Jump to content

MF 2640 PADEKIT


Recommended Posts

Butu gerai ji pamatyti. Nors tiesa sakant dideliu vilciu neturiu kad ten bus kas nors aiskiai parodita kaip isardyti, nes buvau pas keskinius ziurejau ir nieko gero nepamaciau lyg ir atsipalaiduoja pradeda judeti bet istraukti negaliu :( .

Gal kas esate arde ta vieta?

Tiesa kaip galeciau susirasti tave ir pamatyti ta kataloga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas ardete nebutinai 2640 gal visu MF panasi si vieta, bukite graugiski kolegos padekit man, gaila pinigeliu isleidziamu tepaliukui, juk ne MG- 10 pilasi :(
Pabandiki pasiskambintisituo numeriu 865956800 nes sake kad ilga laika juos remontavo
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as isemiau pirmus stovincius purvasargius, paskui stovejo fikcuojantys ziedai tokie keisti isukami, uz ju matesi kazkokios metalines ivores, bet ju istraukti niekaip neistengiau, dar salia asies kaireja puseje yra toks varstas ji issukus pradejo judintis asis bet istraukti niekaip negalejau nei asies nei ivoriu. Patark kaip isemiai tas ivores gal koki sjomnika buvai susimeistraves :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti kad viduj ant tos ašies yra prijungta jėginio reguliatoriaus traukė ar dar kas..Nežinau kaip ten užpakalis atrodo,bet gal per kokį dangtelį ar darbinį eitų pažiūrėt.Kažkas panašaus yra pas renault.Nes užsienietiškų jėginiai reguliatoriai reaguoja nuo tos ašies apkrovimo.

labai panasu kad kazkas yra prijungta, bandziau nuimti dangti esanti virs darbinio, tai tiek turejau strioko kad neklausk :D , issukus visus varstus ir pajudinus ji nustume spiruokle ir iskrito dantratis su guoliu, teko papluseti kol sukisau atgalios, dabar bijau ka ir judinti ko nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas ardete nebutinai 2640 gal visu MF panasi si vieta, bukite graugiski kolegos padekit man, gaila pinigeliu isleidziamu tepaliukui, juk ne MG- 10 pilasi :(
Pabandiki pasiskambintisituo numeriu 865956800 nes sake kad ilga laika juos remontavo

Zinai labai panasu kad as i ji esu jau kreipesis pries pora metu, buvau subarstes sankaba tad teko keisti diskus, ir kreipiausi pas asmeni panasiu tel numeriu tik galas......200, renontas prasidejo klaikiose dirbtuvese tik gerai kad turejo kompiuterini kataloga ji isstudijaves pradejo darba......... Isarde po ilgu apmastimu ir dvejoniu, man net neramumas jaqu buvo pradejas imti, beardidamas sulauze spiruokle, tad abejoju ar jis yra daug ardes jai nezino sandaros

O gal tai visai kitas zmogus reikes susukti, anas buvo is Vilkaviskio raj, berots Zaliosios gyvenvietes

P.s. jo nezinojimas (sulauzita spiruokle) kai uzsakiau ja ir atveze asejo 740lt :icon-eek: o disku kaina apie 2800 atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti kad viduj ant tos ašies yra prijungta jėginio reguliatoriaus traukė ar dar kas..Nežinau kaip ten užpakalis atrodo,bet gal per kokį dangtelį ar darbinį eitų pažiūrėt.Kažkas panašaus yra pas renault.Nes užsienietiškų jėginiai reguliatoriai reaguoja nuo tos ašies apkrovimo.

labai panasu kad kazkas yra prijungta, bandziau nuimti dangti esanti virs darbinio, tai tiek turejau strioko kad neklausk :D , issukus visus varstus ir pajudinus ji nustume spiruokle ir iskrito dantratis su guoliu, teko papluseti kol sukisau atgalios, dabar bijau ka ir judinti ko nezinau.

:) .Bet tik tokiu būdu ir gali kažką sužinot ir patirties įgyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Ta ašį stumdydamas kairėn-dešnėn su kieta užlenkta viela ar atsuktuvu išsitraukiau tas įvores, nes jos kazkiek juda kadangi ant jų viršaus ir jų viduje yra guminiai žiedai.

Pasinaudojes tavo patarimu, istraukiau tas ivores :D , tik stai beda pas mane jokiu guminiu ziedeliu nera, toks jausmas kad tos tik ivores ir laiko tepala, nes uz ju toliau jau nieko nera, dabar mastau gal man nunesti tas ivores pas tekintoja ir kad jis isgriaustu griovelius ziedeliams :icon-rolleyes: , gal tai padetu sustabdyti tepaliuka?, kaip manote?

Pasakyk ziedelai buvo ir isorineje ir vidineje ivores puseje? man toks jausmas kad juda daugiau is vidines kur stovi asis..........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...