Jump to content

Laizomoji druska TRIUSIAMS


rolandys

Recommended Posts

seip rekomenduociau laizoma karviu druska pirkt su kobaltu. nuperki plyta ir imeti sudauzes i indeli, taip pigiau gaunasi, o kiek pastebejau prekyboje tuos tabletes drusku kaina 2-3-4lt vnt, pagal kieki tai brangu, o sakykim pirkau karvine su mikro elementais+kobaltas tai 10kg plyta 14lt kainavo. supjaustyt su nazofke nesunku, o jei tingiu tai su kuju trenkiu ir fsio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip rekomenduociau laizoma karviu druska pirkt su kobaltu. nuperki plyta ir imeti sudauzes i indeli, taip pigiau gaunasi, o kiek pastebejau prekyboje tuos tabletes drusku kaina 2-3-4lt vnt, pagal kieki tai brangu, o sakykim pirkau karvine su mikro elementais+kobaltas tai 10kg plyta 14lt kainavo. supjaustyt su nazofke nesunku, o jei tingiu tai su kuju trenkiu ir fsio

Ačiū už patarimą. Pasinaudosiu. :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

gal kas žinot kur Vilniuje galima nusipirkti druskos (10kg plytą) ?

Dėkui!

Manau LYTAGROJE, ir bele kokioj kitoj vet vaistineje.

nebutinai pirkt 10kg plyta, yra 1kg yra berots 3kg 5kg. priklausomai kiek triusiu laikai. kai turejau apie 300-500triusiu 10kg ir tai per daug man buvo, nes neduodavau kad ja sutryptu, imesdavau gabaliuka atpjoves arba atskeles ir viskas.

jei dregnoje patalpoje ta druska laikysi ji tisti prades, tai geriau nusipirkt toki kieki kad jis butu artimesnis sunaudojamam kiekiui, o ne tam kad likuti numest kampe ir laikyt 3-6men ar ilgiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

gal kas žinot kur Vilniuje galima nusipirkti druskos (10kg plytą) ?

Dėkui!

Jei Vilniuj negausi - parašyk man. Galiu nupirkt. Mano dukra Vilniuje studijuoja, Santariškėse dirba. Tada perduotų.

ekopasarai, dekui uz patarima.

Tuskute, jeigu Vilniuje nerasiu tai prasysiu pagelbeti :icon-wink: Judu i miesta ieskoti druskos :D

Iki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...