Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

pagaliau ir aš sulaukiau pirmosios avines, pirmos vados :D

taip man jos šiemet kazkaip sunkokai kergesi :eusa-think:

bet kad jau uzderejo, tai net 14, o jau mazuliukai kokie

kazin kaip ji cia man juos uzaugins ir kiek ju uzaugs

nes po 10 kur atvede belges buvo, tai auga po 8

Maniškė 14 atvedė. Jau 2 savaitės. Tvarkosi puikiai. Bet ją labai daržovėmis, obuoliais lepinu. Grūdų tai vienų, tai kitų vis pasėju ir sudaiginus duodu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, esu Ernestas, norejau siokios tokios informacijos, kai buvau vaikas vaikysteje teko auginti triusius zinoma, nebuvo itin sunku neteko susidurti su ligomis, auginau apie 20 30 triusiu, bet kadangi prasidejo mokslai tada viska pardaviau ir viskas, dabar baigiau mokslus, ir mastau pradeti vel viska, zinoma turiu jau siokios tokios patirties, siuos gyvunelius myliu ir rupinuosi, nesakau kad tai galetu buti mano pragyvenimo saltinis, taciau papildomas uzsiemimas ir papildomi pinigai tikrai nebutu pro sali. dabar galvoju pasiimti 10 15 pateliu ir suleist su patinu, taigi noriu paklaust, kaip yra su realizavimu,ar juos perka pastoviai, rinka stabili ? nes zadu auginti iki 100 triusiu. zinoma neatmetu to, kad juos skiepyt ir visa kita. pats zinau kad jaunikliai buna kad ir neisgyvena o buna kad ir 15 isgyvena is vienos vedos. :icon-rolleyes::icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matot, ta patirtis tik tokia, kada buvau 12 metu, tai noris siokios tokios naujesnes informacijos :lol: na zinoma pelno is desimt gal ir nebus, bet pagalvojus kad jei viskas tvarkingai jos atsiveda tarkim po 5 4 triusiukus, ir tvarkingai paauga, galima planuot pirkti daugiau pateliu, as nekalbu apie pusmetini auginima, galvoju apsiimt tuo dvejus metus ir tik taada ziuret ir rimtesni pelna :):icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat dabar vargstu, dirbu kiekviena diena narvukus, kad butu patogus triusiam ir paciam, ir nuo draugu daug ju gavau uz dyka, triusiu paprastu dabar jau isigijau irgi nebrangiai, dabar beliko nusipirkti kelis veislinius, tai gal ka galetumet patart, kokios veisles triusiukai atparesni ligom, ir nera jau tokia lepnus? :):):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat dabar vargstu, dirbu kiekviena diena narvukus, kad butu patogus triusiam ir paciam, ir nuo draugu daug ju gavau uz dyka, triusiu paprastu dabar jau isigijau irgi nebrangiai, dabar beliko nusipirkti kelis veislinius, tai gal ka galetumet patart, kokios veisles triusiukai atparesni ligom, ir nera jau tokia lepnus? :):):)

misrunai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat dabar vargstu, dirbu kiekviena diena narvukus, kad butu patogus triusiam ir paciam, ir nuo draugu daug ju gavau uz dyka, triusiu paprastu dabar jau isigijau irgi nebrangiai, dabar beliko nusipirkti kelis veislinius, tai gal ka galetumet patart, kokios veisles triusiukai atparesni ligom, ir nera jau tokia lepnus? :):):)

misrunai

Arba pramoniniai hibridai. Hyla, hyplus, zika....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane gedulas, patele krito :( Pries 2 sav prasidejo biedos: nevalge, negiere. Nuveziau pas veterinara. Suleido antibiotikus ir dave paciam leisti 5 dienos (ligos kaip ir ne nustato).Valgie tik biski morkos. Pries 3 dienas pastebiejau, kad su galinem kojom jau problemos, trauke juos eidama. Gal buvot susidures?

P.s. patele buvo nescia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažas eksperimentas :)

Vokietijos dėmėtieji milžinai:

triušiui kairėje šertas lenkiškais kombinuotais pašarais,

80 dienų amžiaus, sveria 2,845kg.

triušis dešinėje šertas avižos+kviečiai, 60 dienų amžiaus,

sveria 0,970kg.

Jie skirtingų lizdų? O kaip tėvų svoriai? kiek lizduose triušiukų? kokie pašarų kiekiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie skirtingų lizdų? O kaip tėvų svoriai? kiek lizduose triušiukų? kokie pašarų kiekiai?

Tėvų svoriai panašus, skirtingų lizdų, juodas iš 7, dėmėtas iš 9. Nuo motinų atskirti vienodu laiku (mėnesio amžiaus) pašarų kiekiai neriboti, automatinės šėryklos - kiek noriu, tiek ėdu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane snd demetas dauze i grindis galinem kojom kol kraujei pradej begt. gal sakau kas isgazdino bet poto nuspendziau kad durnas ir tiek

pazystama situacija :lol: pasmus preita naktį dėmėtas irgi kojom grojo, taip koki pusvalanduką.. ale paskui apsiramino, demesio nesulaukęs :lol:

Radijuška tvarte paleiskit ir tegul pliurpia diena naktį, pasibaigs trepsėjimai(gazdinimai), stresai nuo nepažystamų garsų ir pan...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane demietieji trusiukai kazkodel nelabai norei atsimerkti nori nors jau jiem beveik 20d bet kaikurie po 1 aky atmerke kitas isvis yra neatsimerkes[/quot

Pasidaryk šiltą kompresiuką iš kalio permanganato arba ramunėlių. Su tamponėliu gerai sudrėkink akis, prievarta jas atmerk, aišku su protu :). Išplauk akis tuo tirpaliuku. Kitą dieną, jeigu pamatysi, kad akytės vis tiek ne kaip pas visus, palašink žmonių akių lašų Gentamicin. Jei blakstienos augs tvarkingai ne į vidų, viskas susitvarkys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane demietieji trusiukai kazkodel nelabai norei atsimerkti nori nors jau jiem beveik 20d bet kaikurie po 1 aky atmerke kitas isvis yra neatsimerkes[/quot

Pasidaryk šiltą kompresiuką iš kalio permanganato arba ramunėlių. Su tamponėliu gerai sudrėkink akis, prievarta jas atmerk, aišku su protu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...