Jump to content

Kur pirkti inkubatorių ir kokį.


bamba

Recommended Posts

Norėčiau pagyvint tema: taigi kaip sakiau ieškau inkubatoriaus, išnaršiau visą internetą, skelbimų portalus ir pan. , bet nieko tinkamo neradau, kad ir pavyzdziui thumb_img.jpg

thumb_img.jpgšitas, kaina labai prieinama prasideda nuo 400lt. Čia turbūt kokie rusiški ar baltarusiški, bet toks nerimtas iš putaplasto, norėtųsi nusipirkt daiktą nevieneriems metams.

Šitoje nuorodoje lyg ir butu tinkamu: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/inkubat ... 17784.html

Ypač Nr.2 gal kas tokį jau naudojat, norečiau atsiliepimų apie juos. Bet va, Made in Kinija :icon-wink:

Taigi jeigu kas nors ne seniai įsigijote pasidalinkit mintimis kas? kur? ir kaip? Ačiū!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau pagyvint tema: taigi kaip sakiau ieškau inkubatoriaus, išnaršiau visą internetą, skelbimų portalus ir pan. , bet nieko tinkamo neradau, kad ir pavyzdziui thumb_img.jpg

thumb_img.jpgšitas, kaina labai prieinama prasideda nuo 400lt. Čia turbūt kokie rusiški ar baltarusiški, bet toks nerimtas iš putaplasto, norėtųsi nusipirkt daiktą nevieneriems metams.

Šitoje nuorodoje lyg ir butu tinkamu: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/inkubat ... 17784.html

Ypač Nr.2 gal kas tokį jau naudojat, norečiau atsiliepimų apie juos. Bet va, Made in Kinija :icon-wink:

Taigi jeigu kas nors ne seniai įsigijote pasidalinkit mintimis kas? kur? ir kaip? Ačiū!

Na iš tiesų Lietuvoje nėra didelio pasirinkimo , kur pirkti inkubatorius. Tie rusiški iš putplasčio gal būtų ir nieko, bet pakankamai sudėtinga nureguliuoti reikiamą temperatūra, bei problemos su jos paskirstymu. Norint ,kad išsiperėtų kuo didesnis procentas viščiukų, reikia kasdien perkelinėti kiaušus iš vidurio į kraštą ir t.t. Situacija tokia, kad geras EU gamintas(teoriškai) inkubatorius tikrai nemaža investicija, bet atsižvelgiant, kad ne vieneriems metams, tai ne tiek ir daug. Žinoma sezono metu jis privalo "dirbt", o ne taip ,kad išperinau sau 100 viščiukų, ir padėjau iki kitų metų...

Beje kinijoje gaminti inkubatoriai, nėra jau toks didelis blogis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tiesiog esantys nuorodoje yra labai maži, o kainą iškelia logistika ir LT mokesčiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nenori už putoplastą mokėti 400 Lt. , tuomet įjungi visą savo išmonę pasitelkus GOOGLe ir pati sau atsisiunti tik už 100Lt., dar pripliusuok muito mokesčius ir pvm, ir pašto paslaugas ir matysi....bet gali viso to ir išvengti, žinojimas ateina su patirtim :lol:

tas kur nuotraukoj, tai labai panašus į ukrainietišką, apie mano kelią perkant inkubatorių plačiau "inkubatoriai KVOČKA" :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Miela Gita, tą temą "inkubatoriai KVOČKA" senai perskaitęs esu. Ir pasitelkus visa išmonę, ta tema neužveda žmogaus ant kelio, nes viskas labai jau abstrakčiai parašyta-paviršutiniškai. Pasižiurėjau specialiai šiandien dar kartą Tavo pasisakymus ir ką? Tu net neužsimini iš kokio gamintojo siunteisi. Man nereikia visos furos inkubatorių, man reikia vieno, ir kad kokybė atitiktų kaina, nes šitie iš putplaščio (esu laikęs rankose ir apžiūrinėjąs) neverti tų pinigų kiek prašo LT. Tas inkubatorius "Kvočka" aš nesakau, kad jis blogas, bet jis toks pigus man pasirodė-iš pigios žalevos pagamintas.O kur dar veikimo peripetijos (perdėk kiaušinius iš centro į pakraščius, dapilk vandens ir pan., aišku tai nesunku padaryt, bet tiesiog neatitinka "kvočkos" techninė specifikacija-parašyta vienaip, o daryk kitaip reikia). Tad jeigu Jums nesunku Gita pasidalinkit mintimis (apie teisinę valstybę, užsakomuosius kelius savikainas ir t.t.) su manim plačiau, jeigu nenorit viešai galit rašyt e-mail: [email protected]

Pagarbiai,

Bamba

P.S. šitas forumas dar man labai patinka tuom, kad - PATS PAKLAUSI, PATS IR ATSAKAI :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu reklamos daryti draugui, bet rekomenduociau cia www.visimalunai.lt paskambine Sergejui galite sakyti nuo Daliaus is Panevezio, ir manau tikrai nuolaidike padarys. Prekes tikrai kokybes atitinka kaina, ju aptarnavima(garantija). Sioje svetaineje dabar informacija tik talpinama, bet prekiu asortimenta tikrai matysite ne maza, o visa info gausite telefonu.

Sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbėjau su Sergėjum....papasakojo žmogelis viska apie inkubatorius,

kuriuos pardavinėjathumb_img.jpg viskas kaip ir buvo aišku iki tol, - tik kaina palankesnė- 340lt +kaina jeigu dar pageidauji kitų grotelių,va. Belieka apsispręst!

Dabar noriu Jūsų visų paklaust ar pirktumėt sau tokį inkubatorių.?

Laukiu atsakymų! Ačiū!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaidelis ir vištelė

Gyveno avariniame name senelis ir senutė. Turėjo jie gaidelį ir vištytę. Susiruošė vieną kartą vištytė su gaideliu riešutauti.

-Per gatve eisit-dairykitės. - perspėjo senelis.

-Išpradžių-į kairį, o gatves viduryje- į dešinę,-priminė senelė.

Įlipo gaidžiukas į lazdyną, o vištytė šaukia:

-Aukščiau nelipk! Prisirišk! Kuo greičiau mesk man riešutą. Kuo didesni!

-Apačioje riešutų nėra! Šaukia gaidelis.-Lipu aukščiau. Tu apsauginius akinius uzsidėk!

-Palikau namie! Mesk daug neplepėjęs!

Užpyko gaidelis. Numetė riešutą ir išmušė vištytei vieną akelę. Vištytė suvalgė riešutėlį ir šaukia:

-Mesk dar! Nevalgyk vienas tiek daug-viduriukus skaudės! Mesk greičiau! Tik atsargiau kreivaranki!

Užpyko gaidelis. Numetė riešutėlį ir išmušė vištytei antrą akelę. Parbėgo vištytė namo raudodama,kad gaidelis ją invalide padaręs.

Tuoj senelis už popieriaus,o senelė - už plunksos ir sako:

-Rašyk,draugas gaidy, pasiaiškinima! Apsvarstysim! Nubausim! Padarysim išvadas ateičiai!

Pagalvojo gaidelis ir parašė:

Š.m rugpjūčio 24d. išėjome su vištyte riešutauti. Kai jau buvau įsiropstęs į lazdyną, pačiu atsakingiausiu momentu lužo viena šaka. Pasekmės vištytė visiems laikams traumuota fiziškai ir morališkai.

Pasikviete senelis lazdyną. Lazdynas parašė:

Lužau todėl, kad ožka pagraužė.

Senelis-teisingas vadovas.Pasišauke ožką. Pagalvojo,pakratė skystą barzdelę ir parašė:

Apgriaužiau lazdynėlį todėl, kad buvau besotiškai alkana. Prašau atkreipti demesį į Jonuko, einančio piemens pareigas, elgesį.Jis visiškai nesidomi pasarų baze, dėl to krinta mano pieningumas ir soclenktynių rodikliai.

Sušaukė senelis komisija nepilnamečių reikalams,iškvietė Jonuką. Apsiverkė Jonukas,nusišluostė nosį ir parašė:

Neganiau ožkos todėl,kad senutė bandelės neiškepė. Be to , prašau mane iš pareigų atleisti (savo noru). Dabar ne tie laikai, jaunimui visi keliai atviri. Gali profsąjungos lešomis įsigyti elektrinį peimenį.

Sušaukė senelis draugiško teismo posėdį. Pakvietė senutę,davė jai lapa popieriaus. Rašyk sako,pasiaiškinimą. Ką darysi senutė rašo:

Neiškepiau bandelės todėl, kad rajono krautuvėje mielių nebuvo. Be to, nusibodo visą laiką virti ir kepti. Dabar lygiosios teises.

-Neišisukinek,pasakė senelis,draugiško teismo pirmininkas.- Skelbiu nuosprendį.

Kalčiausia senelė. Ji pro prištus į savo pareigas žiūrejo ,siūlau jai už tai pareikšti griežtą papeikimą su įrašymu. Dėl tokio požiūrio į darbą nukenčia placios dirbanciųjų masės, dėl tokio aplaidumo įvyksta gamybinių traumų bei nelaimingų atsisitikimų. Vištelei pripažinsim antrojo laipsnio invaliduma ir išskirsim pensiją. Gaidelį nutarėme įspėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sveiki,

turime minciu nuo Naujuju isplesti savo asortimenta ir pradeti prekiauti kokybiskais Olandiskais bei neblogais Italiskais inkubatoriais bei aksesuarais.

Esu girdejes atsiliepimus apie kinietiskus, rumuniskus ir italiskus. ta pacia eile ir kokybe.

Labai noreciau paprasyt forumieciu surasyti pagrindinius reikalavimus bei pageidavimus, kuriuos ivykdzius kaina butu palanki?

ar reikia automatinio vartymo (tai kainuoja papildomai nemazai),

ar reikia kad butu permatomas,

kiek ir kokiu kiausiniu turi tilpti, ar reikia papildomai groteliu kitokio dydzio kiausiniams,

ar reikia 2 termometru, dregmes matuoklio ir t.t.?

ir kiek uz visa tai verta moketi??

is anksto dekoju!

Dmitrijus

http://www.smulkusukis.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...
Sveiki,

pradedame prekiauti naujos kartos itališkais pilnai automatiniais inkubatoriais.

Labai įdomi konstrukcija, pilnai elektronika, perina nuo 96/196 putpelių iki 24/49 žąsų kiaušinių.

Informacija čia:

http://smulkusukis.lt/inkubatoriai

vienas paukštininkas,-nusipirko itališką,-[tas žalios spalvos],-tai pasakė,-'jei tu būtum mano priešas,tai aš jį tau padovanočiau...''.....nesupykit,tokie atsiliepimai.. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

pradedame prekiauti naujos kartos itališkais pilnai automatiniais inkubatoriais.

Labai įdomi konstrukcija, pilnai elektronika, perina nuo 96/196 putpelių iki 24/49 žąsų kiaušinių.

Informacija čia:

http://smulkusukis.lt/inkubatoriai

vienas paukštininkas,-nusipirko itališką,-[tas žalios spalvos],-tai pasakė,-'jei tu būtum mano priešas,tai aš jį tau padovanočiau...''.....nesupykit,tokie atsiliepimai.. :icon-mrgreen:

Sveiki,

nesupykit, bet norėčiau konkrečių argumentų, o ne vaikiškai pasireiškiančių ambicijų ar šmeižto.

Visas prekes prieš siūlydami parduotuvėje išbandome patys, ir tik jei tai yra kokybiška ir gerai veikianti prekė, paleidžiam į pardavimą. Patys išperinom, mums patiko.

Iki šiol sulaukėme tik teigiamų atsiliepimų ir vieno komentaro - kad netelpa stambiųjų žąsų kiaušiniai (apie ką perspėjam kiekvieną pirkėją).

Taigi prašau paminėti konkretų argumentą, kodėl "tik priešui galima padovanoti", tai mums yra labai svarbu.

Ačiū

Dmitrijus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

pradedame prekiauti naujos kartos itališkais pilnai automatiniais inkubatoriais.

Labai įdomi konstrukcija, pilnai elektronika, perina nuo 96/196 putpelių iki 24/49 žąsų kiaušinių.

Informacija čia:

http://smulkusukis.lt/inkubatoriai

vienas paukštininkas,-nusipirko itališką,-[tas žalios spalvos],-tai pasakė,-'jei tu būtum mano priešas,tai aš jį tau padovanočiau...''.....nesupykit,tokie atsiliepimai.. :icon-mrgreen:

Aš taipat viena žmogų pažystu taip sakantį , kuris pabandė keleta kartų ta itališka ir sakė kad brangių kiaušinių negadins daugiau.

Kiek pasakojo tai labai reguoja į patalpos temperatūra ir nespėja regulioutis tiksliai temperatūros, ko pasekoje arba perkaitina arba sušaldo kiaušinius. Tas žmogus net kita tikslų termometra elektroninį naudojo kontroliai ir kas keista temperatūrai plaukiojant inkubatorius rodo kad viskas gerai , reiškia nepasiskirsto šiluma tolygiai arba reguliatorius tik gera temp. moka rodyt.

Kita moteris irgi tokį naudoja ir išperina jis tikrai neitin gerai , nes išsirite viščiukai turi defektų kuriuos sukelia temp. svyravimas.

Pvz. iš 12 kiaušinių kurie vystėsi išsirito tik du viščiukai.

Jai visa perėjmo laika patalpoj laikyt vienoda temperatūra , tai gal ir viskas gerai būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taipat viena žmogų pažystu taip sakantį , kuris pabandė keleta kartų ta itališka ir sakė kad brangių kiaušinių negadins daugiau.

Kiek pasakojo tai labai reguoja į patalpos temperatūra ir nespėja regulioutis tiksliai temperatūros, ko pasekoje arba perkaitina arba sušaldo kiaušinius. Tas žmogus net kita tikslų termometra elektroninį naudojo kontroliai ir kas keista temperatūrai plaukiojant inkubatorius rodo kad viskas gerai , reiškia nepasiskirsto šiluma tolygiai arba reguliatorius tik gera temp. moka rodyt.

Kita moteris irgi tokį naudoja ir išperina jis tikrai neitin gerai , nes išsirite viščiukai turi defektų kuriuos sukelia temp. svyravimas.

Pvz. iš 12 kiaušinių kurie vystėsi išsirito tik du viščiukai.

Jai visa perėjmo laika patalpoj laikyt vienoda temperatūra , tai gal ir viskas gerai būtų.

Italiskas Italiskam nelygus, jei kazkas nupirko is turgaus arba is kazkur kitur zalia inkubatoriu tai nereiskia kad jis tos pacios firmos kaip prekiauja Dmitrijus zaliais ir Italiskais. Kinietis taip pat gali pagaminti zalia tokios pat formos inkubatoriu ir jam uzdeti kad ir Vokiska, Prncuziska ar kitos garsios firmos pavadinima esanti tam tikroje pasaulio salyje. Tad reiktu paklausti tu zmoniu kurie skundesi ar tikrai pirktas inkubatorius pas Dmitriju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taipat viena žmogų pažystu taip sakantį , kuris pabandė keleta kartų ta itališka ir sakė kad brangių kiaušinių negadins daugiau.

Kiek pasakojo tai labai reguoja į patalpos temperatūra ir nespėja regulioutis tiksliai temperatūros, ko pasekoje arba perkaitina arba sušaldo kiaušinius. Tas žmogus net kita tikslų termometra elektroninį naudojo kontroliai ir kas keista temperatūrai plaukiojant inkubatorius rodo kad viskas gerai , reiškia nepasiskirsto šiluma tolygiai arba reguliatorius tik gera temp. moka rodyt.

Kita moteris irgi tokį naudoja ir išperina jis tikrai neitin gerai , nes išsirite viščiukai turi defektų kuriuos sukelia temp. svyravimas.

Pvz. iš 12 kiaušinių kurie vystėsi išsirito tik du viščiukai.

Jai visa perėjmo laika patalpoj laikyt vienoda temperatūra , tai gal ir viskas gerai būtų.

Italiskas Italiskam nelygus, jei kazkas nupirko is turgaus arba is kazkur kitur zalia inkubatoriu tai nereiskia kad jis tos pacios firmos kaip prekiauja Dmitrijus zaliais ir Italiskais. Kinietis taip pat gali pagaminti zalia tokios pat formos inkubatoriu ir jam uzdeti kad ir Vokiska, Prncuziska ar kitos garsios firmos pavadinima esanti tam tikroje pasaulio salyje. Tad reiktu paklausti tu zmoniu kurie skundesi ar tikrai pirktas inkubatorius pas Dmitriju.

Taip, abudu pirkti tikrai iš dmitrijaus , tik idomu kaip ten dmitrijui taip pavyko daug išperinti pirmu bandymu.

Žodžiu kas pirksit ta itališka, reiks palaikyt ir ten kur jis stovės pastovia temperatūra.

Ir juk tas pas dmitrijų nebūtinai italijoj gali būt gamintas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

RLZyTBklvNY


man patinka šitas. tokį, tik didesnį pasigaminau pats. daugiausiai kainavo dregmėmatis ir termometrai digitaliniai. šviesos reguliatorius maximoj gal 7 LT, na ventiliatoriukas kompų parduotuvėje . na taip reikia apversti vis. na ko nepadarysi pradžiai, aišku su brangiais kiaušiniais gal kiek rizikinga. tačiau pamėginimui (pradedantiems) kartais ir ne tik turėtų tikti. energijos sunaudojimas minimalus. šiluma gerai laikos. na pas man 10cm sienelės.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...