Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Tai cia tos kalbos nuo situacijos , bjauru net klausytis ju. Vos tik isgirdo kad birzose kaina smunka tuoj mazina mums, o kai kyla tai cia jau ukininkams nepriklauso, kaina pardavimo pakyla tik jiems produkcijos pardavejams. Is tiesu tai reiketu kaip nors su tuo pakovoti, sauke steikit kooperatyvus, paaiskejo, kad tas Pienas LT toks pat kaip ir kiti kooperatyvai, zodziu s.. kablelis s...O dar su pieno tyrimais chemijas daro jau nebezinau ar ilgai taip galima tyleti, prisisteige visokiu zemes ukio rumu, asociaciju ir kas is to visiems tik pinigu reikia kad isgyventi, o naudos nulis. Dabartine valdzia kaip suprantu labai toli nuo kaimo ir ju aktualiju jei ministras neskiria nacionalines paramos nuo europines tai cia jau kudai visai. Gal yra aktyviu ir turinciu tam laiko zmoniu paorganizuokim kokios savaites akcija pienas verseliams ar miestieciams dykai, manau savaites uztektu kad stotu linijos ir uzsakymai striktu. Bet cia tikriausiai is utopijos srities danu , belgu mums nepavyti.Tiesa Kapone ar pasirases sutarti si Vilkyskiais esi, nes man tai niekas nesiulo jokiu sutarciu.

Na aš ne pienininkas, bet manau jeigu sueitu didžioji dauguma i kooperatyvus butu visai kitaip. Pasikeistu šneka ir perdirbėjų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I koki kooperatyva siulote eiti nezinau nei vieno kuris atsiskaitytu finansus pries kooperatyvo narius. Niekur nera stebuklu ir tas Pienas LT joks isganymas jam atsiradus jokiu postumiu i geraja puse, moka tiek pat kiek ir kiti, jau cia buvo pridiskutuota siuo klausimu i valias. Kaip su su mesininku kooperatyvu ar buvo kas geriau nieko tik skambus zodziai ir dar viena tarpininka reikia ismaitinti. Visada geriausiai sekasi tiems kaip rusai sako kupi-pradai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I koki kooperatyva siulote eiti nezinau nei vieno kuris atsiskaitytu finansus pries kooperatyvo narius. Niekur nera stebuklu ir tas Pienas LT joks isganymas jam atsiradus jokiu postumiu i geraja puse, moka tiek pat kiek ir kiti, jau cia buvo pridiskutuota siuo klausimu i valias. Kaip su su mesininku kooperatyvu ar buvo kas geriau nieko tik skambus zodziai ir dar viena tarpininka reikia ismaitinti. Visada geriausiai sekasi tiems kaip rusai sako kupi-pradai.

Nu mėsininkam tai tikrai reikalai gerėja. Ir vien dėl to kad asociacijai pradėjo vadovaut normalus žmogus.Tuo pačiu ir stojančiu į ją irgi daugėja, nes mato busima nauda.

O pienininkam nebus naudos iš kooperatyvų tol kol nestos į ji dauguma ūkių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai Renatele yra tu kooperatyvu aplink mane ne vienas tik kai stebiu eile metu kas ten vyksta nera jokio noro stoti i ji, nes naudos nulis. Steigejai tu kooperatyvu tai stojasi rimtai, grazu ziureti....o eiliniai ir lieka eiliniais. O apie mesininkus tai tylu ramu nieko nesigirdi musu kraste ,papasakokit kas ten naujo imeskit nuoroda kokia idomu pasiskaityti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I koki kooperatyva siulote eiti nezinau nei vieno kuris atsiskaitytu finansus pries kooperatyvo narius. Niekur nera stebuklu ir tas Pienas LT joks isganymas jam atsiradus jokiu postumiu i geraja puse, moka tiek pat kiek ir kiti, jau cia buvo pridiskutuota siuo klausimu i valias. Kaip su su mesininku kooperatyvu ar buvo kas geriau nieko tik skambus zodziai ir dar viena tarpininka reikia ismaitinti. Visada geriausiai sekasi tiems kaip rusai sako kupi-pradai.

Sveiki, būtų įdomu sužinoti kiek pieno teikiate, jog norite kad kooperatyvas prieš jus finansinius rodiklius atsiskaitinėtų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei as esu kooperatyvo narys , nei prasau, kad jis man asmeniskai atsiskaitinetu, bet yra taip kad betkokioje organizacijoje yra metiniai ataskaitiniai susirinkimai per kuriuos turetu visiems nariams isdestyti esama padeti , visi turi zinoti viska, skaidrumas pirmas stimulas stoti i ta kooperatyva, bet jeigu jau tu cia manciau tokius argumentus reiski, kad jei nesi 100 tai esu s...gabalas tai dar labiau man tie kooperatyvai bjauresni atrodo , jei jau esi priimtas tai reiskia kad esi reikalingas ir turi viska zinoti statai tonomis ar simtais. Labai jau tu cia suvelei viska, nemanau kad rasi kontraargumentu pateisinti savo poziuri i paprasta eilini zemdirbi kuris savo juodu prakaitu islaiko save ir yra zeminamas ne tik valstybes bet dar ir tokiu kaip tu manciau kurie musu neskaito zmonemis jeigu tonos per diena neprimelzi , bet ir ta tona . O as tai save skaitau smulkia ukininke kuri nezino i kuria puse mesene, ar pienine persigrupuoti galutinai. Dabar melziamu turiu apie 30, dar 8 telycias kurios liepos men bus jau karves, jei viskas laimingai. Zodziu neesu gigantas, bet matant perspektyva galeciau nesunkiai per pora metu apie sesiasdesimt melziamu pasiekti, nes seklinamu 16 telycaiciu metinukiu turiu. Tik galvoju ar verta taip save priristi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir nebandykit zmonems ivaryti nepilnavertiskumo komplekso, kad jei mazai turi esi ubagas, ubagai yra tie kurie plesia is tu kurie ir taip jau maziau turi, ar jusu pienas brangesnis, kad jums moka daugiau, nemanau, ar jusu piena parduotuvese brangiau parduoda irgi nemanau. Tai ataskaitiniame susirinkime iskelkite klausima, pasiulyma, kad moketu visiems vienoda kaina, bukit visi vienodi. Zinokit negaliu tyleti, nes skaudu klausyti ir neuztarti saves ir kitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau koop Pienas LT susirinkimuose nariams viesinamos metines finansines ataskaitos. kiek jos teisingos? cia ir kyladidziausias klausimas, bet gi kazkuo pasitiketi reikia. kaip bebutu, kooperatyve kaina bent jau maziukam ukininkam didesne visada buna, tai jum, neri, pats tinkamiausias sprendimas butu. tikrai negaunat uz parduota pieno zaliava tiek, kiek pristatantis toki pati pieno kieki koop narys. tad is jusu puses svidytis tokiais pareiskimais nekorektiska. juolabiau, kad koop nare net nesate ir buvusi. o kaina dideliem ir maziem visada skyresi, skiriasi ir skirsis, vien del logistikos. logiskai pagalvokite, ar is ukio paimama 3t ar 300l pieno, mazuju paprasciausiai pieno surinkimas brangesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toks jausmas, kad visi ukininkai pakeliui is kauno i klaipeda pakeliui prie autostrados su pieno zarnom laukia. jei po 2 tonas tai reikia paimti is 10-12 ukininku piena, o jei is 30? Pienovezio ikainis minimum 3 Lt/km, surinkimo laikas pailgeja, dokumentu administravimas ir pan. Niekas nieko veltui nedaro. Bet cia tik atmazai ir jokios logikos nera pagal tamstas. Jei as duodu dideli kieki, vadinas ir transportavimas pigesnis, ir nesiruosiu buti labdaros organizacija, kad mano saskaita paiminetu piena is maziuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neri yra visiškai teisi. Niekas nenorės būti darinio vadinamo "kooperatyvu" nariu, tol, kol nebus atskaitomybės ir absoliutaus finansinio skaidrumo. Ir dar realaus vadovybės renkamumo...o ne vietinių carų ar karalių..

tamstai labiau patinka matomai trumpos, bertasiai, kvaraciejai. va tie tai geris. ka siulot vietoj kooperatyvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiais as pareiskimais nesisvaidau, perskaitykit atidziau pasisakymus, visada buvau uz kooperacija zinau ir suprantu, kad tai naudinga tik kad toje kooperacijoje pas mus kaip ir visur kitur dar daug visokiu negeroviu ir ai geriau nesivelti i tokias kalbas kurios kolkas bevaises. Perskaiciau manciaus komentara ir taip pasidare apmaudu uz save ir uz kitus, zodziu jei jau tu statai pienelio nedaug tai tylek ir nevamsek, nes kooperatyvas atsiskaito tik pries tuos kas stato tonomis. Dabar del administravimo jus man pasakykit jei statytojas stato minimalu pieno kieki kuri perka koop. jam raso daugiau vaztarasciu, pieno tyrimu ima daugiau, ilgiau automobilis uztrunka kol istraukia piena, ar trumpiau? Manau taip jei jau koop. yra numates minimalu pieno supirkimo kieki is ukininku tai jau turejo ir paskaiciuoti vidurkius kiek viskas kainuoja kilometrai, administravimas ir pieno kaina vidutine ir ji manau turetu buti vienoda. Dar del kilometru zinau stambiu statytoju prie kuriu nusigauti o ypac pavasari ir rudeni didelis vargas keikiasi vairuotojai ir kuro iseikvoja ir traktoriu samdo kad dasikasti taip kad yra visokiu niuansu ir su tais stambiaisiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neri yra visiškai teisi. Niekas nenorės būti darinio vadinamo "kooperatyvu" nariu, tol, kol nebus atskaitomybės ir absoliutaus finansinio skaidrumo. Ir dar realaus vadovybės renkamumo...o ne vietinių carų ar karalių..

tamstai labiau patinka matomai trumpos, bertasiai, kvaraciejai. va tie tai geris. ka siulot vietoj kooperatyvo?

Na, kaip verslo organizatoriai šitie veikėjai, man, žinoma, patinka.... Nors Kvaraciejus jau nuo arenos tikrai nuplaukęs..

Ir jei pieno ūkių savininkai būtų tokie kryptingai tikslo siekiantys, kaip kad jūsų, kolega, išvardinti žmonės, pieno kainos seniai Lietuvoje būtų kur kas didesnės... O dabar tik matoma ir kartojama : "Kam man stoti į kooperatyvą, jei ten daugiau nemoka" Aklo žmogelio požiūris.... todėl kainos pas mus ir tokios žemos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiais as pareiskimais nesisvaidau, perskaitykit atidziau pasisakymus, visada buvau uz kooperacija zinau ir suprantu, kad tai naudinga tik kad toje kooperacijoje pas mus kaip ir visur kitur dar daug visokiu negeroviu ir ai geriau nesivelti i tokias kalbas kurios kolkas bevaises. Perskaiciau manciaus komentara ir taip pasidare apmaudu uz save ir uz kitus, zodziu jei jau tu statai pienelio nedaug tai tylek ir nevamsek, nes kooperatyvas atsiskaito tik pries tuos kas stato tonomis. Dabar del administravimo jus man pasakykit jei statytojas stato minimalu pieno kieki kuri perka koop. jam raso daugiau vaztarasciu, pieno tyrimu ima daugiau, ilgiau automobilis uztrunka kol istraukia piena, ar trumpiau? Manau taip jei jau koop. yra numates minimalu pieno supirkimo kieki is ukininku tai jau turejo ir paskaiciuoti vidurkius kiek viskas kainuoja kilometrai, administravimas ir pieno kaina vidutine ir ji manau turetu buti vienoda. Dar del kilometru zinau stambiu statytoju prie kuriu nusigauti o ypac pavasari ir rudeni didelis vargas keikiasi vairuotojai ir kuro iseikvoja ir traktoriu samdo kad dasikasti taip kad yra visokiu niuansu ir su tais stambiaisiais.

Paprasciausiai, vietoj 10 ukininku, pienoveziui reikia aplankyti 30 ukininku, manot cia nera skirtumo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neri, niekas Jusu tokia nelaiko, tiesiog jus cia keliat problema, norit vienodu kainu visiems, nors pati net nezadat kooperuotis, o be kooperacijos to tikrai nepasieksit.

Nors mano manymu tai pasiekti tikrai neymanoma... Ekonomika... imk 10 - 20t is vieno, ar ta 10 - 20 tonu susirink is 60? Amortizacija, keliai, atlyginimai ir t.t. Jei moki skaiciuot, tai visiems vienoda kaina niekada nebus...

Visi ta lita uzdirbam sunkiu darbu, ne jus viena. Norit kad moketu vienodas kainas visiem? Prasau, steikit kooperatyva ir dirbkit, mokekit vienodas kainas visiems, jei jau cia tokia aktyvi pareiskeja del tokiu klausimu esat, tai pirmyn, parodykit savo aktyvuma visuomeneje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neri yra visiškai teisi. Niekas nenorės būti darinio vadinamo "kooperatyvu" nariu, tol, kol nebus atskaitomybės ir absoliutaus finansinio skaidrumo. Ir dar realaus vadovybės renkamumo...o ne vietinių carų ar karalių..

tamstai labiau patinka matomai trumpos, bertasiai, kvaraciejai. va tie tai geris. ka siulot vietoj kooperatyvo?

Na, kaip verslo organizatoriai šitie veikėjai, man, žinoma, patinka.... Nors Kvaraciejus jau nuo arenos tikrai nuplaukęs..

Ir jei pieno ūkių savininkai būtų tokie kryptingai tikslo siekiantys, kaip kad jūsų, kolega, išvardinti žmonės, pieno kainos seniai Lietuvoje būtų kur kas didesnės... O dabar tik matoma ir kartojama : "Kam man stoti į kooperatyvą, jei ten daugiau nemoka" Aklo žmogelio požiūris.... todėl kainos pas mus ir tokios žemos..

Siems veikejams paprasciau dirbti, jiems tarpusavyje lengviau susitarti. O musu tai ne vienas tukstantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neri, niekas Jusu tokia nelaiko, tiesiog jus cia keliat problema, norit vienodu kainu visiems, nors pati net nezadat kooperuotis, o be kooperacijos to tikrai nepasieksit.

Nors mano manymu tai pasiekti tikrai neymanoma... Ekonomika... imk 10 - 20t is vieno, ar ta 10 - 20 tonu susirink is 60? Amortizacija, keliai, atlyginimai ir t.t. Jei moki skaiciuot, tai visiems vienoda kaina niekada nebus...

Visi ta lita uzdirbam sunkiu darbu, ne jus viena. Norit kad moketu vienodas kainas visiem? Prasau, steikit kooperatyva ir dirbkit, mokekit vienodas kainas visiems, jei jau cia tokia aktyvi pareiskeja del tokiu klausimu esat, tai pirmyn, parodykit savo aktyvuma visuomeneje...

As laukiau tavo paaiskinimo kodel nesantis kooperatyvui salyginai mazai pieno negali buti pilnaverciu jo nariu . Is tavo pasisakymo as taip supratau. Zinai kiek yra tokiu kurie per diena 10t, 20t melzia? Nesu is kosmoso, si ta suprantu, suprantu ir kooperacijos nauda ir pritariu jos egzistensijai.O kooperatyvo nesteigsiu, ne mano nosiai, nors aciu uz pasitikejima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neri, niekas Jusu tokia nelaiko, tiesiog jus cia keliat problema, norit vienodu kainu visiems, nors pati net nezadat kooperuotis, o be kooperacijos to tikrai nepasieksit.

Nors mano manymu tai pasiekti tikrai neymanoma... Ekonomika... imk 10 - 20t is vieno, ar ta 10 - 20 tonu susirink is 60? Amortizacija, keliai, atlyginimai ir t.t. Jei moki skaiciuot, tai visiems vienoda kaina niekada nebus...

Visi ta lita uzdirbam sunkiu darbu, ne jus viena. Norit kad moketu vienodas kainas visiem? Prasau, steikit kooperatyva ir dirbkit, mokekit vienodas kainas visiems, jei jau cia tokia aktyvi pareiskeja del tokiu klausimu esat, tai pirmyn, parodykit savo aktyvuma visuomeneje...

As laukiau tavo paaiskinimo kodel nesantis kooperatyvui salyginai mazai pieno negali buti pilnaverciu jo nariu . Is tavo pasisakymo as taip supratau. Zinai kiek yra tokiu kurie per diena 10t, 20t melzia? Nesu is kosmoso, si ta suprantu, suprantu ir kooperacijos nauda ir pritariu jos egzistensijai.O kooperatyvo nesteigsiu, ne mano nosiai, nors aciu uz pasitikejima.

Kooperatyvo nariu susirinkime kiekvienas narys turi viena balsa, kokios problemos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai Renatele yra tu kooperatyvu aplink mane ne vienas tik kai stebiu eile metu kas ten vyksta nera jokio noro stoti i ji, nes naudos nulis. Steigejai tu kooperatyvu tai stojasi rimtai, grazu ziureti....o eiliniai ir lieka eiliniais. O apie mesininkus tai tylu ramu nieko nesigirdi musu kraste ,papasakokit kas ten naujo imeskit nuoroda kokia idomu pasiskaityti.

Na reiktu pasidomėt ir pačiai kaip tiem mėsininkam sekasi. Nes info tikrai nemažai būna jei tik paieškai ir pasidomi.

Galit įlisti į asociacijos svetainę, padalyvaut seminare vienam kitam ir bus nemažai info naudingos

O mėsininkam tai perspektyvos neblogos atsiranda ateičiai, jei tik kad vėl neuždusins su reikalavimais kokiais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo uzduotas klausimas ,kiek pristatai pieno, kad nori kooperatyvo ataskaitos. Supratau, kad nuo pieno kiekio kooperatyvas sprendzia pries ka reikia atsiskaitineti, o kas mazareiksmis darinys kurio egzistensija yra menkaverte. Turiu vilties kad taip nera, cia tikriausiai issprudo neapgalvotas argumentas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...