Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Pernai dali lauku purskiau cc atskirai dali visai neneudojau skirtumo nebuvo, saltu oru tas ccc nieko praktiskai neveikia tai po 05 litro del sventos ramynes kur yra isgulimo rizika pilam pagrinda isgulimui padarys antras trumpinimas. Isgulimo isvengti galima subalansavus tresima paselio tankuma ir ligotuma, atskira diskusija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra pas mane tokiu sviesiu vietoje isvis sustojusiu lopineliu. Matyt del dirvozemio. Gave 75 N vm. Porai lauku esu daves po 120 N vm tai zymiai stipresni ir grazesni kvieciai. Isvados kitiems metams jau padarytos. Savaitgali ar po, kaip duos orai, aminorugstys mikro magnio sulfatas ccc gal dar karbamido bandysim pust. 30 fazes dar nera ben pas mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44 minutes ago, tadasjo pranešimas:

Yra pas mane tokiu sviesiu vietoje isvis sustojusiu lopineliu. Matyt del dirvozemio. Gave 75 N vm. Porai lauku esu daves po 120 N vm tai zymiai stipresni ir grazesni kvieciai. Isvados kitiems metams jau padarytos. Savaitgali ar po, kaip duos orai, aminorugstys mikro magnio sulfatas ccc gal dar karbamido bandysim pust. 30 fazes dar nera ben pas mane

O kam magnio sulfatas. Magnio ir taip perteklius dirvozemy ir augaluos . Kas turit Agrikono dirvozemio tyrimus , gali patvirtinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Mantas2342 pranešimas:

Kaip sakot ar paduot dabar sulfatą ar laukt po savaitgalio kai orai pagerės ir tada duot?

Aš asmeniškai šiandien tręšiu su sulfatu. Tiesiog tų darbų susikraus ir taip daug už kelių dienų, kad nespėsiu suktis, su purškimais, o dar ir pasėti yra likę 3 dienom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...