Jump to content

Belarus 82.1 generatorius


Recommended Posts

Sveiki,

Nusipirkau naujus akumuliatorius du po 110Ah ir pas mane generatorius yra 700W,ir jis sakė,kad sugadinsiu akumuliatorius,nes generatorius neužkraus pilnai akumuliatorių..Jis patarė isigyti 1150W generatorių. Ar reikia tokiems akumuliatoriems tokio generatoriaus? Ar nieko nesugadinsiu su tokiu galingu generatoriumi?

Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nusipirkau naujus akumuliatorius du po 110Ah ir pas mane generatorius yra 700W,ir jis sakė,kad sugadinsiu akumuliatorius,nes generatorius neužkraus pilnai akumuliatorių..Jis patarė isigyti 1150W generatorių. Ar reikia tokiems akumuliatoriems tokio generatoriaus? Ar nieko nesugadinsiu su tokiu galingu generatoriumi?

Ačiū :)

Tas ''Jis'' kaimynas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nusipirkau naujus akumuliatorius du po 110Ah ir pas mane generatorius yra 700W,ir jis sakė,kad sugadinsiu akumuliatorius,nes generatorius neužkraus pilnai akumuliatorių..Jis patarė isigyti 1150W generatorių. Ar reikia tokiems akumuliatoriems tokio generatoriaus? Ar nieko nesugadinsiu su tokiu galingu generatoriumi?

Ačiū :)

Nu kad neužraus tai manau tikrai ne, nes užkraus tik per ilgesnį laiką, pas tave du po 110A*H, o genratorius yra 700W tai yra 58 A, tai akumus užkraus po maždaug 4 valandas pilnai nuo 0, jei visą jo srovę skirtum akumams :eusa-whistle: beje 2 po 100A*H gamykla dėjo ir laikė puikiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nusipirkau naujus akumuliatorius du po 110Ah ir pas mane generatorius yra 700W,ir jis sakė,kad sugadinsiu akumuliatorius,nes generatorius neužkraus pilnai akumuliatorių..Jis patarė isigyti 1150W generatorių. Ar reikia tokiems akumuliatoriems tokio generatoriaus? Ar nieko nesugadinsiu su tokiu galingu generatoriumi?

Ačiū :)

Nu kad neužraus tai manau tikrai ne, nes užkraus tik per ilgesnį laiką, pas tave du po 110A*H, o genratorius yra 700W tai yra 58 A, tai akumus užkraus po maždaug 4 valandas pilnai nuo 0, jei visą jo srovę skirtum akumams :eusa-whistle: beje 2 po 100A*H gamykla dėjo ir laikė puikiai

O jei tarkim isigyčiau ta 1150W generatorių nesugadinčiau naujų akumu? nes Dažnai dirbu nakti tai reikia daug sviesos o tada skydelyje krovima rodo ant raudono beveik nulį..Su tokiu galingumo generatoriu gal galėčiau naudoti daugiau šviesos ir krovimas būtų normalus,o to generatoriaus koks nors reguliavimas yra? nes aš tikrai nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažnai dirbu nakti tai reikia daug sviesos o tada skydelyje krovima rodo ant raudono beveik nulį..Su tokiu galingumo generatoriu gal galėčiau naudoti daugiau šviesos ir krovimas būtų normalus

Įsidėk nuo automobilio, pvz Bosch'ą arba Valeo kokių 100 A . Aš taip padaręs ir kitiems rekomenduoju: su 8 halogenais x 55 W dirbu ir neturiu jokių problemų su krovimu. Tiems, kas puls rašyti, jog nelaiko šepetėliai ir t.t. galiu atsakyti. Per du metus eksploatacijos šepetėlius pakeičiau vieną kartą. Ir tai todėl, kad iš šroto paimtam generatoriuje jie buvo beveik pasibaigę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažnai dirbu nakti tai reikia daug sviesos o tada skydelyje krovima rodo ant raudono beveik nulį..Su tokiu galingumo generatoriu gal galėčiau naudoti daugiau šviesos ir krovimas būtų normalus

Įsidėk nuo automobilio, pvz Bosch'ą arba Valeo kokių 100 A . Aš taip padaręs ir kitiems rekomenduoju: su 8 halogenais x 55 W dirbu ir neturiu jokių problemų su krovimu. Tiems, kas puls rašyti, jog nelaiko šepetėliai ir t.t. galiu atsakyti. Per du metus eksploatacijos šepetėlius pakeičiau vieną kartą. Ir tai todėl, kad iš šroto paimtam generatoriuje jie buvo beveik pasibaigę.

Tai čia ant tiek daug halogenų kokį generatorių naudoji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažnai dirbu nakti tai reikia daug sviesos o tada skydelyje krovima rodo ant raudono beveik nulį..Su tokiu galingumo generatoriu gal galėčiau naudoti daugiau šviesos ir krovimas būtų normalus

Įsidėk nuo automobilio, pvz Bosch'ą arba Valeo kokių 100 A . Aš taip padaręs ir kitiems rekomenduoju: su 8 halogenais x 55 W dirbu ir neturiu jokių problemų su krovimu. Tiems, kas puls rašyti, jog nelaiko šepetėliai ir t.t. galiu atsakyti. Per du metus eksploatacijos šepetėlius pakeičiau vieną kartą. Ir tai todėl, kad iš šroto paimtam generatoriuje jie buvo beveik pasibaigę.

tai juk rašė 8

nu jei dirbi daug naktį tai tada dėkis galingesnį nesvarbu ar baltarusišką ar bosch :eusa-think: 100A tai ir bus 1200W

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažnai dirbu nakti tai reikia daug sviesos o tada skydelyje krovima rodo ant raudono beveik nulį..Su tokiu galingumo generatoriu gal galėčiau naudoti daugiau šviesos ir krovimas būtų normalus

Įsidėk nuo automobilio, pvz Bosch'ą arba Valeo kokių 100 A . Aš taip padaręs ir kitiems rekomenduoju: su 8 halogenais x 55 W dirbu ir neturiu jokių problemų su krovimu. Tiems, kas puls rašyti, jog nelaiko šepetėliai ir t.t. galiu atsakyti. Per du metus eksploatacijos šepetėlius pakeičiau vieną kartą. Ir tai todėl, kad iš šroto paimtam generatoriuje jie buvo beveik pasibaigę.

tai juk rašė 8

nu jei dirbi daug naktį tai tada dėkis galingesnį nesvarbu ar baltarusišką ar bosch :eusa-think: 100A tai ir bus 1200W

Na pas mane du akumai po 110Ah ir isidėsiu generatorių 1150W gal bus gerai naktį dirbti su 6 halogenais gal tada krovimo ant raudono nerodys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia ant tiek daug halogenų kokį generatorių naudoji?

Bosch 90 A ( 1080 W).

Na pas mane du akumai po 110Ah ir isidėsiu generatorių 1150W gal bus gerai naktį dirbti su 6 halogenais gal tada krovimo ant raudono nerodys :)

Jeigu tikėti akumuliatorių pardavėjų pasitymais, tai akumuliatorius turi būti įkraunamas 1/10 srovės nuo jo talpos, kas 110 Ah akumuliatoriui būtų 11 A (x2 išeina 22 A). Plius 6 halogenai po 55W (27,5 A) gaunam, kad bendrai sunaudojama bus 49,5 A, kas būtų 594 W. Bet akumuliatorius naudoja didelę krovimo srovę tik iškart po variklio užvedimo, paskui ji palaipsniui nukrinta iki ~4...6 A.

tai juk rašė 8

nu jei dirbi daug naktį tai tada dėkis galingesnį nesvarbu ar baltarusišką ar bosch :eusa-think: 100A tai ir bus 1200W

Tik jau ne baltarusišką !!! Atsikandau su jais, nebenoriu daugiau "šokoladų" :eusa-hand: Tik variklio apsukos nukrenta ir lempos sykiu su jom apsiblausia... Negaliu pakęsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zoidberg teisingai siūlo, rusiški netikę, krauna tik vidutiniais ir didesniais sūkiais, bet ir tai silpnokai. Pas mane 10 halogenų, dar krūva smulkių lempikių, skaičiavau ir dviem priekabom, ir 95A pilnai pakanka. Motoras vos sukasi ir krauna max kiek reikia su visom ijungtom lempikėm.

Jei gaunat didesnį, yra daugiau lempikių, tai ir dėkit. Tiesa diržiukas jau turi būti dvigubas kaip naujesnių belarusų su galingesniu generatorium, arba galit perdaryt kaip pats - vienu plačiu automobilio dirželiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai juk rašė 8

nu jei dirbi daug naktį tai tada dėkis galingesnį nesvarbu ar baltarusišką ar bosch :eusa-think: 100A tai ir bus 1200W

Tik jau ne baltarusišką !!! Atsikandau su jais, nebenoriu daugiau "šokoladų" :eusa-hand: Tik variklio apsukos nukrenta ir lempos sykiu su jom apsiblausia... Negaliu pakęsti.

o tai bosch neapsiblausta? bet juk jei iš lengvos mašinos tas pats 90 A pritaikytas didesniems apsisukimams(ne max 2200 o 6000), tai krovimas gali būt ne koks, ar kažką reguliavai :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nusipirkau naujus akumuliatorius du po 110Ah ir pas mane generatorius yra 700W,ir jis sakė,kad sugadinsiu akumuliatorius,nes generatorius neužkraus pilnai akumuliatorių..Jis patarė isigyti 1150W generatorių. Ar reikia tokiems akumuliatoriems tokio generatoriaus? Ar nieko nesugadinsiu su tokiu galingu generatoriumi?

Ačiū :)

akumuliatoriai kraunasi tada kada reikia, jei jie pasikrove i juos srovė neina taip kad kad ir koks galingas butu generatorius akumams tai jokios "blogos itakos " nebus. tam juose yra "sokoladukai" ir sistemoje stovi krovimo rėlės , kurios atjungia krovima kai jo nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai bosch neapsiblausta? bet juk jei iš lengvos mašinos tas pats 90 A pritaikytas didesniems apsisukimams(ne max 2200 o 6000), tai krovimas gali būt ne koks, ar kažką reguliavai :icon-question:

Neapsiblausia :) Ėmiau iš dyzelinės aubi, todėl žemesni sūkiai nieko blogo nedaro. Krovimas toks, koks priklauso 13,8 ... 14,5 V.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir va nusipirkau audines generatoriu 90A, bandysiu deti. kiek ziurejau, tai ten daug perdarymo nereiks. tempimo juostele perdaryti tik reiks. ziuresim kas gausis, uz generatoriu 30 lt palikau

Jeigu generatorius toks, kaip mano, tai net tempiklio nereikia perdarinėti, tinka originalus.

P1020908-vi.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nusipirkau naujus akumuliatorius du po 110Ah ir pas mane generatorius yra 700W,ir jis sakė,kad sugadinsiu akumuliatorius,nes generatorius neužkraus pilnai akumuliatorių..Jis patarė isigyti 1150W generatorių. Ar reikia tokiems akumuliatoriems tokio generatoriaus? Ar nieko nesugadinsiu su tokiu galingu generatoriumi?

Ačiū :)

akumuliatoriai kraunasi tada kada reikia, jei jie pasikrove i juos srovė neina taip kad kad ir koks galingas butu generatorius akumams tai jokios "blogos itakos " nebus. tam juose yra "sokoladukai" ir sistemoje stovi krovimo rėlės , kurios atjungia krovima kai jo nereikia.

Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Aš šiandien irgi buvau šrote. ieškojau generatoriaus bielkiui. Radau gan nebloga iš mondeo. rašo 14V 40-90A. bet užsišaukė 70lt. tai sakiau pagalvosiu dar. bet toks rimtas atrodo. škyvas netinka, sakė uždės, kokį norėsiu, nes pilna dėžę turi. o tvirtinimas turėtų tikti kokius 3-4mm nupjovus storesnę ausies dalį iš vidaus. nzn, kaip su juostele. bet ten jau baikės. tačiau, generas iš benzino. nebent dėti kuo mažesnį škyvą, kad bent kiek apsukas generatoriaus padidinti. ką manot? verta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Aš šiandien irgi buvau šrote. ieškojau generatoriaus bielkiui. Radau gan nebloga iš mondeo. rašo 14V 40-90A. bet užsišaukė 70lt. tai sakiau pagalvosiu dar. bet toks rimtas atrodo. škyvas netinka, sakė uždės, kokį norėsiu, nes pilna dėžę turi. o tvirtinimas turėtų tikti kokius 3-4mm nupjovus storesnę ausies dalį iš vidaus. nzn, kaip su juostele. bet ten jau baikės. tačiau, generas iš benzino. nebent dėti kuo mažesnį škyvą, kad bent kiek apsukas generatoriaus padidinti. ką manot? verta?

Verta. Jeigu paimsi geram stovį, tai pamirši, kad turi generatorių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, aisku. tada reikes pabandyti uzdeti nupirkus. siandien rietavo turguj buvau tai ten kainos kosmines. uz bosh 120A generatoriu uzsiprase 120 lt. nusispjoviau ir nuejau :D

dar klausimas. pvz, jeigu noreciau uzdeti auto genera ant 82,1 bielkio, kaip reiketu jungti tuos du laidus kur iseina su fyske?

be to jeigu, kam idomu tai lytagroj naujas generatorius 1000W kainuoja 220Lt.

ir dar vienas klausimelis. ar 82,1 akumuliatoriai butinai turi buti vienodo galingumo ar gali ir skirtis? mano dabar vienas akumas mire tai idejau is auto. dabar stovi vienas akumas 125Ah o kitas 75Ah. kokios gali buti pasekmes po tokio ilgesnio naudojimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...