Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Aha, pataikei. Kazin, kaip ta temperatura vasario antroje puseje? Mano turetu nuo 15d. vasario pradeti vaikiuotis. :)

maniškes belges abi apsivaikavo virš 20, bet viskas gerai

tad reikia tiketis kad susitvarkys

su pirmavaikem truputi baisoka, o jai nebepirma gal bus viskas gerai

10 vasario turetu avines vaikuotis, senoji maciau vakar šiena dantyse nešiojo, tai sulauksiu kazko, o va su jaunikle neaišku, nors nesileido antra karta, bet kas ja ten zino

va belges iš 4 apsivaikavo tik dvi, nors irgi kartojant nesileido

bet nieko, gal atves kai bus šilciau :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, pataikei. Kazin, kaip ta temperatura vasario antroje puseje? Mano turetu nuo 15d. vasario pradeti vaikiuotis. :)

Antroj vasario pusėj šaltuką žada. Laiku čia mano pikčiurna susisuko :icon-smile:

pas mane irgi viena pikciurna pradejau rinkti pukus kad i lizda sudeti pradejo pulti mane na bet sita dar gera va jos sese tai neprisileidzia net pilvo paziuret nei narva isvalyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, pataikei. Kazin, kaip ta temperatura vasario antroje puseje? Mano turetu nuo 15d. vasario pradeti vaikiuotis. :)

Antroj vasario pusėj šaltuką žada. Laiku čia mano pikčiurna susisuko :icon-smile:

pas mane irgi viena pikciurna pradejau rinkti pukus kad i lizda sudeti pradejo pulti mane na bet sita dar gera va jos sese tai neprisileidzia net pilvo paziuret nei narva isvalyt

išsikeli iš narvo ir apžiuri. Tik nereikia drąstiškai ir grubiai to daryt. Juk moteris :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar gali žiemą užeit triušių maras?Klausiu todėl kad už poros namų nuo mano triušidės gyvenantis triušių augintojas per tris dienas neteko 30 vnt. suaugusių triušiu :( dabar bijau ir į triušidę užeit :(

Jeigu triušiai nevakcinuoti gali, bet abejoju ar maras čia kaltas, maras per pirma para nepalieka nei vieno gyvo triušio, nebent kokia mutavus lėtinė atmaina.... Gal kokio prasto pašaro padavė, pvz supelyjusio, ir ūmi žarnyno kokcidiozė griebė. Kelios paros ir triušio nėra. Žinoma tai tik spelionės, pagal požymius.... Jeigu krenta nuo maro, tai kiek teko girdėt triušio mėsa mėlyna būna....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar gali žiemą užeit triušių maras?Klausiu todėl kad už poros namų nuo mano triušidės gyvenantis triušių augintojas per tris dienas neteko 30 vnt. suaugusių triušiu :( dabar bijau ir į triušidę užeit :(

Va šituo aspektu žiūrint džiaugiuosi, kad gyvenu vienkiemyje ir 2km spinduliu nėra triušių :icon-smile: Linkiu, kad jūsų ilgaausius ligos aplenktų :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveki triusininkai. Gal ne i ta tema ikeliu, bet yra klausimas. Ar butinai patele leist prie patino kada inai rujuoja? As tai niekada ne ziuriu raudona ten pas patele ar ne, imetu ir viskas. Visada buvo gerai, bet viena patelka (prancuzu avine) jau 2 kartus nieko. Patinui prisileido, kaip visada po 5 dienu dar karta, bet... :( . Ar visi ziurit rujuoja ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveki triusininkai. Gal ne i ta tema ikeliu, bet yra klausimas. Ar butinai patele leist prie patino kada inai rujuoja? As tai niekada ne ziuriu raudona ten pas patele ar ne, imetu ir viskas. Visada buvo gerai, bet viena patelka (prancuzu avine) jau 2 kartus nieko. Patinui prisileido, kaip visada po 5 dienu dar karta, bet... :( . Ar visi ziurit rujuoja ar ne?

neziurim o avinai is savo praktikos kiek pastebejau sunkiai kergesi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveki triusininkai. Gal ne i ta tema ikeliu, bet yra klausimas. Ar butinai patele leist prie patino kada inai rujuoja? As tai niekada ne ziuriu raudona ten pas patele ar ne, imetu ir viskas. Visada buvo gerai, bet viena patelka (prancuzu avine) jau 2 kartus nieko. Patinui prisileido, kaip visada po 5 dienu dar karta, bet... :( . Ar visi ziurit rujuoja ar ne?

neziurim o avinai is savo praktikos kiek pastebejau sunkiai kergesi...

Ar nebus laikas pradėt žiurėt??? Kam gyvulys kankint. Jeigu patelė nerujoja, abiems būna stresas. Patinui,kad neduoda, patelei, koks čia asilas ant manęs lipa.... Beje yra tokių patelių. kurias tiesiogine prasme prievartaut reikia. Rujoja iki negalėjimo, bet neduoda ir psio. Tada tenka prievartaut :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveki triusininkai. Gal ne i ta tema ikeliu, bet yra klausimas. Ar butinai patele leist prie patino kada inai rujuoja? As tai niekada ne ziuriu raudona ten pas patele ar ne, imetu ir viskas. Visada buvo gerai, bet viena patelka (prancuzu avine) jau 2 kartus nieko. Patinui prisileido, kaip visada po 5 dienu dar karta, bet... :( . Ar visi ziurit rujuoja ar ne?

neziurim o avinai is savo praktikos kiek pastebejau sunkiai kergesi...

Ar nebus laikas pradėt žiurėt??? Kam gyvulys kankint. Jeigu patelė nerujoja, abiems būna stresas. Patinui,kad neduoda, patelei, koks čia asilas ant manęs lipa.... Beje yra tokių patelių. kurias tiesiogine prasme prievartaut reikia. Rujoja iki negalėjimo, bet neduoda ir psio. Tada tenka prievartaut :)

pries pusmeti pirkau patinuka tai dar nebuvo kad uztruktu ilgiau nei 30 sekundziu susitvarko su visom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisipazinsiu, kad as ziurejau "ten", bet nelabai supratau,todel vistiek leidau. Tikrai stresas triusiukui. Patinas , kaip patinas. Labiau gaila triuses, jei per prievarta uzlipa. :) Manau su laiku vistiek reiktu ismokti atpazinti kada nori ir kada ne. :)

Tai ,kad ten viskas paprasta. Dar vertėtų išbandyti jausmą, kai rujojančiai patelei kuri nesiduoda(darniausiai pirmapradė) iš apačios pakeli subine, kad patinas prieitų. O tas su savo ilgu slieku aplink ranka trinasi. Merginoms ypač manau turėtų patikt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveki triusininkai. Gal ne i ta tema ikeliu, bet yra klausimas. Ar butinai patele leist prie patino kada inai rujuoja? As tai niekada ne ziuriu raudona ten pas patele ar ne, imetu ir viskas. Visada buvo gerai, bet viena patelka (prancuzu avine) jau 2 kartus nieko. Patinui prisileido, kaip visada po 5 dienu dar karta, bet... :( . Ar visi ziurit rujuoja ar ne?

neziurim o avinai is savo praktikos kiek pastebejau sunkiai kergesi...

Nezinau del sunkumo, bet kergiau prancuzu avine neziuredama 2 kartus ir viskas buvo gerai, apsitriusiavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, o cia radau gan nebloga straipsniuka, apie triusiu agresyvuma. Cia rasoma labiau apie dekoratyvinius triusiuskus, bet vistiek manau triusis yra triusis. :)

http://vetvila.lt/index.php?page=atsarg ... sis-piktas

Kas liečia triušių agresiją, ypač patelės saugančios jauniklius, nereikia parodyt ,kad bijai. Užsidedi pirštines ir darai tai ką tau reikia. Po keletos tokiu, savo viršumo parodymo procedūrų, patelės pamato ,kad jų niekas nebijo, ir trypt kojom, kąst ir griebt priekinėm kojom nėra prasmės. per paskutinius keturis metus turėjau gal kokias 5 agresores, tačiau tokiu būdu, visos buvo pastatytos "į vietą"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

Šiam momentu neturiu triušių, bet mintys jau yra.

Turiu vietos ir noro užsiauginti kaip žmonės sako Sau truputi mėsytės, na gal dar ir draugui kokiam :)

Tai va klausimas būtų toks, Kokia rūšis tam labiausiai tiktu, ar jos yra kelios?

Iki šiol su triušiais neturėjau reikalų, na tik tiek kiek vaikystėj , pas močiute kaime budavo.....

Gal kas patarsit kas paprasčiau yra.

Sakau nusipirkt pradžiai sukergtų patelių, o jau po prieauglio atsiradimo isigyti ir patinuką, ar šiaip į "svečius" mergaitėm atvežti , kad dar vieną vada uzaugint. Manau , kad galima nuo Kovo iki Lapkričio porą trejetą vadu išauginti.

Patarkit geltonsnapiui ... :):eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

Šiam momentu neturiu triušių, bet mintys jau yra.

Turiu vietos ir noro užsiauginti kaip žmonės sako Sau truputi mėsytės, na gal dar ir draugui kokiam :)

Tai va klausimas būtų toks, Kokia rūšis tam labiausiai tiktu, ar jos yra kelios?

Iki šiol su triušiais neturėjau reikalų, na tik tiek kiek vaikystėj , pas močiute kaime budavo.....

Gal kas patarsit kas paprasčiau yra.

Sakau nusipirkt pradžiai sukergtų patelių, o jau po prieauglio atsiradimo isigyti ir patinuką, ar šiaip į "svečius" mergaitėm atvežti , kad dar vieną vada uzaugint. Manau , kad galima nuo Kovo iki Lapkričio porą trejetą vadu išauginti.

Patarkit geltonsnapiui ... :):eusa-think:

Na su sugergtom patelem pavojus. Kai jas sukergtas galima transportuot, dar nelabai patikrinsi ar ji susikergus, o jau kai gali patikrint, pavojinga transportuot, dėl patirto streso gali abortuotis, naujoje aplinkoje neprižiurėt atvestų triušiukų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

Šiam momentu neturiu triušių, bet mintys jau yra.

Turiu vietos ir noro užsiauginti kaip žmonės sako Sau truputi mėsytės, na gal dar ir draugui kokiam :)

Tai va klausimas būtų toks, Kokia rūšis tam labiausiai tiktu, ar jos yra kelios?

Iki šiol su triušiais neturėjau reikalų, na tik tiek kiek vaikystėj , pas močiute kaime budavo.....

Gal kas patarsit kas paprasčiau yra.

Sakau nusipirkt pradžiai sukergtų patelių, o jau po prieauglio atsiradimo isigyti ir patinuką, ar šiaip į "svečius" mergaitėm atvežti , kad dar vieną vada uzaugint. Manau , kad galima nuo Kovo iki Lapkričio porą trejetą vadu išauginti.

Patarkit geltonsnapiui ... :):eusa-think:

Sukergta patelė -rizika dėl abortavimo. Aš praėjusią vasarą įsigijau patiną ir 4pateles paprastų kaimo mišrūnų. Puikiai veda, gerai augina. Motininėqh patelės virš 6 kg. Mišrūnai atsparesni. Esu patenkinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...