Jump to content

srutu lagunos


constant

Recommended Posts

gyvenu vienkemy tai del to amonijako garavimo nera bedu, niekas nepasiskus, o ir yra specelus chemikalai kurie stabdo rugimo procesa ir smarve.miksery zadu pats pasidaryti, nera nieko ten gudraus ko neiseitu paciam pasidaryti, del duobes kasimo ir nematau dideliu problemu nes galima iskelti y austy stipriai, pas mane grunto nereikalingo yra y vales, nes kai ejo melioracija iskase kanalus ir liko kruvos suverstos mano zemeja. zinoma monolitas butu tobula, bet tam visgi reikia nemazu lesu, o ta duobe su plevele atlieka tapacia funkcija (zinoma ilgaamziskumas jos neaiskus) vakar apsiziurejau rezervuara is pamatiniu bloku, zinoma ir nepigu gaunasi, bet yra apie ka taippat pamastyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gyvenu vienkemy tai del to amonijako garavimo nera bedu, niekas nepasiskus, o ir yra specelus chemikalai kurie stabdo rugimo procesa ir smarve.miksery zadu pats pasidaryti, nera nieko ten gudraus ko neiseitu paciam pasidaryti, del duobes kasimo ir nematau dideliu problemu nes galima iskelti y austy stipriai, pas mane grunto nereikalingo yra y vales, nes kai ejo melioracija iskase kanalus ir liko kruvos suverstos mano zemeja. zinoma monolitas butu tobula, bet tam visgi reikia nemazu lesu, o ta duobe su plevele atlieka tapacia funkcija (zinoma ilgaamziskumas jos neaiskus) vakar apsiziurejau rezervuara is pamatiniu bloku, zinoma ir nepigu gaunasi, bet yra apie ka taippat pamastyti

Tavo atvejui tik apie lagūna galvok ir bus gerai !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Pigiausias variantas iš HDPE membranos. Skaičiuokit taip, kad žemės darbus gali pasidaryti pats ar kaimyną pasamdyti kasimui. Taigi žemės darbų kaina - susitarimo reikalas, sakykim. Membranos įrengimas iki 40 lt/m2 priklausomai nuo storio. Jei kam įdomu dėl membranos įrengimo, klauskit į PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

gal kas nors gali pasidalinti firmų, įrenginėjančių srutynus, kontaktais? Reikia gyvenvietėje į žemę įkasti ir iš monolito arba blokų padaryti 6x27x2,7 rezervuarą.

Taip pat gal kam teko domėtis iš kur gauti perdengimo ploksčių arba alternatyvų, kad ant perdengimo galėtų važiuoti traktorius (apie 5t). Kolkas sukontaktavom tik su tinginiais, kurie šaukia, kad tokia plokstę neapsimoka gamint, jas gamina tik vilniuje ir jiem kur kas paprasčiau būtų padaryti virš žemės toli nuo tvarto, o siurblį ir kt jau pirkitės... Ačiū kas galėsit padėti arba šiaip patirtimi pasidalinti. Jeigu yra konkrečių firmų atstovai forume, gali man parašyti į PM. Jeigu ką sutartume, sprendimai būtų daromi labai greitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...