Jump to content

Vaikiškas pieno mišinys - ėriukui?


rimgaudas 19

Recommended Posts

Pirmiausia pirmom savo gyvenimo valandomis, jis turėjo gauti motinos krekenų. Jei gavo ok, toliau rekomenduojama suleisti selena su vitaminu E 1 ml. O girdyti toliau geriausia pašildytu iki 32C natūraliu karvės pienu. Jei tokio nėra perkat Jonsered miltelius skirtus jaunimui girdyti ir auginat bonkinį ėriuką. Sėkmės

Tiesa pirmomis 2 savaitėmis jis turi gauti ėsti kas 4 h ir po 150 ml kažkur. Naktimis bus sunku keltis, bet tai kritinis laikotarpis ir turit nuspręsti kas Jums patogiau ;)

Ėriukas būna su motina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki ar gerai girdyti eriukus vaikam skirtu pieno misineliu.nes 3 atvede ir vienas labai silpnas? aciu.

jau antri metai kaip girdom su vaikiskais misiniais tuteli nes jis pigesnis ir viskas labai gerai,svarbu nepadaugint.Nakti tai tikrai neverta keltis, anksciau ryte ir veliau vakare paduodi ir gerai.Vitaminu ar kitokios chemijos tikrai neverta kisti jei del saves laikot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

aš jau ėriukų maitinimo veteranė- turbūt kokį 12 esu užauginusi ant buteliuko :)deja, buvau bloga ,,mama''-naktį nė karto nemaitinau. 4 kartus per dieną, po to 3 , paskui tik 2. Karvės pieną visada duodu tik pamelžtą. bet db ūžtrūkus- tai iš kaimynės imu ir žadu po savaitės prie miltelių pratinti-gal nebus nieko blogo. db 2 turiu-avytę ir avinuką, 5 dienos jiems. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...