 110
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

As jau du metai. Atvirai pasakius - jokios veiklos ir naudos. Organizacija sukurta keletui asmenu, kurie viska valdo ir turi veislynus, kiti nieko nedaro apart moka nario mokesti. Buna kas metus, arba kas du, suvaziavimai, kuriuose gali dalyvauti ir ne draugijos nariai.

Kokia prasmė dalyvauti neveiksnioje organizacijoje? :icon-rolleyes: Gal gali parašyti kokius moki mokesčius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau du metai. Atvirai pasakius - jokios veiklos ir naudos. Organizacija sukurta keletui asmenu, kurie viska valdo ir turi veislynus, kiti nieko nedaro apart moka nario mokesti. Buna kas metus, arba kas du, suvaziavimai, kuriuose gali dalyvauti ir ne draugijos nariai.

Kokia prasmė dalyvauti neveiksnioje organizacijoje? :icon-rolleyes: Gal gali parašyti kokius moki mokesčius?

Po 50 Lt i metus. Abejoju ar toliau dalyvausiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau du metai. Atvirai pasakius - jokios veiklos ir naudos. Organizacija sukurta keletui asmenu, kurie viska valdo ir turi veislynus, kiti nieko nedaro apart moka nario mokesti. Buna kas metus, arba kas du, suvaziavimai, kuriuose gali dalyvauti ir ne draugijos nariai.

Kokia prasmė dalyvauti neveiksnioje organizacijoje? :icon-rolleyes: Gal gali parašyti kokius moki mokesčius?

Po 50 Lt i metus. Abejoju ar toliau dalyvausiu...

tai,kad mano kaimynė-prieš 1metus 80lt.mokėjo,-ką atpigo?nauda tik ta,kad gavęs draugijos nario pažymėjimą,-gauni 10 proc.nuolaidą-kauno grūdų kombikormai,ir tai tik Aleksoto angare.O daugiau,- tai po 2 metų narystės,gali steigti veislyną[priklausomai kokio lygio].Tada visi banda turi būti dokumentinė, tam tikras veislių kiekis,patelių skaičius,-narvai pagal ES reikalavimus[tinklas,išmieros ir tt.]Dar nemažai reikalavimų-kam rūpi,-tai ras info.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po 50 Lt i metus. Abejoju ar toliau dalyvausiu...

tai,kad mano kaimynė-prieš 1metus 80lt.mokėjo,-ką atpigo?nauda tik ta,kad gavęs draugijos nario pažymėjimą,-gauni 10 proc.nuolaidą-kauno grūdų kombikormai,ir tai tik Aleksoto angare.O daugiau,- tai po 2 metų narystės,gali steigti veislyną[priklausomai kokio lygio].Tada visi banda turi būti dokumentinė, tam tikras veislių kiekis,patelių skaičius,-narvai pagal ES reikalavimus[tinklas,išmieros ir tt.]Dar nemažai reikalavimų-kam rūpi,-tai ras info.

Apie ka as ir kalbu ...10% nuolaida as garantuoju (del to nera jokios problemos) ,del veislynu ...reiketu pasidometi ...bet manau bet susibure rastume iseiti ...

Bet tik kaskaip nera labai norinciu :( . Gal notinciu yra bet neriztingi visi :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ka as ir kalbu ...10% nuolaida as garantuoju (del to nera jokios problemos) ,del veislynu ...reiketu pasidometi ...bet manau bet susibure rastume iseiti ...

Bet tik kaskaip nera labai norinciu :( . Gal notinciu yra bet neriztingi visi :(

Kalbam apie tą patį ir nesusikalbam. Prieš daugiau nei mėnesį, tik prasidėjus šiai temai joje rašiau:

O kam reikalinga temą ''Perku, parduodu......''? Ne tam kam ko reikia? :icon-rolleyes: Man reikia KG Nature su 10 proc. nuolaida nuo firminės parduotuvės kainos. Tai čia rašyti, kad reikia ar ten, kad perku?

Dabar tu tuos 10 proc. grarantuoji, bet rašai, kad nėra norinčių... :icon-rolleyes: Yra alvydas11, yra norinčių. Aš noriu. Ir manau ne aš vienas. Rašyk konkrečiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ka as ir kalbu ...10% nuolaida as garantuoju (del to nera jokios problemos) ,del veislynu ...reiketu pasidometi ...bet manau bet susibure rastume iseiti ...

Bet tik kaskaip nera labai norinciu :( . Gal notinciu yra bet neriztingi visi :(

Kalbam apie tą patį ir nesusikalbam. Prieš daugiau nei mėnesį, tik prasidėjus šiai temai joje rašiau:

O kam reikalinga temą ''Perku, parduodu......''? Ne tam kam ko reikia? :icon-rolleyes: Man reikia KG Nature su 10 proc. nuolaida nuo firminės parduotuvės kainos. Tai čia rašyti, kad reikia ar ten, kad perku?

Dabar tu tuos 10 proc. grarantuoji, bet rašai, kad nėra norinčių... :icon-rolleyes: Yra alvydas11, yra norinčių. Aš noriu. Ir manau ne aš vienas. Rašyk konkrečiai.

sveiki,dar kartą,-turiu klausimą-gal kas naudojote,ar šiaip yra atsiliepimų,-apie Kėdainių g-bos kombinuotus pašarus,nes mūsų kaime pradėjo važinėti siūlytojai,-kaina 40kg.-45lt,perkant 3-4 maišus-atiduotų po 40lt.Kaina gal ir viliojanti,bet paprašiau-sudėties,-tai atsakymas,visi kaimiečiai perka,ir visiems gerai-nelabai 'įspūdingas' atsakymas.žadėjo atsiūsti į g-mailą,sudėti,bet spėkit,ar sulaukiau? :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,dar kartą,-turiu klausimą-gal kas naudojote,ar šiaip yra atsiliepimų,-apie Kėdainių g-bos kombinuotus pašarus,nes mūsų kaime pradėjo važinėti siūlytojai,-kaina 40kg.-45lt,perkant 3-4 maišus-atiduotų po 40lt.Kaina gal ir viliojanti,bet paprašiau-sudėties,-tai atsakymas,visi kaimiečiai perka,ir visiems gerai-nelabai 'įspūdingas' atsakymas.žadėjo atsiūsti į g-mailą,sudėti,bet spėkit,ar sulaukiau? :icon-confused:

Tai kam tau vargti su kažkokiais neaiškiais pašarais. Juk alvydas11 parašė, kad garantuoja 10 proc. nuolaidą KG produkcijai ir tai gausis panašu į tavo minimas kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ka as ir kalbu ...10% nuolaida as garantuoju (del to nera jokios problemos) ,del veislynu ...reiketu pasidometi ...bet manau bet susibure rastume iseiti ...

Bet tik kaskaip nera labai norinciu :( . Gal notinciu yra bet neriztingi visi :(

Tai bendradarbiausim alvydas11? Aš esu ir norintis ir ryžtingas. Su 10 % nuolaida pirkčiau po 2 maišus į savaitę KG Nature. Parduotuvės kaina yra 58 Lt./40 kg. Laukiu aiškaus ir konkretaus atsakymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ka as ir kalbu ...10% nuolaida as garantuoju (del to nera jokios problemos) ,del veislynu ...reiketu pasidometi ...bet manau bet susibure rastume iseiti ...

Bet tik kaskaip nera labai norinciu :( . Gal notinciu yra bet neriztingi visi :(

Tai bendradarbiausim alvydas11? Aš esu ir norintis ir ryžtingas. Su 10 % nuolaida pirkčiau po 2 maišus į savaitę KG Nature. Parduotuvės kaina yra 58 Lt./40 kg. Laukiu aiškaus ir konkretaus atsakymo.

PUMPUTI priciom 58lt. alvydas11 juk po 50lt stumdo da 10% nuolaidike tai 45lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ka as ir kalbu ...10% nuolaida as garantuoju (del to nera jokios problemos) ,del veislynu ...reiketu pasidometi ...bet manau bet susibure rastume iseiti ...

Bet tik kaskaip nera labai norinciu :( . Gal notinciu yra bet neriztingi visi :(

Tai bendradarbiausim alvydas11? Aš esu ir norintis ir ryžtingas. Su 10 % nuolaida pirkčiau po 2 maišus į savaitę KG Nature. Parduotuvės kaina yra 58 Lt./40 kg. Laukiu aiškaus ir konkretaus atsakymo.

PUMPUTI priciom 58lt. alvydas11 juk po 50lt stumdo da 10% nuolaidike tai 45lt.

Palaukim kol parašys alvydas11. Jo tema, jo pasiūlymas, jo nuolaida ir jo garantija. Nors šiaip jau galima būtų ir pradėti bendradarbiauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PUMPUTI priciom 58lt. alvydas11 juk po 50lt stumdo da 10% nuolaidike tai 45lt.

Palaukim kol parašys alvydas11. Jo tema, jo pasiūlymas, jo nuolaida ir jo garantija. Nors šiaip jau galima būtų ir pradėti bendradarbiauti.

Kazkur dingo, gal skaiciuoja kiek nuostolio tures :) o gal net pelno :) o gal koki olandiska perpilsto i KG maisus :) kazkas pasakojo, kad marijampoles rajone kazkur fermose senose, kazkokie veikejai is selenu ir visokiu kitokiu atlieku pasarus dare ir stumdydavo su kretingos, kauno ir kitu garsiu firmu emblemomis :) :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ka as ir kalbu ...10% nuolaida as garantuoju (del to nera jokios problemos) ,del veislynu ...reiketu pasidometi ...bet manau bet susibure rastume iseiti ...

Bet tik kaskaip nera labai norinciu :( . Gal notinciu yra bet neriztingi visi :(

Tai bendradarbiausim alvydas11? Aš esu ir norintis ir ryžtingas. Su 10 % nuolaida pirkčiau po 2 maišus į savaitę KG Nature. Parduotuvės kaina yra 58 Lt./40 kg. Laukiu aiškaus ir konkretaus atsakymo.

Jo atleiskit kad biski uztrukau ...KALEDOS labai itemptas metas ... atidarinejam 3 parduotuves darbu iki kaklo ir dar biski :(

Seip kaip cia tolesniuose pasisakymose kaikas skaiciuoja (50Lt-10%...45Lt) tik biski reiketu gal issimiegoti :)

KAUNO GRUDAI gamina 2 skirtingus produktus triusiams :

1. Visavertis pasaras triusiams BE GMO kurio 40kg bazine kaina yra apie 58Lt

2. Visavertis pasaras triusiams SU GMO kurio 40kg bazine kaina yra apie 53Lt

Tai as prekiauju ta katra su GMO ir jau pirkdami is manes VISI nepriklausomai koki kieki perka gauna be jokio papildomo prasymo , jieskojimo lenkijoi ar kaskur kitur ....5% nuolaida nuo bazines kainos :)

T.y. 40kg kainuoja 50Lt nors firminese parduotuvese kainuoja siektiek daugiau ...

Tad "Pumputis" kalba apie visai kita produkta BE GMO... jo bazine kaina apie 58Lt siai dienai atsizvelgiant kad tu norinciu bendradarbiauti yra ....labai daug ( tai "Pumputis" na ir as ir labai ispudingi kiekiai kuriuos bendradarbiaujantieji noretu nupirkti tai 2 maisai i savaite) :) galiu be jokio vargo pasiuliti uz 55Lt uz 40kg su pristatimu iki Marijampoles , Panevezio , Siauliu ,Radviliskio , Vilniaus ).

I kitus miestus kolkas neturiu galimybes nemokamai pristatyti ... :(

Bet as todel ir siulau kad bendradarbiaukim ... gal kas turi galimybe pristatyti pasara i kitus miestus , as pabandyciau gauti dar didesne nuolaida iki 10% manau iseitu beproblemu ...butu daugiau norinciu bendradarbiauti galeciau pakalbeti del kaskokiu nuolaidu korteliu kurios galiotu visose firminese parduotuvese ... bet kai norinciu .... vienas du ir viskas :( tai sunku su kaskuo ir kalbeti ....

Kai cia buvo sakanciu "perkant 10 t gal butu didesne nuolaida " ...nemanau , kad reikia toki kieki pirkti ... nebent vadovaujantis anekdotu ... kuo daugiau perki tuo pigiau ... TAI KRAUK I MASINA KOL BUS NEMOKAMAI :D Kaip suprantat taip nebus ...

Bet bentjau islaidas siek tiek galima pasimazinti ... ne 50% bet bentjau siektiek galima .... tik reikia tureti noro ir ryzto :)

Ir tuolabjau jei norinciu tik tiek tai kokia gali buti organizacija ar kaskoks susiburimas :(

Tad ir siulau davai susiburkim ,susiorganizuokim , padekim vieni kitiems ... ir visiems bus lengviau ir visi bus patenkinti ...

Bet kai visi ziuri kad ai as palauksiu tegul kiti buriasi ... tai tada taip ir gaunasi :(

Tad gal susitikim pasikalbekim ir nuspreskim kas kuo gali kam padeti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PUMPUTI priciom 58lt. alvydas11 juk po 50lt stumdo da 10% nuolaidike tai 45lt.

Palaukim kol parašys alvydas11. Jo tema, jo pasiūlymas, jo nuolaida ir jo garantija. Nors šiaip jau galima būtų ir pradėti bendradarbiauti.

Kazkur dingo, gal skaiciuoja kiek nuostolio tures :) o gal net pelno :) o gal koki olandiska perpilsto i KG maisus :) kazkas pasakojo, kad marijampoles rajone kazkur fermose senose, kazkokie veikejai is selenu ir visokiu kitokiu atlieku pasarus dare ir stumdydavo su kretingos, kauno ir kitu garsiu firmu emblemomis :) :) :)

Kas idomiausia ...kaiptik Marijampolei parduotuve ir atidarinejom :D

Tik beda kad ten kombikorma neprekiaujam :D bet gal pradesim :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ka as ir kalbu ...10% nuolaida as garantuoju (del to nera jokios problemos) ,del veislynu ...reiketu pasidometi ...bet manau bet susibure rastume iseiti ...

Bet tik kaskaip nera labai norinciu :( . Gal notinciu yra bet neriztingi visi :(

Tai bendradarbiausim alvydas11? Aš esu ir norintis ir ryžtingas. Su 10 % nuolaida pirkčiau po 2 maišus į savaitę KG Nature. Parduotuvės kaina yra 58 Lt./40 kg. Laukiu aiškaus ir konkretaus atsakymo.

Tu man paaiškint vieną vienintelį dalyką alvydas11. Kokį kiekį KG Nature reikia iš tavęs pirkti, kad gauti 10 % nuolaidą, kurią tu garantuoji ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ka as ir kalbu ...10% nuolaida as garantuoju (del to nera jokios problemos) ,del veislynu ...reiketu pasidometi ...bet manau bet susibure rastume iseiti ...

Bet tik kaskaip nera labai norinciu :( . Gal notinciu yra bet neriztingi visi :(

Tai bendradarbiausim alvydas11? Aš esu ir norintis ir ryžtingas. Su 10 % nuolaida pirkčiau po 2 maišus į savaitę KG Nature. Parduotuvės kaina yra 58 Lt./40 kg. Laukiu aiškaus ir konkretaus atsakymo.

Tu man paaiškint vieną vienintelį dalyką alvydas11. Kokį kiekį KG Nature reikia iš tavęs pirkti, kad gauti 10 % nuolaidą, kurią tu garantuoji ?

10-15 maisu ... geriausia visa 25 kiek paletei yra .

bet galeciau is nuo 15 maisu iskarto taikyti 10 %nuolaida ...

Vienam kaskaip perdaug ...bet keli susideje galetumem paimti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas su vakcina kur pigiau prieinate? reikia 100 doziu

Nuo ko ziema skiepysi? ar jau zapasus pavasariui ruosi?

jau pavasariui reik nes pernai per velai gavau tai kazkaip norisi iskart uzsitikrint

Buk atsargus pirkdamas is ranku - turi buti uztikrintas, kad vakcina butu laikoma vienodoje saltoje temperaturoje nuo gamintojo iki triusio. jei ji bus vezama dideli atstuma ne saldytuve, gali gauti ne toki, kokio tikies, rezultata. Aisku., kai perki is veterenoriaus, irgi nesi garantuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas su vakcina kur pigiau prieinate? reikia 100 doziu

Nuo ko ziema skiepysi? ar jau zapasus pavasariui ruosi?

sakot neverta dabar skiepyt iki pavasario?

dabar skiepyt tai tikrai nere nuo ko jai ir ziemai skiepyt tai koki rugseji tada dar vabzdziu iki lapkricio buna o dabar tai tik apie kovo pabaiga manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...