Jump to content

sejamoji saxonia A201


Recommended Posts

Tokia truputėlį suniurkta atrodo... Kažin kaip tos noraginės iš viso, mūsų kraštuose nelabai kas jas naudoja. Lyg tai blogiau įsėja, jei daugiau velėnos tai kaip su grėbliu važiuoji per lauką... Kaip ten iš tikrųjų ? Klausiu, nes ir man reikia 3 metrų pakabinamos, o tokių daugiausiai noraginių :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia truputėlį suniurkta atrodo... Kažin kaip tos noraginės iš viso, mūsų kraštuose nelabai kas jas naudoja. Lyg tai blogiau įsėja, jei daugiau velėnos tai kaip su grėbliu važiuoji per lauką... Kaip ten iš tikrųjų ? Klausiu, nes ir man reikia 3 metrų pakabinamos, o tokių daugiausiai noraginių :icon-confused:

yra kas naudoja noragines pazistami. o man bus pirmi metai kai naudosi si noragine sejamaja kai per ziema susitvarkysiu. taip daug noraginiu skelbimu yra ir diskinu yra bet ir kainos dideles o sita sejamaja gavau labai pigai bet dabar laukiu gal forume kas nors is kolegu parasys kaip statos ten normos nes ten yra trys rankeneles bet ir nesisukoja jauciu bus uzpuve

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia truputėlį suniurkta atrodo... Kažin kaip tos noraginės iš viso, mūsų kraštuose nelabai kas jas naudoja. Lyg tai blogiau įsėja, jei daugiau velėnos tai kaip su grėbliu važiuoji per lauką... Kaip ten iš tikrųjų ? Klausiu, nes ir man reikia 3 metrų pakabinamos, o tokių daugiausiai noraginių :icon-confused:

Mes irgi abejojom ar bus geraibe bet radom lb pigiai tai galvojom nepatiks parduosim, o mes pagrinde kolkas i plesimus sejam. sejama panasi tik amazone ir svarbiausia ziurek kad kuo maziau noragai but nudile

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Pasistatai tas rankeneles daugmaz ir pasiskaiciuoji kiek i hektara isseja prasuki rata ten pora aru ir skaiciuok

o kiek reika sukt rata kad zinotum? nes taip yra kazkokie skaiciai sone?

gal kas turi tokia pacia sejamaja ir gali paaisknt rankeneliu reiksme ir nustatyma buciau labai dekingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas turiu tokia pat sejama,turiu ir knygute su normu nustatymu ar tau labai skubiai to dalyko reikia?

Nustatymo rankeneles reikia patraukti ant saves ir tik tada sukinet.

kviecius sejau tai 513-514 tai gavosi apie 300kg/ha.

vidurine rankenele rodo nuo 100iki600 sesekanti[kairei virsuje] rodo nuo10iki30 ir paskutine rodo tik vienetus iki 4. 513-tai statai ant 500-10-3.manau truputi pagelbejau :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas turiu tokia pat sejama,turiu ir knygute su normu nustatymu ar tau labai skubiai to dalyko reikia?

Nustatymo rankeneles reikia patraukti ant saves ir tik tada sukinet.

labas neskubai bet gal galetum ta knygute nuskenuot ir idet cia ar per skype atsiustum? labai dekui butu :eusa-pray:

na kai busiu laisvesnis pdarysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas turiu tokia pat sejama,turiu ir knygute su normu nustatymu ar tau labai skubiai to dalyko reikia?

Nustatymo rankeneles reikia patraukti ant saves ir tik tada sukinet.

labas neskubai bet gal galetum ta knygute nuskenuot ir idet cia ar per skype atsiustum? labai dekui butu :eusa-pray:

na kai busiu laisvesnis pdarysiu

dekuj lauksiu tada. beje yra sitai sejamai daliu pirkt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Radau youtube kažkokį panašų į saxonia lenkų kūrinį. Bent jau dėžė tikrai panaši. Jeigu lenkiškai moki, apie filmuko vidurį aiškina kaip nustatyti.

Pm9jFHWvGHE

Nieko konkrečiai čia neaiškina sako kad reik apsukt ta rankena kažkiek kart ir gausi pasveres hektarine norma, prieš tai žinoma dantračius reik pastatyt pagal lentele kuri ten matosi priklijuota ant dangčio. Jeigu čia galvoji apie ta segsteda tai ten net nesimato nuotraukose tu loveliu sverimui, užsiknisi kai reikes norma nustatinet ir negalesi pasisvert, o tas lenteles tai gal kažkur turiu, kažkada prieš pora metu buvo sunus čia i foruma jas ikeles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau youtube kažkokį panašų į saxonia lenkų kūrinį. Bent jau dėžė tikrai panaši. Jeigu lenkiškai moki, apie filmuko vidurį aiškina kaip nustatyti.

Pm9jFHWvGHE

Nieko konkrečiai čia neaiškina sako kad reik apsukt ta rankena kažkiek kart ir gausi pasveres hektarine norma, prieš tai žinoma dantračius reik pastatyt pagal lentele kuri ten matosi priklijuota ant dangčio. Jeigu čia galvoji apie ta segsteda tai ten net nesimato nuotraukose tu loveliu sverimui, užsiknisi kai reikes norma nustatinet ir negalesi pasisvert, o tas lenteles tai gal kažkur turiu, kažkada prieš pora metu buvo sunus čia i foruma jas ikeles.

jei rastum ta lentele galetum ikelt dekui butu :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Pats neseniai tokią įsigijau, kaip tik ieškau kaip ją sureguliuoti, gal forumiečiai pasidalins manualu? :)

kiek mokejai? gali foto ideti? jo gal kas turi manual ir pasidalins su visais

Aš šią vasarą pirkau visus ukininko padargus vienu metu, tai net nežinau kiek man ji tiksliai kainavo, kažkas apie 2000-2500 :)

Gerai galėsiu įkelti vėliau foto. Žieminių šiemet nesodinau, tai ir nebuvo progos išbandyti... Kiek žinau tai daug tokių lietuvoje važinėja, bet kažkaip niekas neskuba dalintis manualais. Radau kažką lenkiškam puslapyje, bet kadangi nė bumbum lenkiškai tai tik paveiksliuką paimiau.agroinform_20090710194559_saxonia.jpg

forumo linkas:

http://www.agroinform.com/forumok/SAXONIA-vetogepek-kezelesi-utmutatok/t196/p/3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats neseniai tokią įsigijau, kaip tik ieškau kaip ją sureguliuoti, gal forumiečiai pasidalins manualu? :)

kiek mokejai? gali foto ideti? jo gal kas turi manual ir pasidalins su visais

Aš šią vasarą pirkau visus ukininko padargus vienu metu, tai net nežinau kiek man ji tiksliai kainavo, kažkas apie 2000-2500 :)

Gerai galėsiu įkelti vėliau foto. Žieminių šiemet nesodinau, tai ir nebuvo progos išbandyti... Kiek žinau tai daug tokių lietuvoje važinėja, bet kažkaip niekas neskuba dalintis manualais. Radau kažką lenkiškam puslapyje, bet kadangi nė bumbum lenkiškai tai tik paveiksliuką paimiau.agroinform_20090710194559_saxonia.jpg

forumo linkas:

http://www.agroinform.com/forumok/SAXONIA-vetogepek-kezelesi-utmutatok/t196/p/3

as rudeni nusipirkau uz 400lt bet noragiu reiks ieskot ar kitos sejamosios pritaikyt nes man penkiu jun reikia. as ir lenkiskai nesuprantu bet bus gal is kolegu kurie supranta lenkiskai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

tai kad ce kolegos lenku kalba nepades kad ir kaip ja moketumet :D ce vengru ekes mekes reik moket :D as jau rasiau kad turiu knygele saxonijos tik beda ta kad palinko mano kompas ir negaliu imest bet kai sutvarkys pazadau ce patalpint visa info.

Jei kam labai reikia galiu ir is pl ka isverst,neblogai esu ta kalba yvaldes,tik beda ta kai labai retai peisedu prie kompo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad ce kolegos lenku kalba nepades kad ir kaip ja moketumet :D ce vengru ekes mekes reik moket :D as jau rasiau kad turiu knygele saxonijos tik beda ta kad palinko mano kompas ir negaliu imest bet kai sutvarkys pazadau ce patalpint visa info.

Jei kam labai reikia galiu ir is pl ka isverst,neblogai esu ta kalba yvaldes,tik beda ta kai labai retai peisedu prie kompo.

taip ten vengru kalba. jei susitaisysi kompa tai ikelk. aciu butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
tai kad ce kolegos lenku kalba nepades kad ir kaip ja moketumet :D ce vengru ekes mekes reik moket :D as jau rasiau kad turiu knygele saxonijos tik beda ta kad palinko mano kompas ir negaliu imest bet kai sutvarkys pazadau ce patalpint visa info.

Jei kam labai reikia galiu ir is pl ka isverst,neblogai esu ta kalba yvaldes,tik beda ta kai labai retai peisedu prie kompo.

taip ten vengru kalba. jei susitaisysi kompa tai ikelk. aciu butu

Tai kokios naujienos dėl manualo? Jau nemažai vandens nutekėjo nuo to laiko, kaip buvai pažadėjęs jį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
tai kad ce kolegos lenku kalba nepades kad ir kaip ja moketumet :D ce vengru ekes mekes reik moket :D as jau rasiau kad turiu knygele saxonijos tik beda ta kad palinko mano kompas ir negaliu imest bet kai sutvarkys pazadau ce patalpint visa info.

Jei kam labai reikia galiu ir is pl ka isverst,neblogai esu ta kalba yvaldes,tik beda ta kai labai retai peisedu prie kompo.

taip ten vengru kalba. jei susitaisysi kompa tai ikelk. aciu butu

Tai kokios naujienos dėl manualo? Jau nemažai vandens nutekėjo nuo to laiko, kaip buvai pažadėjęs jį :)

sveiki kolegos gal jau kas manual jau surado ir gali ikelt?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sory bet ykelt niekaip nepavyksta skaneris streikuoja. bandziau fotkint ir nieko nesimato. Knygute ta jau ganetinai padilus. Parasyk kokio plocio ir keliu norageliu tavo sejamoji,nes ten lentele pagal tai sugrafuota. Seip tiksliausia reguliacija tokia; issimatuoji rato,kuris varo reduktoriu, vieno apsisukimo atstuma,sejamosios ploti irpaskaiciuoji kiek reik prasukt ratuka kad apsetum 1 ara isbirusius grudus pasveri ir padaugini is 100 ir zinai tikslia norma. Nepatogumas tas kad reik patiest po sejalka plevele kad grudus pasvert. Reguliacija pradek nuo 500/10/1 traip sustatyk rankeneles kvieciu turetu gautis apie 260-280 kg-ha.

Zodziu parasyk ploti ir norageliu skaiciu ir ryt parasysiu nuo knygutes pagrindiniu kulturu nustatymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...