Jump to content

Ukio automatizavimas


Bonka

Recommended Posts

Idomu kaip ziurit i ukiu automatizacija. Kiekvienas ukininkas turi nuobodziu darbu kuriuos butu galima atlikti sukonstravus paprastus irengimus.

Ka noretumet automatizuoti? Kiek pinigu noretumet i tai investuoti?

... tarkim - butu gerai isirengti filmavimo kamera besiruosianciai versiuotis karvei stebeti ... kad i tvarta eiti nereiktu :)... iki kokiu 200 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam automatizuot? :icon-confused: as tai pavyzdziui siulyciau vergove iteisint, parsivest kokis 5 indus arba negrus is kenijos, mozambiko ir paskui stovet kaip karaliui su botagu. koki 3 metru turetu uztekt, gal dar uzsidet geleziukus ant galo, kad negrai geriau klausytu.. :lol:

dar butu gerai uzsidet lauro lapu vainika ir nesiot toga balta... :)

joooo, kazko keista siandien nuotaika mano.

temos autoriaus prasau neisizeist - nieko asmenisko, tik siaip laisvos minties materializacija ivyko.. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam automatizuot? :icon-confused: as tai pavyzdziui siulyciau vergove iteisint, parsivest kokis 5 indus arba negrus is kenijos, mozambiko ir paskui stovet kaip karaliui su botagu. koki 3 metru turetu uztekt, gal dar uzsidet geleziukus ant galo, kad negrai geriau klausytu.. :lol:

dar butu gerai uzsidet lauro lapu vainika ir nesiot toga balta... :)

joooo, kazko keista siandien nuotaika mano.

temos autoriaus prasau neisizeist - nieko asmenisko, tik siaip laisvos minties materializacija ivyko.. :lol:

pavarei tu cia DN :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam automatizuot? :icon-confused: as tai pavyzdziui siulyciau vergove iteisint, parsivest kokis 5 indus arba negrus is kenijos, mozambiko ir paskui stovet kaip karaliui su botagu. koki 3 metru turetu uztekt, gal dar uzsidet geleziukus ant galo, kad negrai geriau klausytu.. :lol:

dar butu gerai uzsidet lauro lapu vainika ir nesiot toga balta... :)

joooo, kazko keista siandien nuotaika mano.

temos autoriaus prasau neisizeist - nieko asmenisko, tik siaip laisvos minties materializacija ivyko.. :lol:

susinervines,gal nepardaviai savo bmv5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazin ar del tingejimo. Tiesiog ta laika kuri islosi is automatizavimo galima panaudoti kitiems darbams dirbti ... ir nereikia samdyti zmoniu.

O del gedimu tai priklauso kaip isirengsi.

Siuo laiku elektronika labai atpigusi ... gal ir galima ka sugalvoti...

Nu ka pavyzdiui noretusi automatizioti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai del pigios darbo jegos tai pasakysiu jums juokinga dalyka. Pries kelias savaites pateikem pasiulyma atlikti darbus vienai amerikos kompanijai, bet paaiskejo kad pasiulymas buvo pateiktas ir is Indijos .... nepatikesit ..... musu buvo pigesnis :)

Taip kad nenusiminkit :) uz mus kazin ar pigesniu surasi kur :) :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai del pigios darbo jegos tai pasakysiu jums juokinga dalyka. Pries kelias savaites pateikem pasiulyma atlikti darbus vienai amerikos kompanijai, bet paaiskejo kad pasiulymas buvo pateiktas ir is Indijos .... nepatikesit ..... musu buvo pigesnis :)

Taip kad nenusiminkit :) uz mus kazin ar pigesniu surasi kur :) :) :)

manyciau pigesniu dar liko. pvz bulgarai su rumunais. ka tik ikibo i ES, tai dabar plešysis kaip patrake... :)

del automatizavimo. gera tema, tik kad nelabai yra to laiko kazka galvot ir automatizuot, nors visai nieko butu. gal pats ka nors automatizaves esi? pasidalink patirtim.

savo ruoztu galiu pasakyt, kad pas musu uky nieko automatizuoto.. nebent skaitysim lempas, uzsidegancias nuo judesiu. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tai niekuo negaliu pasigirti - savo ukio kolkas neturiu.... tik dokumentus pradedu tvarkytis. Man tai ukininkavimas tik kaip hobis butu. Tai ir mastau ka galima butu automatizuoti taip kad nereiktu tiksliai laiku kasdien i tvarta eiti.

Galvojau aveliu keleta isigyti - galima gi padaryti automatines seryklas, girdyklas elektrinius piemenis, filmavimo kameras, signalizacija isirengti - kad tai butu ne juodas darbas o laisvalaikio praleidimo budas.

Uzeini karta ar pora i diena apziuri ar viskas veikia apsitvarkai ir viskas.

Tai man yra idomu gal kas bande, ar mano kad vistiek jokios naudos.

... O gal turi ideju tik nezino kaip tai padaryti.

Vienintele vykusia automatizacija su gyvuliais pamenu kai bendradarbis pajunge kamera prie interneto kad stebeti kito bendradarbio ziurkenus kai sis isvykes .... tipo kad nereiktu vaziuoti tikrinti ar maisto ir vandens netruksta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tema tikrai nebloga :) aplenkiai mane bonka :D

Kalbant rimčiau turiu mintį automatizuoti grūdų saugojimo bokštus. Pradžiai reiktų tokio dalyko, kaip sužinoti kada bokštas baigia užsipildyti grūdais. mini stebėjimo kameros atkrenta, nes ten tamsu ir labai dulkėta aplinka. Kiek teko domėtis yra specialių daviklių, bet jie ganėtinai brangūs. Taigi klausimas visiems besidomintiems automatika :) koks paprasčiauias ir pigiausias variantas tiktų šiuo konkrečiu atveju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tema tikrai nebloga :) aplenkiai mane bonka :D

Kalbant rimčiau turiu mintį automatizuoti grūdų saugojimo bokštus. Pradžiai reiktų tokio dalyko, kaip sužinoti kada bokštas baigia užsipildyti grūdais. mini stebėjimo kameros atkrenta, nes ten tamsu ir labai dulkėta aplinka. Kiek teko domėtis yra specialių daviklių, bet jie ganėtinai brangūs. Taigi klausimas visiems besidomintiems automatika :) koks paprasčiauias ir pigiausias variantas tiktų šiuo konkrečiu atveju.

Paprasciausias budas kaip nivos bunkeri jungtukas ir skarda savikaina iki 10 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as neesu buves viduje grudu bunkerio, bet jeigu jo virsutinis lygis yra pstovus (t.y. nekintanti riba) tai galima kaip ir tualeto bakelyje - pluduro principu (kotai nujauciu kad kazkas panasaus i nivos atveji).

Galima lazeriu ir fotodiodu.... gali dulkemis uzsinesti...

Galima ir naktinio filmavimo kamera su infraraudonu spinduliu pasvietimu - tik vel beda su dulkemis (jei turi kompiuteri tai tokia buitine poros simtu tikrai nevirsija)

Dar galima pusiau kieta pavirsiu ultragarsu aptikti (kaip echolotas zvejyboje)..... pats paprasciausias :) :) tai padaryk skyle virsuje ir kai prades byreti - uzsipilde :) :)

Galu gale mechnikas teisingai kalba - pakisi mygtuka ar slegio davikli po diafragma (turetu centus kainuoti) ... ir kai grudu sluoksniu uzpila - sujungia ar atjungia grandine ... reiktu kokiam kibire paeksperimentuoti :)

:) vo sugalvojau - imi klizma,ant jos mauni vamzdeli ir isvedi lauk. Lauke ant to vamzdelio uzmauni lenkta stiklini vamzdeli ir ipili siektiek vandens. Pazymi vandens lygi. Kai klizma nuo grudu susispaus - oras pastums vandeni ir tai puikiai matysis stikliniame vamzdelyje.... nu bet as rinkciausi elektronika - patikimiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Na tema tikrai nebloga :) aplenkiai mane bonka :D

Kalbant rimčiau turiu mintį automatizuoti grūdų saugojimo bokštus. Pradžiai reiktų tokio dalyko, kaip sužinoti kada bokštas baigia užsipildyti grūdais. mini stebėjimo kameros atkrenta, nes ten tamsu ir labai dulkėta aplinka. Kiek teko domėtis yra specialių daviklių, bet jie ganėtinai brangūs. Taigi klausimas visiems besidomintiems automatika :) koks paprasčiauias ir pigiausias variantas tiktų šiuo konkrečiu atveju.

Grudu bunkeriu usipildymo davikliai pigiau grybų .Jei idomu pažiurėk kaip irengta SK-5 grudu kombaine ,labai elementariai .

Aš tai pat planuoju irengti davikli tik pernešama nes pas mane yra 64 bunkeriai po 30 tonų ir kaip užsipildo noriu kad duotu signala sandėlininkui .

Yra tokia dėžutė kurioje stovi mikruškė . Dėžutė uždengta minkšta guma grudams spaudžiant guma nuspaudžia mikro kontaktus ir ijungia sirena .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...