Jump to content

Ryšulinis presas (minkšto rišimo)


ramus

Recommended Posts

Lyg ir domina šis daiktas mane, bet stabdo pora momentų:

1. Ar labai beformiai ryšuliai ?

2. Ar tiesa, kad jis prastai riša smulkų šieną ir šiaudus ? (ta prasme ryšuliai greit suyra)

3. Ar kas žino kaip ir kur veriasi kitkašniūris ( gyvenime nesu susidūręs su presais todėl info ar bent nuorodos labai praverstų)

4. Kokių firmų šie presai geriausi ?

P.S. Gal tie kas turi/turėjo šiuos presus paporintų daugiau į ką verta atkreipti dėmesį perkant tokį presą, kokios jų silpnos ir stiprios(jei tokių esama) pusės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojam tokio tipo presa "rivale" tai ka galiu pasakyt kitku forma priklauso nuo sieno jei laiku nusienauta zole neperaugus ir nekieta tai "kitkos" gaunasi isvaizdzios o jei kieta ir peraugus tai kitka prie kitkos "sulimpa" ir buna ap sipesioje presavom ir siaudus bei atola maza zole bet dar nei vienas rysulys nepasileido :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju svecia PLS 750 antrus metus .Privalumai - gera kaina ,ypatingai paprasta, apgalvota konstrukcija ,puikiai veikantis risimas,nesudauzytas,nesukapotas sienas , nedidelis ir lengvas . Trukumai-mazas nasumas , reikia labai apgalvotai susigrebti siena ,nelabai iprasta rysuliu forma ,ir siaip tai yra senoviski daiktai ,gali buti problemu su kai kuriom atsarginem dalim . Mano nuomone- jeigu netingi ir supranti prie technikos ,presuosi iki 10 ha, nesi labai didelis strakalas , gali dometis sitais presais , jeigu nori daug ir greitai neziurint i nieka-tai ne tau .Jeigu dar kas nors idomu-klausk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patys asmeniškai naudojam CLAAS MAGNUM kitkini presą. Ir tikrai galiu pasidžiaugti, kad atkreipiant dėmesį i toki amžiu pačio preso, jis su kaupu atperka visus lūkesčius. Tikrai pritariu, kad labai daug kas priklauso nuo pačios nušienautos žolės būsenos, nes jei žole būna peraugus, ar ilgo šiaudo, kitkos buna sulipusios ir kietesnes.. Patys presuojam virš 10 per sezona. Nors presas tikrai labai nepasižymi našumu, bet savo darbą atlieka puikiai. Ieškojau apie šį maniški presa informacijos apie pagaminimo metus ar manual'o, bet nieko konkretaus neradau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasau kad ysiterpsiu, bet kam reikia eiti i 19 amziu, juk normaliu presu pilna risanciu normalias kitkas irvargo su jais tikrai maziau ir kainos ne tokios jau dideles. :eusa-think:
Reikalas tame ,kad kitkinis presas nori nenori atkerta kitkos krasta ir jei zole stambesne-lieka daug astriu stagaru kas nera labai sveika .ypac arkliams ,o minksto spaudimo presai kokia zole paeme,tokia suriso ir dar tos zoles nedauzo ,tad visi isdziuve lapeliai nenubyra .Ruginiams siaudams ,zinoma, tai yra blogai ,aisku geriau kai juos apsmulkina .Kas del kainos ,tai gero stovio kaina skiriasi apie 2000lt tad jeigu presuoji 4-5 ha tai pakankamai daug. Aplamai-kiek zmoniu, tiek nuomoniu .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Sveiki norejau palausti kas swecia turit kiek darbini leidziat 500 ar 1000 ir nepilnu gazu presuojat? turiu rochlannd principas tas pats tik va 500 jau reikia gazo nemazai nes kitaip sakes nenori ryti ....

Man irgi aktualus šitas klausimas, kadangi sunkiai ryja ir reikia užlaužus gazą varyt, tai sakau gal perjungus į tūkstantį galimėtų važiuot laikant atitinkamai mažesnius variklio darbinius sūkius, bet klausimas ar pakaktų galios :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki norejau palausti kas swecia turit kiek darbini leidziat 500 ar 1000 ir nepilnu gazu presuojat? turiu rochlannd principas tas pats tik va 500 jau reikia gazo nemazai nes kitaip sakes nenori ryti ....

Man irgi aktualus šitas klausimas, kadangi sunkiai ryja ir reikia užlaužus gazą varyt, tai sakau gal perjungus į tūkstantį galimėtų važiuot laikant atitinkamai mažesnius variklio darbinius sūkius, bet klausimas ar pakaktų galios :icon-confused:

Sveiki na galios turi uztekti jei ant 1000 galima puse gazu tada darbinis pilnai 500/paima begiu mazesniu vaziuoti ....pas mane antikvaras traktorius nerandu as jam 1000 apsuku tik 500.. t-40 tipo ir nera 1000 teks ant 500 ..dar norejau paklausti kiek cm pas jus nuo galu sakiu iki pacio dugno ? pas mane buvo 1 cm tai nupjoviau padariau4-5 cm -nes kimsdavo.. nesinori ispjaustyti per daug po to vel atgal lipdyti...ten stovi viskas kietai ta prasme gavus guza jis turi ryti ..vasara norejau isvis ispjauti kas antra sake ...

post-9775-141521830803_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas del 1000 apsuku ,pas mane mtz 52 ,tai ten to nera ,o ir saip neisivaizduoju situ daiktu sukamu tokiu greiciu ,tur but po 100 metru issilakstytu gabalais ,del to kad neryja tai nemanykit su tais senoliais lakstyt kaip su paprastais kitkiniais , as presuoju 1 -2 pavara ,kur visai viena kita smilga tai tik 3 ijungiu .Nemegsta mano svecia dregnesnio sieno ,aisku ir sugrebti reika ploniau kaip forstrytui .O del sakiu pjaustymo ,tai nemanau kad tai iseitis ,bent jau mano prese tos sakes sukasi aplinkui ,nutveria kasni ir paduoda stumokliui o tas jau jau gruda i gerkle ir jei sakes bus aukstai tai to kasnio galas liks priekyje ir stumoklis nusileis ant to kasnio vidurio -rezultatas uzkis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas del 1000 apsuku ,pas mane mtz 52 Sveiki aciu kad paraset galvojau kad neturi niekas tokiu presu , siaip man ir sekesi gerai presuoti tik kai sausas sienas buvo ir 1-2 begiu.. buvau parsivezes sena vilka tai abudu priejom tokios isvados kad reikia patrumpinti ,nes 1cm tik buvo ..as welgeri ziurejau ten ir tas pats tik 4 juosteles stacia plokstuma privirintos -galvoju kad sienas neguletu ant dugno..kiek ziurejau yuotube ten greiciau vaziuoja ..beje apsuku jam truko kai dadejau gazo jis pradejo ryti ..as galvojau kad 1000 apsuku bet puse gazo butu buve kaip tik..sienas jo kur ploniau galima greiciau ..as galvoju ji patobulinti kadangi dirbes su donu 3sezonus truksta ciut spartos :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...