Jump to content

Savadarbio skutiko konstravimas


Recommended Posts

Sveiki, taigi reikia Jusu pagalbos. Noriu pasidaryti lekstini skutika kazkur 2.2-2.5 m. plocio savo Mtz 80.

Taigi, idomi Jusu nuomone: Nuo ko pradeti, i ka labiausiai atsizvelgti. Galbut kas esate susikonstrave kazka panasaus, jei taip tai imeskite nuotrauku, butu idomu paziureti.

Turiu 3 metru lenkiska kultivatoriu. Galbut siek tiek pakoregavus butu tinkamas remas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Deja konstruktoriais gimsta vienetai , pamenu sitam forume pries keleta metu zavejausi isimtimi ir ismintimi kai vienas forumietis pasigamino diskinio skutiko agrisem kopija. O kopija gavosi geresne uz orginala ir taip tas skutikas tapo western fabrication gaminiu su kuriuo dirba nevienas forumietis . Na atspekit kas tas forumietis ? :) (senbuviai gal islaikykit intriga ;) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja konstruktoriais gimsta vienetai , pamenu sitam forume pries keleta metu zavejausi isimtimi ir ismintimi kai vienas forumietis pasigamino diskinio skutiko agrisem kopija. O kopija gavosi geresne uz orginala ir taip tas skutikas tapo western fabrication gaminiu su kuriuo dirba nevienas forumietis . Na atspekit kas tas forumietis ? :) (senbuviai gal islaikykit intriga ;) )

Pasufleruosiu, jau metai kaip neprisijungia i foruma...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamenu tiksliai kainos, bet pigiau kazin ar gausis pasigaminti

įdomus variantas, už akpil gerokai sunkesnis ir diskai didesni. o ir pas akpil diskai ant vienos ašies sumauti, o čia atskirai. Kaina jau turėtų lipt virš 10000, aš irgi jau planuoju kitą rudenį pirkt skutiką prie 70 ag traktoriaus, tai dabar vat po truputį domiuosi, kolkas esu nusiteikęs akpil'ui 2,7m...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja konstruktoriais gimsta vienetai , pamenu sitam forume pries keleta metu zavejausi isimtimi ir ismintimi kai vienas forumietis pasigamino diskinio skutiko agrisem kopija. O kopija gavosi geresne uz orginala ir taip tas skutikas tapo western fabrication gaminiu su kuriuo dirba nevienas forumietis . Na atspekit kas tas forumietis ? :) (senbuviai gal islaikykit intriga ;) )

teks visa foruma kai kam perskaityt :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi jau planuoju kitą rudenį pirkt skutiką prie 70 ag traktoriaus, tai dabar vat po truputį domiuosi, kolkas esu nusiteikęs akpil'ui 2,7m...

Tokį turiu, dirbu. Viskas su juo gerai, tik yra du momentai, kuriuos noriu pakeisti: uždėti gale volą ir perdaryti į prikabinamą. O šiaip tai visai normaliai dirba ir svorio pakanka (kokią nors pievą įdirbti). Už tokią kainą nebent kokį dėvėtą galima paimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai be volo ten gylio reguliavimas ir kopijavimas visas ant traktoriaus hidraulikos?

mano 70ag pilnu gyliu turbūt jau nepatemps, ar įmanoma ten nuimt po porą diskų nuo sekcijos, kad būtų siauresnis ir didesniu gyliu temptų?, nes ant to veles agro, kur arunis užrodė, tai susiaurint labai paprastai galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...