Jump to content
Donatas

Pasidžiaukime

Recommended Posts

Aš irgi tuo įsitikinau, tai labai geras sprendimas. Bet kai jau bus šilta ir bus dar ėriukų, jos nekabinsiu, nes esu tikra, kad sveikus ėriukus reikia grūdinti:) Aš lempą naudoju tik silpniems ir per šalčius.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar sulaukeme pirma karta trynuku du avinukai o paskutine gimusi pati didziausia avyte avis visus pripazino stebejau ar visi pazys siandien visi sveiki ir judrus :) visi maziukai po raudona lempa

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

visos avys jau apsieriavo trys po tris ir dvi po du is ju 7 aveles ir 6 avinukai visi sveiki strakalioja labai norejome aveliu nes pernai buvo tik viena mes labai dziaugiames :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
visos avys jau apsieriavo trys po tris ir dvi po du is ju 7 aveles ir 6 avinukai visi sveiki strakalioja labai norejome aveliu nes pernai buvo tik viena mes labai dziaugiames :D

SVEIKINU, sekmes auginant :eusa-clap: O kokia veisle?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
nelabai supratau kaip bet mano vien jaunikle apsierevo budama nepilnai 11 men. aisku nuo 2 men visa laika lakste kartu su baronu. osako kad avis kergesi nuo 8 men.

8 mėn. lyt. subręsta, bet susikergti gali daug anksčiau. Ir tie 8 mėn irgi dar ne rodiklis, nes skirtingų veislių skirtingai bręsta. Mėsinės vėliau, o tokios kaip Romanovo - anksčiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dar ir kailiagraužiais/plunksnagraužiais nuo vištų gali užsikrėsti, nors mes vis vien laikome visus kartu, tradiciškai. Rudenį profilkatiškai tvartą baltinome kalkėmis, tą patį darysime ir pavasarį, tai gal ir tų plunksnagraužių nebus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...