Jump to content

Belarus 1025 kuro siurblys


edviuks

Recommended Posts

Vienas kaip gerai pamenu salerka o kitas kaip ir dūminimas bent jau taip man išaiškino

Kuro kiekis ir lemia dūmingumą. Kuo daugiau įsuki vidun, tuo daugiau dūmina (kartu ir srebia daugiau). Bet nereikia persistengti, pradžiai pusę apsisukimo tada pabandai. Jei trūksta - dar pusę. Bet ties tuo ir reiktų apsiriboti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas kaip gerai pamenu salerka o kitas kaip ir dūminimas bent jau taip man išaiškino

Kuro kiekis ir lemia dūmingumą. Kuo daugiau įsuki vidun, tuo daugiau dūmina (kartu ir srebia daugiau). Bet nereikia persistengti, pradžiai pusę apsisukimo tada pabandai. Jei trūksta - dar pusę. Bet ties tuo ir reiktų apsiriboti ;)

as apatini 2 abarotus i vidu isukau. tik niekaip nesuprantu kam virsutinis varztelis reikalingas?, man senas traktoristas aiskino apatini i vidu isuki o virsutini laukan issuki po lygiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai bent jau kaip aš suprantu jeigu reguliojas mišinys tai jis atitinkamu santykiu ir reguliojas kiek salerkos paduot ir oro o gal ir ne taip supratau :eusa-shifty:

Atmosferiniam dyzelyje reguliuoji tik kuro kiekį, orą jis pats kiek pasiurbia tiek pasiurbia. Turbininiam variante yra galimybė reguliuoti oro srautą (bet belaruse kai jau pučia tai pučia visu pajėgumu). Oro paprastas variklis gi nepradeda daugiau siurbti dėl to, kad jam kurą padidinai. Oro tiek pat, kuro daugiau - va jau ir juodas dūmas dėl per riebaus mišinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
15 metu reguliuoja kuro kieki o ukyje apie technika suprantantis tevas ir dar darbininkai,jaunimui santurumo trukumas internete.laukiu kritikos ir is jusu :D

pirma man ne 15. Neteig jai nezinas. :) o galios didinu palei save, nes man jos truksta dirbant darbus, o ne darbininkui.Nes su belarusu pagrinde as ir tedirbu. :) Tevas prie technikos nei rankos nekisa. tam skirtas as ir darbininkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kada dirbi jei i mokykla eini? Ir ka tevas daro jei technika nesidomi,as tevo vetoje duociau i kaili uz tokius darbus vaiko :eusa-whistle:

oi laiko po pamoku laisvo daug. iki 3 namuose sedziu ir po 3 i laukus lekiu su vejeliu. Tevo geriau net nesodinciau, nes pridirbtu nesamoniu. ir tiap ju uztenkamai. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...