Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki,

Siandien keiciau lizde motininiam siena. Tai jau trecia savaite einantys triusiukai judrus, atsimerke, grazuoliukai. Bet vienas triusiukas taip lyg akies neturetu :icon-eek: Neatsimerkusi ta akyte ir jau nesimato zenklo,kad ten turejo akyte buti. Bet triusis storuliukas, judrus, vienaakis piratas :D Pasitaike kam taip vadose?

taip, pasitaike - kaip uzgime uzsimerkes, taip niekada vienos akies ir neatmerke, uzaugo tolko pesnia, antras pagal svori is visos vados :handgestures-thumbup:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Siandien keiciau lizde motininiam siena. Tai jau trecia savaite einantys triusiukai judrus, atsimerke, grazuoliukai. Bet vienas triusiukas taip lyg akies neturetu :icon-eek: Neatsimerkusi ta akyte ir jau nesimato zenklo,kad ten turejo akyte buti. Bet triusis storuliukas, judrus, vienaakis piratas :D Pasitaike kam taip vadose?

taip, pasitaike - kaip uzgime uzsimerkes, taip niekada vienos akies ir neatmerke, uzaugo tolko pesnia, antras pagal svori is visos vados :handgestures-thumbup:

:eusa-clap: na va , kaip gerai. Tikiuosi,akd mano piratas bus ne ka prastesnis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Siandien keiciau lizde motininiam siena. Tai jau trecia savaite einantys triusiukai judrus, atsimerke, grazuoliukai. Bet vienas triusiukas taip lyg akies neturetu :icon-eek: Neatsimerkusi ta akyte ir jau nesimato zenklo,kad ten turejo akyte buti. Bet triusis storuliukas, judrus, vienaakis piratas :D Pasitaike kam taip vadose?

taip, pasitaike - kaip uzgime uzsimerkes, taip niekada vienos akies ir neatmerke, uzaugo tolko pesnia, antras pagal svori is visos vados :handgestures-thumbup:

:eusa-clap: na va , kaip gerai. Tikiuosi,akd mano piratas bus ne ka prastesnis :)

Pas mane irgi taip buvo su zelandais, is 5 triusiuku 3 buvo akli, bet 1,5 men. visi jau ziurejo dviem akim.

Irgi buvau nustebes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Siandien keiciau lizde motininiam siena. Tai jau trecia savaite einantys triusiukai judrus, atsimerke, grazuoliukai. Bet vienas triusiukas taip lyg akies neturetu :icon-eek: Neatsimerkusi ta akyte ir jau nesimato zenklo,kad ten turejo akyte buti. Bet triusis storuliukas, judrus, vienaakis piratas :D Pasitaike kam taip vadose?

taip, pasitaike - kaip uzgime uzsimerkes, taip niekada vienos akies ir neatmerke, uzaugo tolko pesnia, antras pagal svori is visos vados :handgestures-thumbup:

:eusa-clap: na va , kaip gerai. Tikiuosi,akd mano piratas bus ne ka prastesnis :)

Jeigu storutis, tai viskas bus gerai :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Pirmadieni skiepisiu paskutinius savo neskiepytus triusius dvivalente vakcina.Man reikes tik 5 doziu, o likusiu 15 gaila ismesti. Jei kam reikia - skambinkit:861540044, Vilnius.

o kodel nusipirkai 20 doziu ? reikejo pirkti 10 butu reikeje ismesti tik 5 :(

Kad pestorin mormix parduoda 20 doziu arba po 1 :(

Tai kam tada 20 perki 5x1 ir nereikia 15 ismesti :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ketinu pradeti auginti triusius,gal galite paterti kokius apsimoka auginti triusius? buciau dekingas uz patarimus

na jai tik pradedi tai gal geriause nuo mišrunu pasakys kiti

bet aš pradejau nuo mesiniu didziuju

aišku nepirkau iš veislyno, tatuiruotom ausim, bet iš grynaveisliu vadu

pirmi buvo : belge ir dvi prancuzu avines :):)

tad manau kad cia kiekvieno zmogaus apsisprendimas, kas jam labiau prie širdies

nors daug kas siule pradet nuo kalifornu ar kitu smulkesniu

bet man asmeniškai nepatinka kaliforno išvaizda, man jie negrazus :lol::lol::lol:

tegu neišsizeidzia ju augintojai, bet kaip sakoma del skonio nesigincyjama :eusa-whistle::eusa-whistle:

as ir pradejau nuo pransuzu avinu 3 pateliu nes kalifornai ir zelandai buvo negrazus o belgam aukstu narvu reik :D pasirodo ne man vienam isvaizda svarbi :) na ir jau 3 metai kaip juos auginu 10 pateliu 2 patinai kaip ir uztenka darbo prie ju

na va nusipirkau prancuzu avinu 2 pateles ir 1 patina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Pirmadieni skiepisiu paskutinius savo neskiepytus triusius dvivalente vakcina.Man reikes tik 5 doziu, o likusiu 15 gaila ismesti. Jei kam reikia - skambinkit:861540044, Vilnius.

Jau turbut suskiepyjot? Gaila tik dabar pamaciau, pas mane kaiptik 14 triusiu laukia skiepo..

nepamirškite, kad vakcina galioja tik 2 val po sumaišymo. norint dalintis, turite labai jau paskubėti grįžti pas savo triušiukus :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

maniškei gime kovo 16, tai jau sedi koklyje

ir bando grauzti tiek grudus , tiek kombikorma

ir vandeni geria :lol::lol:

o kokia kombikorma duodi?

o koks nafig skirtumas, koks pašaras?? tik nepradėk aiškint, kad jei KG šeri, tai anksčiau ir išlenda. :icon-smile:

kartais kai būna daug vadoje (12-14), patelės pieno trūksta, tai triušiukai ir 2 sav iš lizdo išlenda ir maisto ieško. o kartais ir iki mėnesio sėdi lizde.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau ar cia ytakos pašaras turi

nes ar vadoj 4 ar 8, pas mane jie 3 savaiciu patys eda

o beja aš nekarto nesiskundziau tuo kombikormu :lol::lol::lol:

prieš kokius 7 metus, nuo joniškio berots kombikormo

seserei iškrito beveik 70 triušiu, krito visi iš eiles

mazi, dideli ir vaikingos pateles, veterinare pasake kad nuo pašaro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pagal ka sprendziat kad patele jau pavargo ir laikas jai poilsio ant saslykines? Pas mane patele 1.5m nesenai atsivede tik 5, is dezes islipo tik 4. paziurejau i jos produktyvuma, tai vede 4-7-6-5. Gal tai zenklas kad laikas ja keist, ar cia tiesiog nepasiseke si karta jai? Patinas visalaik tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pagal ka sprendziat kad patele jau pavargo ir laikas jai poilsio ant saslykines? Pas mane patele 1.5m nesenai atsivede tik 5, is dezes islipo tik 4. paziurejau i jos produktyvuma, tai vede 4-7-6-5. Gal tai zenklas kad laikas ja keist, ar cia tiesiog nepasiseke si karta jai? Patinas visalaik tas pats.

tai pas tave ji turejus 4 vadas su sia? gal ji taip veda, juk va pradioj buvo 4. :)

mano viena patele tai pirmas dvi vadas turejo po 12 triusiuku, siandien ryte ejau tikrint nes vakar atsivede tai radau 14 :) o patelei virs metu.

ai o kaliforne mano, dvi vadas turejus tai pirmoj buvo 9, o dabar antroj tik 5, bet tokie dideli :) ir nesupratau kodel :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pagal ka sprendziat kad patele jau pavargo ir laikas jai poilsio ant saslykines? Pas mane patele 1.5m nesenai atsivede tik 5, is dezes islipo tik 4. paziurejau i jos produktyvuma, tai vede 4-7-6-5. Gal tai zenklas kad laikas ja keist, ar cia tiesiog nepasiseke si karta jai? Patinas visalaik tas pats.

Kartais nepamiršai, kad bene didžiausią įtaka turi patinas? Duok kitam patinui, o tada jau spręsk, laikas šašlui ar dar ne???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pagal ka sprendziat kad patele jau pavargo ir laikas jai poilsio ant saslykines? Pas mane patele 1.5m nesenai atsivede tik 5, is dezes islipo tik 4. paziurejau i jos produktyvuma, tai vede 4-7-6-5. Gal tai zenklas kad laikas ja keist, ar cia tiesiog nepasiseke si karta jai? Patinas visalaik tas pats.

Pastebėjau, kad jei tarp nėštumų mažesni tarpai, atveda mažiau ir mažesnių palikuonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...