Jump to content

Įranga mėsiniams galvijams


ricardaas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Kiek žinau tai 1 kamera kaip Maximoj,na kur sukiojasi ir gerai pritraukia,tai ji stovi fermos viduryje.Kitos 3 kameros į mociono aikšteles.

Transliuoja tiesiogiai belaidžiu internetu į šeimininko kompą namuose,už kelių km nuo fermos.

Gal pats šeimininkas parašys tiksliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Storis kvadratiniu 2mm, apvaliu vamzdziu lygtais panasiai. Paturos atrodo 1,5mm, del to ir svoris mazesnis.

Seip nemazai apvalaus vamzdzio pats turejau, nes pirkti nauja brangoka. Tas kvadratinis, kurio daugiausiai reikia, litagroje kainuoja netoli 6lt/m. Vienai paprastai tvorelei reikia apie 24m.

Toks ir saunuolis, tiesiog ziuri kaip pigiau ir tiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Storis kvadratiniu 2mm, apvaliu vamzdziu lygtais panasiai. Paturos atrodo 1,5mm, del to ir svoris mazesnis.

Seip nemazai apvalaus vamzdzio pats turejau, nes pirkti nauja brangoka. Tas kvadratinis, kurio daugiausiai reikia, litagroje kainuoja netoli 6lt/m. Vienai paprastai tvorelei reikia apie 24m.

Toks ir saunuolis, tiesiog ziuri kaip pigiau ir tiek...

Vis tiek šaunuolis :D Pigumas pigumu, bet tam reikia ir nemažai darbo o vat būtent šitas ir sustabdo dalį žmonių.

Dalis galvoja kam čia vargt jei gali per parama pasiimt ir dar tipo pigiau gaunasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalis galvoja kam čia vargt jei gali per parama pasiimt ir dar tipo pigiau gaunasi :)

Na aš būtent taip ir galvoju.Ir ne "dar tipo pigiau gaunasi" o faktas kad pigiau gaunasi.

Va faktai:

1.Lenkiška cinkuota Patura kopija 1,7*3m be PVM 335Lt-jei per paramą atsiimi 50proc-kainuos savų pinigų 167,5Lt,

jei nenašiose žemėse-kompensuoja 60proc. tai savų pinigų tokia tvorelė gaunasi tik 134Lt.

2.lietuviškos Panevėžio gamybos 1,7*3m be PVM kainuoja 266,63Lt-jei per paramą atsiimi 50proc-kainuos savų pinigų 133,31Lt

jei nenašiose žemėse-kompensuoja 60proc. tai savų pinigų tokia tvorelė gaunasi tik 106,65Lt.

Ir pristato į namus,nei vamzdžių pirkti,nei virinti.

O zombiui išėjo virš 200Lt.

Pagirtinas zombio darbas,tikrai maladiec,bet aš tik faktus pateikiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalis galvoja kam čia vargt jei gali per parama pasiimt ir dar tipo pigiau gaunasi :)

Na aš būtent taip ir galvoju.Ir ne "dar tipo pigiau gaunasi" o faktas kad pigiau gaunasi.

Va faktai:

1.Lenkiška cinkuota Patura kopija 1,7*3m be PVM 335Lt-jei per paramą atsiimi 50proc-kainuos savų pinigų 167,5Lt,

jei nenašiose žemėse-kompensuoja 60proc. tai savų pinigų tokia tvorelė gaunasi tik 134Lt.

2.lietuviškos Panevėžio gamybos 1,7*3m be PVM kainuoja 266,63Lt-jei per paramą atsiimi 50proc-kainuos savų pinigų 133,31Lt

jei nenašiose žemėse-kompensuoja 60proc. tai savų pinigų tokia tvorelė gaunasi tik 106,65Lt.

Ir pristato į namus,nei vamzdžių pirkti,nei virinti.

O zombiui išėjo virš 200Lt.

Pagirtinas zombio darbas,tikrai maladiec,bet aš tik faktus pateikiau.

Faktas toks, kad šiuo metu negaliu naudotis jokia parama, tačiau aptvaro reikia man jau dabar. Tai yra svarbiausia.

Kitas faktas, panevėžiečiai pasakė nebegamins ir pasiūlė patūra. Be to kai taip suvirinta, gal ir pats nelabai norėtum jų pirkt.

200lt su trupučiu gavosi jau su pvm. Be to, pats nevirinau. Tai ta kaina bendra su darbu. Kaimo žmogelis kelias savaites turėjo darbo. Ar tai blogai?

Paturos slankiojančios durelės kainuoja 985+pvm, man gavosi apie 300lt. Tvorelė su durimis paturos 590lt+pvm, man apie 300lt. Paturos vartai 1480+pvm, man apie 500lt. Sutinku, kad paprastas tvoreles geriau pirkti su parama. Bet kitus priedus gaminantis gaunasi pigiau nei naudojantis parama.

Tai štai tau ir faktai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Dalis galvoja kam čia vargt jei gali per parama pasiimt ir dar tipo pigiau gaunasi :)

Na aš būtent taip ir galvoju.Ir ne "dar tipo pigiau gaunasi" o faktas kad pigiau gaunasi.

Va faktai:

1.Lenkiška cinkuota Patura kopija 1,7*3m be PVM 335Lt-jei per paramą atsiimi 50proc-kainuos savų pinigų 167,5Lt,

jei nenašiose žemėse-kompensuoja 60proc. tai savų pinigų tokia tvorelė gaunasi tik 134Lt.

2.lietuviškos Panevėžio gamybos 1,7*3m be PVM kainuoja 266,63Lt-jei per paramą atsiimi 50proc-kainuos savų pinigų 133,31Lt

jei nenašiose žemėse-kompensuoja 60proc. tai savų pinigų tokia tvorelė gaunasi tik 106,65Lt.

Ir pristato į namus,nei vamzdžių pirkti,nei virinti.

O zombiui išėjo virš 200Lt.

Pagirtinas zombio darbas,tikrai maladiec,bet aš tik faktus pateikiau.

Faktas toks, kad šiuo metu negaliu naudotis jokia parama, tačiau aptvaro reikia man jau dabar. Tai yra svarbiausia.

Kitas faktas, panevėžiečiai pasakė nebegamins ir pasiūlė patūra. Be to kai taip suvirinta, gal ir pats nelabai norėtum jų pirkt.

200lt su trupučiu gavosi jau su pvm. Be to, pats nevirinau. Tai ta kaina bendra su darbu. Kaimo žmogelis kelias savaites turėjo darbo. Ar tai blogai?

Paturos slankiojančios durelės kainuoja 985+pvm, man gavosi apie 300lt. Tvorelė su durimis paturos 590lt+pvm, man apie 300lt. Paturos vartai 1480+pvm, man apie 500lt. Sutinku, kad paprastas tvoreles geriau pirkti su parama. Bet kitus priedus gaminantis gaunasi pigiau nei naudojantis parama.

Tai štai tau ir faktai.

post-6105-141521835159_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek tokios stakles kaštuoja? Galima gi pasigaminti...

Prancūzų gamybos (tipo kaip patura) 8000lt+pvm. Kolega nusipirko prieš keletą savaičių.

Manau, kad už kokias 3000lt galima butu pasigamint

Be to, neįsivaizduoju mėsinės galvijininkystės be šio daigto, pvz. kraujo paėmimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek tokios stakles kaštuoja? Galima gi pasigaminti...

Prancūzų gamybos (tipo kaip patura) 8000lt+pvm. Kolega nusipirko prieš keletą savaičių.

Manau, kad už kokias 3000lt galima butu pasigamint

Be to, neįsivaizduoju mėsinės galvijininkystės be šio daigto, pvz. kraujo paėmimas

O iš kur pirko jūsų kolega ? Nes mes pigiausiai radom tai 8500+pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek tokios stakles kaštuoja? Galima gi pasigaminti...

Prancūzų gamybos (tipo kaip patura) 8000lt+pvm. Kolega nusipirko prieš keletą savaičių.

Manau, kad už kokias 3000lt galima butu pasigamint

Be to, neįsivaizduoju mėsinės galvijininkystės be šio daigto, pvz. kraujo paėmimas

O iš kur pirko jūsų kolega ? Nes mes pigiausiai radom tai 8500+pvm

uz 3000 kazin ka pasidarysi;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek tokios stakles kaštuoja? Galima gi pasigaminti...

Prancūzų gamybos (tipo kaip patura) 8000lt+pvm. Kolega nusipirko prieš keletą savaičių.

Manau, kad už kokias 3000lt galima butu pasigamint

Be to, neįsivaizduoju mėsinės galvijininkystės be šio daigto, pvz. kraujo paėmimas

O iš kur pirko jūsų kolega ? Nes mes pigiausiai radom tai 8500+pvm

uz 3000 kazin ka pasidarysi;)

uz 3000 nepadarys padarys uz 4 :) tik ne uz tokia kaip jusu kainos kosmosas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

ka manot apie tokia sildoma girdykla? salto tipo tvarte? at kas naudojate tokias?

Šildoma girdykla su tūriniu vožtuvu S-41

Emaliuota, ilgaamžė;

Vamzdinis (tūrinis) vožtuvas;

Vandens tėkmės greitis iki 20 l/min;

Apšildoma specialiu 80 W arba 160 W elementu (tenu) iš vidaus. Vandens jungtis apvyniojama apšildančiu kabeliu ir apsaugoma nuo kontakto su gyvuliais;

Pastatoma ant specialaus storo plastiko stovo 40 cm, 60

http://www.bggroup.lt/dialog.foto.php?i ... 1&imgh=446

http://www.bggroup.lt/?lt=1155729024

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...