Jump to content

Atsiliepimai apie žirniu veisle Respect


Tomukasibc

Recommended Posts

Siemet Respect dave geriausia (bet visos veisles derejo ypatingai gerai, lyginant su praejusiais 2 metais) derliu, dar auginom Simona, abi c2 atselio ir savo ukio misankos kazkiek. Taciau vizualiai Simona zirniai siek tiek "grazesni" kai nukulti.. Siaip Respect buvo nesugriuve visai. Simona irgi pakenciamai, bet Respect atrode geriau.. Kitamet planuoju daugiau set Respect, Simonos kazkiek gal irgi sesiu, visgi lietuviska veisle, gal kantresne jeigu metai ne tokie palankus kaip sie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera veislė bet radau rimta konkurenta žirniams tai pašarinės pupos prikuliau šešias tonas su uodega bunkerines atskaičius drėgme valymus išeina daugiau kaip pus šeštos tonos,Negula kaip žirniai tik pas mane buvo aukštoka ir ankstyva veislė per savo augimo pika siekė du metrus su trupučiu išgulė tik durpyne nes buvau pabandymui pasėjes kelis ha. Tai pliusai pagrindiniai atsparios išgulimui kulasi po vasarinio rapso, gausesnis derlius,minimali priežiura daviau mėšlo i valias tiek kiek negaila plius šimta penkiasdešimt kalio chlorido ,herbicidas ,du kartus insekticidas,du kartus fungicidas ir reglonas keturi litrai. .Minusai kad tinka tik pašarui .nors šiemet broliukai latviai devynis šimtus iš kiemo moka už pupas.kitais metais galvoju atsisakyti žirniu ir ta plota apsėti pupomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera veislė bet radau rimta konkurenta žirniams tai pašarinės pupos prikuliau šešias tonas su uodega bunkerines atskaičius drėgme valymus išeina daugiau kaip pus šeštos tonos,Negula kaip žirniai tik pas mane buvo aukštoka ir ankstyva veislė per savo augimo pika siekė du metrus su trupučiu išgulė tik durpyne nes buvau pabandymui pasėjes kelis ha. Tai pliusai pagrindiniai atsparios išgulimui kulasi po vasarinio rapso, gausesnis derlius,minimali priežiura daviau mėšlo i valias tiek kiek negaila plius šimta penkiasdešimt kalio chlorido ,herbicidas ,du kartus insekticidas,du kartus fungicidas ir reglonas keturi litrai. .Minusai kad tinka tik pašarui .nors šiemet broliukai latviai devynis šimtus iš kiemo moka už pupas.kitais metais galvoju atsisakyti žirniu ir ta plota apsėti pupomis.

Kokia pupu veisle? pas mane dar neina kulti nes zaliu nemazai, velyvos lyginant su zirniais. o zirniai tai isgulimui tikrai puikiai atsilaike tik beda kad nubyrejo 30 procentu tai maziausiai iki pjuties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

scirocco pupu veislė apie džiovinima papasakosiu vėliau nes dar nedžiovintos rapsa tik šiandien baigiu džiovinti pupos laukia savo eilės dar ant aslos.bet šiaip patenkintas pupomis.Tik šiai veislei reikia purkštuvo savaeigio nes labai laužosi.pabandysiu nuotraukas ikelti kur dar like devyni ha nekulti kaip atrodo dabar prieš kulima.Ir šiaip manau kad tiek žirniai tiek pupos defoliuotos buvo tai ir džius nesunkiai bent jau žirniai džiuvo nesunkiai nes prieš dvi savaitės iki kulimo buvo defoliuoti tai nukuliau apie šešiolikos proc. drėgnumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Pernai pabandziau auginti zirniu viesle Respect, derejo gerai, aisku metai palankus buvo, pries seja tresimas 9 25 25 200kg, nuo zoliu MCPA Super 0,4l ha daugiau nieko. Derejo netoli 5 tonu is ha. Kas nustebino tai kai po vasara prauzusiu audru su nerimu vaziavau paziureti kaip laukas atrodo, salia kaimyno mieziai apgule buvo o zirniai niekiek, tik jau brendimo metu nuo nesiliaujancio lietaus buvo ant sono pavirte bet nusikule neblogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...