Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

:icon-eek::eusa-think: gal reikia kraustytis i kita foruma???kad normaliai eitu bendrautis, kad visa info "po ranka " butu, galima butu ir kiekvienam albumeli su fotkem augintiniu susikurti tada??? :eusa-think:

Kiekvienas forumas turi savo temas, o temos kuriamos pagal tam tikra kategorija, ir jei toje kategorijoje atsiranda nesamoniu, pykciai nusisnekejimai ir t.t. tai ir buna panaikinta. PAVYZDZIUI TEMOJE TRIUSIU AUGINIMAS, ATSIRANDA PARDUODU TRIUSI, IR PO TO EINA 1000000000KOMENTARU, TAI jie ir buna naikinami. be reikalo niekas nera naikinama, o jei kazkas kazko neatranda, tai reikia eiti 1-2-3-4-5 puslapius atgal ir rasi tai ko ieskai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4. 9. - 10. Lapkritis Tarptautinė Gyvūnai ir zoologijos sodas pramonės paroda "ZOOEKSPO - 2013 m." Tuo Ķīpsala cia is Latvijos triusiu augintoju draugijos svetaines manau kad is cia besilankanciu mazai kas augina veislinius triusius ir jais tikrai domisi greiciausiai nieks ir nevaziuos

o didelis aciu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-eek::eusa-think: gal reikia kraustytis i kita foruma???kad normaliai eitu bendrautis, kad visa info "po ranka " butu, galima butu ir kiekvienam albumeli su fotkem augintiniu susikurti tada??? :eusa-think:

Kiekvienas forumas turi savo temas, o temos kuriamos pagal tam tikra kategorija, ir jei toje kategorijoje atsiranda nesamoniu, pykciai nusisnekejimai ir t.t. tai ir buna panaikinta. PAVYZDZIUI TEMOJE TRIUSIU AUGINIMAS, ATSIRANDA PARDUODU TRIUSI, IR PO TO EINA 1000000000KOMENTARU, TAI jie ir buna naikinami. be reikalo niekas nera naikinama, o jei kazkas kazko neatranda, tai reikia eiti 1-2-3-4-5 puslapius atgal ir rasi tai ko ieskai :)

buvau idejas foto su triusiu i skilti "parduodu" ir NERA :( O kai pakartojau su nuoroda tas pasiliko ... idejau savo foto i skilti "as ir mano triusiai " ...dingo :( tai cia gal neitema dedu ?

Mano nuomone cia lIETUVISKAS PAVYDAS .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-eek::eusa-think: gal reikia kraustytis i kita foruma???kad normaliai eitu bendrautis, kad visa info "po ranka " butu, galima butu ir kiekvienam albumeli su fotkem augintiniu susikurti tada??? :eusa-think:

Kiekvienas forumas turi savo temas, o temos kuriamos pagal tam tikra kategorija, ir jei toje kategorijoje atsiranda nesamoniu, pykciai nusisnekejimai ir t.t. tai ir buna panaikinta. PAVYZDZIUI TEMOJE TRIUSIU AUGINIMAS, ATSIRANDA PARDUODU TRIUSI, IR PO TO EINA 1000000000KOMENTARU, TAI jie ir buna naikinami. be reikalo niekas nera naikinama, o jei kazkas kazko neatranda, tai reikia eiti 1-2-3-4-5 puslapius atgal ir rasi tai ko ieskai :)

buvau idejas foto su triusiu i skilti "parduodu" ir NERA :( O kai pakartojau su nuoroda tas pasiliko ... idejau savo foto i skilti "as ir mano triusiai " ...dingo :( tai cia gal neitema dedu ?

Mano nuomone cia lIETUVISKAS PAVYDAS .

esme buvo ta kad ant tos nuotraukos buvai uzrases reklama nors ir turi ta nuotrauka be to uzraso tad neapsimesk slanga lyg nezinotum del ko buvo istrinta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

jau nebežinau ką daryti.. šiandien teko dėt į puodą savo darbinį patiną (10mėn.)

Prieš dvi dienas pastebėjau, kad nebeėda, pasidarė pasyvus ir silpo vis labiau ir labiau tai neberizikavau..

O išskrodęs radau taip, pridedu foto.

Šėriau grudai+vanduo+šienas+burokai ir k.t. žalumynai pagal sezoną.

Kaip manot kas per bėdos? nebus visiems taip?

Dėkui.

Su Šv. Velykomis!

post-9919-141521820282_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

jau nebežinau ką daryti.. šiandien teko dėt į puodą savo darbinį patiną (10mėn.)

Prieš dvi dienas pastebėjau, kad nebeėda, pasidarė pasyvus ir silpo vis labiau ir labiau tai neberizikavau..

O išskrodęs radau taip, pridedu foto.

Šėriau grudai+vanduo+šienas+burokai ir k.t. žalumynai pagal sezoną.

Kaip manot kas per bėdos? nebus visiems taip?

Dėkui.

Su Šv. Velykomis!

Ne kas tokie kepenukai? :icon-eek:

O as vel to paties :icon-redface: , triusiukai jau su kailiuku, prasimerke, bet ju lakini namai garaze jau beveik visai sugrauzti, ar galiu jau kraustyt juos atgal I narvus malkineje?ar motina triuse neuzpyks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

jau nebežinau ką daryti.. šiandien teko dėt į puodą savo darbinį patiną (10mėn.)

Prieš dvi dienas pastebėjau, kad nebeėda, pasidarė pasyvus ir silpo vis labiau ir labiau tai neberizikavau..

O išskrodęs radau taip, pridedu foto.

Šėriau grudai+vanduo+šienas+burokai ir k.t. žalumynai pagal sezoną.

Kaip manot kas per bėdos? nebus visiems taip?

Dėkui.

Su Šv. Velykomis!

nesu tikras,bet darau prielaidą,kad kokcidiozė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as vel to paties :icon-redface: , triusiukai jau su kailiuku, prasimerke, bet ju lakini namai garaze jau beveik visai sugrauzti, ar galiu jau kraustyt juos atgal I narvus malkineje?ar motina triuse neuzpyks?

d

Oi neskubėk. Palauk, kok mažuliai pradės lįsti iš lizdelio. Esu tokius kėlusi su visu lizdeliu. Patelė šiek tiek supanikavo, nėjo prie lizdo pirmą dieną, bet mažiukai ją susirado :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as vel to paties :icon-redface: , triusiukai jau su kailiuku, prasimerke, bet ju lakini namai garaze jau beveik visai sugrauzti, ar galiu jau kraustyt juos atgal I narvus malkineje?ar motina triuse neuzpyks?

d

Oi neskubėk. Palauk, kok mažuliai pradės lįsti iš lizdelio. Esu tokius kėlusi su visu lizdeliu. Patelė šiek tiek supanikavo, nėjo prie lizdo pirmą dieną, bet mažiukai ją susirado :icon-smile:

Jie jau laksto po visa deze, nueina Kai nori pieno pagert, jau 3 savaite Jiems bus treciadieni?o kada nest, Kai menuo Jiems bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

jau nebežinau ką daryti.. šiandien teko dėt į puodą savo darbinį patiną (10mėn.)

Prieš dvi dienas pastebėjau, kad nebeėda, pasidarė pasyvus ir silpo vis labiau ir labiau tai neberizikavau..

O išskrodęs radau taip, pridedu foto.

Šėriau grudai+vanduo+šienas+burokai ir k.t. žalumynai pagal sezoną.

Kaip manot kas per bėdos? nebus visiems taip?

Dėkui.

Su Šv. Velykomis!

nesu tikras,bet darau prielaidą,kad kokcidiozė

Neisižeiskit visi "eko" augintojai, bet čia tokio auginimo rezultatas. Ūmi kokcidiozė. Juk sakiau ne kartą ir ne aš vienas. Reprodukcinę bandą šerkite kombinuotais pašarais su kokciadistatiku ir neturėsit problemų, o vat prieaugli jau šerkite kaip tik norit, ekologiškai ar neekologiškai. Kokcidija yra pimuonis ir ji gali būti ir šiene ir ant buroko ir ant grūdo ir vandenį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as vel to paties :icon-redface: , triusiukai jau su kailiuku, prasimerke, bet ju lakini namai garaze jau beveik visai sugrauzti, ar galiu jau kraustyt juos atgal I narvus malkineje?ar motina triuse neuzpyks?

d

Oi neskubėk. Palauk, kok mažuliai pradės lįsti iš lizdelio. Esu tokius kėlusi su visu lizdeliu. Patelė šiek tiek supanikavo, nėjo prie lizdo pirmą dieną, bet mažiukai ją susirado :icon-smile:

Jie jau laksto po visa deze, nueina Kai nori pieno pagert, jau 3 savaite Jiems bus treciadieni?o kada nest, Kai menuo Jiems bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as vel to paties :icon-redface: , triusiukai jau su kailiuku, prasimerke, bet ju lakini namai garaze jau beveik visai sugrauzti, ar galiu jau kraustyt juos atgal I narvus malkineje?ar motina triuse neuzpyks?

d

Oi neskubėk. Palauk, kok mažuliai pradės lįsti iš lizdelio. Esu tokius kėlusi su visu lizdeliu. Patelė šiek tiek supanikavo, nėjo prie lizdo pirmą dieną, bet mažiukai ją susirado :icon-smile:

Jie jau laksto po visa deze, nueina Kai nori pieno pagert, jau 3 savaite Jiems bus treciadieni?o kada nest, Kai menuo Jiems bus?

Jei jau laksto, laisvai gali nešt :icon-smile: Tik aš truputį šieno iš senojo narvo į naująjį įdėčiau. Su savais kvapais jaukiau jausis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir atskiriu 2 men

ner kur skuba

dar pakui patele pailsi kokia savaite ar dvi

o jai buvo taip pora vadu ir nemazai atvedus, tai duodu ir ilgiau pailset

nes taip viena belge nualinau, atskyrus po 2 men, po keliu dienu pas kavalieriu

atvesdavo po 10 vidurkis buvo, o 4 vada teuzaugino tik nepilna men

gerai kad maziukai po truputi jau patys ede

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal jau cia buvo jau rasoma, bet vis vtiek yra klausimas: ar galima skipyti patele, kuria turi mazyliu 2 savaites ir patele, kuri buvo pas patina pries 7 dienas?

4.7. Naudojimas vaikingoms patelėms, laktacijos metu

Galima naudoti vaikingoms patelėms ir laktacijos metu, išskyrus paskutinę vaikingumo savaitę, nes

galimas abortas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas zinote kaip mazdaug nustayti triusio amziu? gal yra kokie pozymiai?[/quote

1 patinus is kiausiniu kuo didesni tuo viresnis ,pateles ir panasiai o jai rimtai oda buna stora ,nagai kuo ilgesni tuo senesnis ,seniu net uzsiriete ir i dantis paziuret reikia jei jau is nagu neatskirsi ziurek tada zemiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...